FDA استفاده اضطراری از درمان Covid ارائه شده به ترامپ را ارائه می دهد

[ad_1]

استفان هان ، کمیسیونر FDA ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “فعال کردن این روش های درمانی با آنتی بادی مونوکلونال می تواند به بیماران سرپایی کمک کند تا از بستری شدن در بیمارستان جلوگیری کرده و از بار سیستم بهداشت و درمان ما بکاهند.”

زمینه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، که در اوایل ماه اکتبر کوکتل آنتی بادی Regeneron را در هنگام مبارزه با Covid-19 دریافت کرد و این دارو را “درمان” توصیف کرد ، FDA را تحت فشار قرار داد تا به سرعت اجازه چنین درمان هایی را بدهد. الی لیلی نیز اوایل این ماه مجوز اضطراری آنتی بادی خود را گرفت. مجوزها ممکن است برای Regeneron و Lilly برای تکمیل مطالعات مداوم خود و آزمایش سایر آنتی بادی ها برای جذب شرکت کنندگان مشکل باشد.

تحویل: ریگنرون می گوید تا پایان ماه دوز کافی آنتی بادی برای حدود 80،000 نفر وجود دارد. انتظار می رود تا هفته اول ژانویه ، دوزهایی برای 200000 بیمار و 300،000 نفر در پایان ماه جاری میلادی دریافت شود.

دولت ترامپ یک قرارداد 450 میلیون دلاری با رجنرون منعقد کرده است تا 300000 دوز کوکتل مواد مخدر را به صورت رایگان در اختیار آمریکایی ها قرار دهد. با این حال ، بیمارستان ها ممکن است هزینه های درمان را دریافت کنند.

اما مدیر عامل شرکت Regeneron ، لن شلیفر هشدار داد که دوزهای کافی برای درمان آنتی بادی برای هر کسی که به آن نیاز داشته باشد وجود نخواهد داشت. رگنرون برای افزایش ظرفیت تولید با روشه همکاری می کند و ممکن است سال آینده حداکثر 2 میلیون دوز برای درمان Covid-19 یا بین 4 میلیون تا 8 میلیون دوز برای جلوگیری از بیماری مردم داشته باشد.

بعدش چی: وزارت بهداشت و خدمات انسانی توزیع آنتی بادی های Regeneron را آغاز می کند ، به طور بالقوه به روشی مشابه آنتی بادی های لیلی. این دارو به صورت هفتگی توزیع می شود و براساس تعداد موارد ویروس کرونا در هر کشور تنظیم می شود.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet