FTC می خواهد دادگاه بانون را مجبور به شهادت در رسوایی کمبریج آنالیتیکا کنددادخواهی: که در اوراق دادگاه هفته گذشته در مطبوعات ثبت شد ، FTC گفت كه بانون موافقت كرد كه در ماه سپتامبر در مصاحبه شخصي با كميسيون حاضر شود ، اما پس از آن حاضر نشد. بیانیه های FTC روز جمعه چاپ شد و قاضی فدرال دادرسی را به درخواست آژانس برای 8 دسامبر تعیین کرد.

وکلای FTC گفتند که آنها می خواهند از بانون س askال کنند که آیا داده های کاربر فیس بوک جمع آوری شده توسط کمبریج آنالیتیکا هنوز وجود دارد و با شخص دیگری به اشتراک گذاشته شده است.

وکلای FTC گفتند: “هرگونه تأخیر بیشتر در یافتن اطلاعات اضافی درباره اینکه اطلاعات حساب فیس بوک به طور کلاهبردار به دست آمده یا ممکن است با چه کسی به اشتراک گذاشته شود ، بیشتر به کاربران آسیب می رساند.”

مشکلات قبلی: FTC داشت برخی از مشکلات در خدمت بانون ، مدیر اجرایی سابق اخبار Breitbart سال گذشته احضار شد ، اما آژانس گفت که رسماً در نوامبر 2019 ارائه شد. مصاحبه در ماه مارس به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. وکلای بانون سپس مصاحبه جدیدی را برای ماه سپتامبر ترتیب دادند ، با این شرط که استراتژیست سابق ترامپ در پاسخ به هر گونه س questionsال به متمم پنجم خود در برابر خودزنی خود مراجعه کند.

در ماه آگوست ، بانون جداگانه به پولشویی و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در شبکه متهم شد ، زیرا او ادعا می کرد که از کمک های مالی برای ساخت دیوار مرزی خصوصی برای هزینه های شخصی استفاده کرده است. او خود را بی گناه دانست به اتهامات

حتما بخوانید:
مصدومیت یکی از بازیکنان تیم ملی در آستانه جام جهانی باعث نگرانی شد

یک روز قبل از مصاحبه برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر ، وکلای بانون به FTC گفتند که او نخواهد آمد. FTC از دادگاه خواست تا بانون را برای حضور در مصاحبه سوگند یاد کند.


منبع: https://outsidenews.ir