[ad_1]

این آژانس همچنین از آمریکایی ها خواسته است از اختلاط با افرادی که طی 14 روز گذشته در یک خانه زندگی نکرده اند ، خودداری کنند. این ممکن است شامل دانش آموزانی باشد که برای تعطیلات به خانه بازمی گردند.

CDC توصیه می کند هنگام استفاده از سرویس بهداشتی جداگانه ، از ماسک استفاده کنید ، به رعایت فاصله اجتماعی بپردازید ، و در صورت امکان یک نفر در مجالس غذا غذا ارائه دهد.

زمینه: دستورالعمل های جدید زمانی ارائه می شوند که تعداد موارد در ایالات متحده در این هفته بیش از 11 میلیون نفر باشد. مقامات CDC اظهار داشتند که آنها نگران تشدید موارد و بستری شدن در بیمارستان ها هستند و نگران این هستند که با وجود توصیه های مقامات فدرال و ایالتی ، با حرکت بیشتر افراد ، اوضاع بدتر شود

این رهبری همچنین یک روز پس از آن انجام شد که سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک اننی ، توصیه های مشابه ارائه شده توسط تعدادی از کشورها را “اورول” خواند.

در روزهای اخیر ، اورگان ، مینه سوتا و تعدادی از ایالت های دیگر بلوک ها را بازسازی کرده و به ساکنان توصیه کرده اند برای سفر شکرگذاری سفر نکنند و جمع نشوند.

“ما می دانیم که شما به اندازه ما نگران هستید. Covid-19 دشمن بسیار مهیب است. “، هنری واک ، مدیر حوادث Covid-19 CDC ، در مصاحبه با خبرنگاران گفت. “ما باید در تلاش خود علیه این ویروس متحد شویم. زمان مهمتری برای تلاش مضاعف در حال حاضر وجود ندارد. “

رهنمودهای جدید طی اولین جلسه توجیهی آژانس در ماه اکتبر اعلام شد. رابرت ردفیلد ، مدیر CDC در این دعوت شرکت نکرد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر