CDC برای اولویت بندی تلاش ها با پرش موارد ، از ردیابی تماس بیش از حد کار می کندبا توجه به افزایش تقاضا برای تماس های پیگیری ، CDC توصیه کرد با افراد آلوده که بیش از دو هفته از آزمایش مثبت آنها فاصله دارد تماس نگیرید ، مگر در موارد نادر ، زیرا برای جلوگیری از انتشار ویروس بسیار دیر است. دیگران.

چگونه به اینجا رسیدیم: این دستورالعمل های جدید در حالی افزایش می یابد که موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر کشور افزایش می یابد و نیروی کار بهداشت عمومی را که قبلاً ضعیف تر شده است تحت فشار قرار می دهد. برخی از ایالت ها و شهرها قبلاً از ساکنان خواسته اند تا ردیابی تماس خود را انجام دهند ، زیرا افراد کافی برای تماس با هر مورد مثبت وجود ندارد.

آزمایشگاه ها می گویند که افزایش عفونت همچنین توانایی آنها در پردازش آزمایش Covid را کاهش می دهد ، که می تواند تلاش های بخش های محلی بهداشت برای شروع روند ردیابی تماس ها را کاهش دهد.

ایالات متحده بیش از 1 میلیون مورد جدید در هفته و نزدیک به 260،000 مورد مرگ را اضافه می کند. مقامات می ترسند سفرهای شکرگذاری و اجتماعات خانوادگی – برخلاف توصیه CDC – باعث گسترش بیشتر و کاهش توانایی کشور در رهگیری و مهار ویروس شود.


منبع: https://outsidenews.ir

حتما بخوانید:
کاپ پریودی چیست

دیدگاهتان را بنویسید