BioNTech / Pfizer رسماً به دنبال مجوز اتحادیه اروپا برای واکسن ویروس کرونا است – POLITICOBioNTech / Pfizer به طور رسمی از تنظیم کننده های اروپایی خواسته است که واکسن ویروس کرونا را مجاز کنند.

این شرکتها روز سه شنبه گفتند که مشارکت آلمان و آمریکا روز دوشنبه برای تکمیل مجوز بازاریابی مشروط (CMA) به آژانس داروهای اروپایی (EMA) درخواست شد ، و در حال بررسی کامل اطلاعات آژانس است.

“اگر EMA به این نتیجه برسد که مزایای یک متقاضی واکسن بیشتر از خطرات محافظت در برابر COVID-19 است ، توصیه می کند CMA ارائه شود که به طور بالقوه می تواند استفاده از [the vaccine] در اروپا قبل از پایان سال 2020 ، “BioNTech در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت.

بر اساس نتایج اولیه یک مطالعه گسترده ، این شرکت ها در ماه نوامبر اعلام کردند که این واکسن 95 درصد موثر است.

کمیسیون تا 300 میلیون دوز واکسن ارائه کرده است ، در حالی که انگلستان 40 میلیون دوز واکسن ارائه کرده است.

Moderna روز دوشنبه اعلام کرد که بعداً در همان روز مجوز بازاریابی مشروط را ارائه می دهد ، اما هنوز تأیید نکرده است که آیا هنوز به طور رسمی برای تنظیم کنندگان اعمال نشده است.

این مقاله بخشی از است سیاستخدمات خط مشی برتر: Pro HealthCare. از طریق قیمت گذاری داروها ، EMA ، واکسن ها ، داروخانه ها و سایر موارد ، روزنامه نگاران متخصص ما شما را در بالای موضوعاتی قرار می دهند که دستورکار سیاست های بهداشتی هستند. پست الکترونیک [email protected] برای یک دوره آزمایشی رایگان
منبع: https://outsidenews.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>