ساختمان زاگرس در ضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است که پس از ساخت، یکی از منحصر به فرد ترین ویو های آن منطقه را خواهد داشت. این ساختمان زیبا که در ۲۸ طبقه ساخته خواهد شد، طبقه منفی یک‌ و‌ همکف آن به واحد های تجاری اداری واگذار می شوند. متراژ این واحد ها ۶۰ متر برای کاربری مسکونی و ۱۵ متر  برای کاربری تجاری اداری است.

مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید واحد های زاگرس

واحد های برج زاگرس در هر دو مورد مسکونی و تجاری به مبلغ ۹۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است که در چندین قسط از ابتدای شروع پروژه (اردبیهشت ماه سال ۱۴۰۰) آغاز می شود، باید پرداخت شود. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص حتما به لینک زیر مراجعه کنید تا بتوانید با رقم های جدید و به روز این پروژه، هماهنگ شوید:

https://www.fardanews.com/بخش-اقتصاد-23/1049838-معرفی-شرایط-پرداخت-نحوه-خرید-در-پروژه-زاگرس/

 

با امکانات برج زاگرس آشنا شوید

این برج زیبا دارای لابی بسیار شیک و مجلل و مبله شده است. همچنین دارای آنتن مرکزی قوی است که از اهمیت بالایی برای ساکنان این واحدها برخوردار خواهد بود. از دیگر امکانات برج زاگرس می توان به مهدکودک وفضای سبز محوطه نیز اشاره کرد که به نوبه خود بسیار مهم و ایده آل می باشد.

مساحت پروژه زاگرس

مساحت کل زمین این پروژه به 7 هزار متر می رسد که بخشی از آن نیز به اجرای فضای سبز و زمین ورزشی تخصیص داده شده است. با این اوصاف، فضای در نظر گرفته شده برای این پروژه مناسب وکافی خواهد بود.

دسترسی های واحدهای پروژه زاگرس به وسایل حمل و نقل و راه های ارتباطی

پروژه زاگرس با توجه به اینکه در یکی از بهترین مکان های منطقه 22 و دریاچه چیتگر قرار دارد از لحاظ دسترسی به امکانات عمومی و راه های رفت و آمد وسایل حمل و نقل عمومی نیز در موقعیت مکانی خوبی قرار دارد.

نزدیکی به اتوبان شهید همت، اتوبان شهید فهمیده و اتوبان شمال به جنوب آزادگان از مزایای بارز این ساختمان از لحاظ دسترسی است. همچنین با نزدیک بودن به مرکز خرید طوبی، خیال ساکنین را از بابت دسترسی به بازار آسوده می کند.

 

ایندکسر