[ad_1]

فرماندار گاوین نیوشام ماسک صورت خود را برمی دارد.

فرماندار گاوین نیوزوم هنگام بازدید از پیتسبورگ ، کالیفرنیا ، ماسک خود را برداشت. | Rich Pedroncelli / عکس AP

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – فرماندار گاوین نیوزوم و خانواده اش به مدت 14 روز در قرنطینه به سر می بردند پس از اطلاع از سه فرزندشان در معرض افسر پلیس بزرگراه کالیفرنیا که آزمایش Covid-19 مثبت بود ، بودند. دفتر او اواخر یکشنبه شب.

طبق گفته سخنگوی جسی ملگار ، کل خانواده از نظر ویروس کرونا در روز یکشنبه آزمایش منفی دادند. این خانواده تا روز یکشنبه منتظر ماندند تا آزمایش نهایی خود را با مشاوره متخصصان بهداشت انجام دهند ، احتمالاً برای تأمین زمان کافی برای دوره استاندارد انکوباسیون پس از قرار گرفتن در معرض.

فرماندار از قرار گرفتن در معرض CHP در اواخر جمعه شب مطلع شد ، در زمانی که POLITICO گزارش داد که یکی از چهار فرزند Newsom به دلیل قرار گرفتن در معرض یک همکلاسی در مدرسه که دارای Covid-19 بود ، مجبور به قرنطینه شد. .

ملگار گفت ، نیوزوم و شریک اول جنیفر سیبل نیوسوم ارتباط مستقیمی با افسر نداشته اند. این خانواده قصد دارد به طور منظم مورد آزمایش قرار گیرد.

کالیفرنیا مدت هاست که از تولید همزمان فرمانداران و اعضای خانواده در حین کار محافظت می کند. به عنوان مثال ، ساکرامنتو بی در آن زمان گزارش داد ، دولت 43 میلیون دلار صرف جزئیات تولید برق برای فرماندار آرنولد شوارتزنگر فقط در سال 2008 در هنگام سفر به سراسر جهان کرد.

“ما از همه افسرانی که خانواده های ما را ایمن نگه می دارند و از هر کارگر خط مقدم که در این بیماری همه گیر به کار خود ادامه می دهد سپاسگزاریم.” Newsom در توییتر گفت.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر