[ad_1]

تعدادی از مفاد کلیدی ، مانند بیمه بیکاری تمدید شده و توقف مجازات اخراج از قانون مراقبت های ویژه بهار ، در پایان سال منقضی می شود و فوریت را افزایش می دهد. هر بسته احتمالی تسکین ویروس کرونا می تواند به حساب هزینه پیوست شود ، که برای اطمینان از پذیرش آن باید تا 11 دسامبر پذیرفته شود.

رهبران کنگره به جای توقف قطعنامه ریاست جمهوری جدید جو بایدن ، که ژانویه آینده آغاز می شود ، یک بسته هزینه ای بزرگ را برای جلوگیری از توقف ترجیح می دهند.

سناتورهای شرکت کننده شامل کریس کونز (D-Del.) ، جو مانچین (DW.Va.) ، میت رامنی (R-Utah) ، سوزان کالینز (R-Maine) ، لیزا مارکوفسکی (R-Alaska) ، مارک وارنر (D) منابع می گویند -Va.) ، راب پورتمن (R-Ohio) و مایکل بنت (D-Colo.). آفت اقلیت سنا ، دیک دوربین (D-Ill.) ، همیشه درگیر برخی بحث ها بوده است.

اما اینکه آیا این گروه می تواند رهبری خود را برای انجام یک معامله ترغیب کند ، همانطور که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور معزول این کشور در حاشیه است ، سوال دیگری است. توافق کلی وجود دارد که کنگره باید بودجه بیکاری ، کمک به مشاغل کوچک و افزایش اعتبارات بهداشتی را تمدید کند ، اما دموکرات ها هنوز با برنامه های جمهوری جمهوریخواه برای اصلاح پاسخگویی مخالفت می کنند و جمهوری خواهان حاضر نیستند ده ها میلیارد دلار کمک کنند. برای کشورهای آبی

پلوسی و سومر بارها تأکید کرده اند که یک توافق بزرگ هزار میلیارد دلاری با پول زیاد برای ایالت ها و شهرها بهتر از عدم معامله است ، برای وحشت برخی از میانه روهای حزب. مک کانل و بیشتر حزب جمهوری خواه سنا خواستار بسته 500 میلیارد دلاری کوچکتر شدند که دموکرات ها بارها جلوی آن را گرفته اند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir