2 روش برای به دست آوردن سی پی وجود دارد. روش اول انجام دادن چالش های هفتگی بازی بوده و روش دوم پراخت دلار آمریکا برای دسترسی سریعتر به سی پی در بازی کالاف دیوتی است.

 

رقابت بر سر پی سی!

در بازی کالاف دیوتی موبایل تعداد زیادی بازیکن وجود دارد که از بین آن ها تعدادی بازیکن خیلی حرفه ای حضور دارند که در مسابقات کالاف دیوتی شرکت می کنند. جوایز این مسابقات چیزی نیست جز سی پی و همچنین کد اشتراکی بازی.

این بازیکنان حرفه ای از سرتاسر جهان در این مسابقات شرکت می کنند و دیده می شوند که رقابت سختی را با دیگر بازیکنان انجام می دهند تا جوایز ارزشمند مسابقات را دریافت کنند.

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین جوایز بازی سی پی است که حکم طلا را برای بازیکنان دارد. این گیمر ها با کلی مهارت به مسابقات می آیند تا سر جوایز با هم رقابت کنند.

قیمت سی پی

منوی سی پی بازی قیمت های مختلفی برای خرید سی پی دارد و هر چقدر دلار بیشتری پرداخت کنید سی پی بیشتری دریافت می کنید. کمترین سی پی در بازی 80 عدد می باشد که با قیمت 1 دلار یا همان یو اس دی می تواند دریافت کرد و بیشترین سی پی 10800 عدد می باشد که با پرداخت 00 دلار یا همان یو اس دی می توان دریافت کرد.

بدون پرداخت دلار سی پی بخرید!

اگر برای دریافت سی پی قصد پرداخت دلار ندارید، می توانید چالش های بازی را انجام دهید اما تعداد کمتری سی پی دریافت می کنید. ممکن است این مقدار سی پی که از طریق چالش ها دریافت می کنید برای خرید یا استفاده کافی نباشد که باید زمان زیادی را برای مقدار مورد نظر خود صرف کنید.

مزایای خرید سی پی

خرید سی پی یک راه کسب درامد برای شرکت اکتیویژن (شرکت بازی کالاف دیوتی) است که حتی این سی پی در دیگر نسخه های کالاف دیوتی وجود دارد و برای پلتفورم های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین پی سی به کار می رود.

خدماتی که گیمر با خرید پی سی به دست می آورد

گیمر با خرید پی سی، باید تعداد دلار بیشتری را نسبت به نسخه موبایل پرداخت کند تا از خدمات خاص بازی استفاده کند که این خدمات شامل بتل پس بازی است. در این بخش مخصوص بازی، می توانید تعداد زیادی سی پی و اسکین یا همان پوست اسلحه و لباس هایی با طرح های خاص برای شخصیت خود دریافت کنید. همچنین اسکوپ های خاص اسحله هدف گیری شما را بهتر می کند.

در اصل سی پی در بازی های کالاف بخشی از درامد شرکت اکتیویژن می باشد که در اصل بودجه ای برای بخش هایی است که خدمات بازی در آن قرار می گیرد.

منبع: https://article.tebyan.net/475155