[ad_1]

در حالی که به نظر می رسد دستور قاضی جدید برای اولین بار از سال 2017 پنجره برنامه های جدید برای DACA را باز کند ، تعداد متقاضیان جدید ممکن است کم باشد ، زیرا همان معیارهای استفاده شده در ابتدای برنامه در سال 2012 برآورده خواهد شد. باید از سال 2007 در ایالات متحده اقامت داشته باشند و در سن کمتر از 16 سال به کشور آمده باشند.

دستور Garaufis همچنین به دولت دستور می دهد که مزیت دیگری به نام آزادی مشروط را ارائه دهد ، که به گیرندگان DACA اجازه می دهد برای مدتی کشور را ترک کنند بدون اینکه وضعیت آنها را به خطر بیاندازند و این نیز به طور موثر توسط دولت ترامپ برطرف شد. .

“DHS ساخته شده است تا طی 3 روز تقویمی از این دستور ، یک اعلان عمومی را منتشر کند تا در وب سایت خود و وب سایت های سایر سازمان های مربوطه نشان دهد که برای اولین بار درخواست هایی را برای بررسی اقدام به تعویق افتادن DACA قبول می کند برای تمدید و پیش شرط های آزادی مشروط ، بر اساس شرایط برنامه DACA قبل از 5 سپتامبر 2017 ، “نوشت Garaufis ، رئیس جمهور بیل کلینتون.

دادگاه عالی در 5-4 ژوئن رای داد که تصمیم دولت ترامپ در سال 2017 برای انحلال DACA از نظر قانونی نادرست است. این تصمیم احتمال خاتمه برنامه توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را منتفی نمی داند ، اما مقامات را به عدم توجه به عوامل هنگام تلاش برای خاموش کردن برنامه سه سال پیش متهم می کند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر