[ad_1]

اما پاركر هنگامي كه هدف انتخاب كنندگان جمهوريخواه را در نظر گرفت ، قوي ترين بود: معكوس كردن همه انتخابات در ميشيگان ، محروم كردن حق انتخابات از ميليون ها رأي دهنده و اعلام ترامپ به عنوان برنده.

پاركر گفت: “با چيزي جز حدس و گمان كه آراي پرزيدنت ترامپ از بين رفته ، رد شده يا به آراي معاون رئيس جمهور بايدن منتقل شده است ، ادعاي حمايت برابر از شاكيان ناموفق است.”

وی افزود ، حتی اگر ادعاهایشان موجه باشد ، “ضرر ادعا شده به آنها حق نمی دهد كه به دنبال راه حلی بروند ، زیرا ضرر بطلان یا كاهش رأی با انكار حق رأی دادن به میلیون ها نفر دیگر اصلاح نمی شود.”

پارکر همچنین بارها رای دهندگان ترامپ را برای طرح پرونده قضایی مورد ضرب و شتم قرار داد. وی گفت بسیاری از بی نظمی های ادعا شده قبل یا در روز انتخابات آشکار بوده است ، اما شاکیان بیش از سه هفته پس از آن منتظر ماندند تا دادخواست فدرال را که اوایل روز دوشنبه تشکیل داد ، مطرح کنند.

پاركر كه به عنوان رئيس جمهور باراك اوباما منصوب شد ، نوشت: “شاكيان هيچ كوششي در دفاع از پرونده هاي قضايي در مقابل بار نشان ندادند.” “اگر شاکیان ادعاهایی مشروع در مورد نحوه پردازش و نمایش جدول های رأی گیری در روز انتخابات یا پس از آن داشتند ، می توانستند بلافاصله در روز انتخابات یا هفته های بعدی تبلیغات اقدام کنند – اما این کار را نکردند.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر