[ad_1]

گاوین نیوزوم اطلاعات به روز در مورد پاسخ کوید در کالیفرنیا را ارائه می دهد.

فرماندار گاوین نیوزوم گفت که او در حال بررسی دستور اقامت در خانه ها در شهرستانهای کالیفرنیا است تا انفجار در موارد ویروس کرونا را محدود کند که تهدید می کند بیمارستان ها را تا کریسمس تحت فشار قرار دهد. | ریچ پدرونچلی ، استخر / AP

اوکلیک – فرماندار گاوین نیوزوم روز دوشنبه گفت که وی در نظر دارد در خانه در شهرستانهای کالیفرنیا بماند تا انفجار در موارد ویروس کرونا را که تهدید می کند بیمارستان ها را تا کریسمس تحت فشار قرار دهد ، محدود کند.

Newsom گفت که این می تواند محدودیت های بیشتری را طی چند هفته آینده اعمال کند. وی اظهار داشت که دولت می تواند خریدها را در مناطقی که بیمارستانها بیشتر در معرض خطر تحت فشار قرار گرفتن بیماران Covid-19 هستند ، هدف قرار دهد.

نیوزوم توضیح داد: “ما سعی می کنیم بسیار خاص تر ، جراحی تر و تجویزتر باشیم ، وقتی که می خواهیم به کارآیی بپردازیم و جایی که داده های ما منجر به استفاده از تعاریف بخش به بخش دیگر می شود ،”

زمینه: کالیفرنیا شیوع Covid-19 را بهتر از اکثر ایالت ها کنترل می کند – از سرانه 39 نفر در رتبه 39 قرار دارد – اما Newsom روز دوشنبه نگرانی ها را در مورد میزان بی سابقه شیوع عفونت جدید افزایش داد.

این ایالت آخر هفته شش شهرستان دیگر را به محدودترین لایه بنفش ایالت منتقل کرد ، که اکنون 99 درصد از جمعیت را تحت تأثیر قرار داده است.

در حال حاضر كالیفرنیا از جمله محدودیت های دیگر ، ناهار خوری داخل سالن ، سالن های ورزشی و خدمات كلیسایی را در 51 از 58 شهرستان ممنوع كرده است. اگر Newsom محدودیت های قابل مقایسه با بهار را بازیابی کند ، اکثر فعالیت های تجاری در فضای باز ممنوع شده و مردم مجبورند در خانه بمانند ، به جز خدمات اولیه.

شهرستان لس آنجلس پیش از این در این هفته دستور ماندن در منزل را صادر کرده است.

اطلاعات: به طور متوسط ​​هفت روز موارد جدید در کالیفرنیا به 14600 مورد رسیده است – بالاتر از اوج جزر و مد تابستان. نیوزوم بر فشار بالقوه بیمارستانهای سراسر کشور تأکید کرد و ممکن است برای تهیه تختخواب کافی محدودیت بیشتری لازم باشد.

مقامات بهداشت عمومی پیش بینی می کنند که در صورت عدم مداخلات یا رفتارهای اضافی ، بستری شدن در بیمارستان فقط در یک ماه دو برابر یا سه برابر شود و واحدهای مراقبت ویژه می توانند بیش از ظرفیت خود باشند. در سراسر کشور ، پذیرش ICU می تواند تا 24 دسامبر به 112 درصد ظرفیت برسد.

مارک گالی ، دبیر آژانس خدمات بهداشتی و بشردوستانه ، با اشاره به ظرفیت بخش مراقبت های ویژه به عنوان “عامل اصلی” برای محدودیت ها و دستورات بیشتر ، گفت: “آنچه در حال حاضر ما نگران آن هستیم به ویژه واحدهای مراقبت ویژه است.” برای اقامت در خانه

حدود 12 درصد از کل موارد Covid-19 نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند و حدود 10 تا 30 درصد از این بستری ها در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند.

“این موقعیت زمین در رابطه با پرچم های قرمز است که در حال پرواز هستند. بدون پرچم زرد. ”

برای واکسن ها: نیوزوم خاطرنشان کرد که کالیفرنیا انتظار دارد در اواسط ماه دسامبر 327000 دوز واکسن دریافت کند ، دوزهای دوم نیز احتمالاً طی سه هفته دیگر وجود دارد.

از آنجا که این بخش اولیه به اندازه کافی کارکنان بهداشت و درمان در صف اول را پوشش نمی دهد ، انتظار می رود گروهی که دستورالعمل های انتشار حتی ویروس را تهیه می کند گزارش خود را در مورد مرحله اول توزیع منتشر کند.

چشم اندازها: نیوسوم و غالی گفتند که آنها با مقامات بهداشتی در تماس مداوم هستند و انتظار دارند در روزهای آینده درباره محدودیت های بعدی تصمیم بگیرند. گالی پیشنهاد کرد که این ایالت می تواند بر اساس شرایطی که در زمین می بینند ، مدت زمان اقامت در خانه را محدود کند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir