کوومو گفت ، تصمیم دادگاه عالی “هیچ تأثیر عملی” ندارد

[ad_1]

اندرو کوومو جلسه مطبوعاتی درباره ویروس کرونا را در اتاق قرمز در پایتخت ایالت آلبانی ، نیویورک برگزار کرد

اندرو کوومو | دفتر فرماندار Andrew M. Cuomo از طریق AP / Darren McGee

آلبانی ، نیویورک – فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، با اعمال محدودیت های شدید برای حضور در م institutionsسسات مذهبی در مناطق داغ کوید ، حکم دادگاه عالی را که مانع آن شد ، کوچک شمرد.

کوومو در جلسه توجیهی روز شکرگذاری گفت: “این حکم دادگاه عالی در مورد اجتماعات مذهبی بیشتر از هر چیز نمایانگر دیوان عالی است.” “مهم نیست که تأثیر عملی چیست.”

تصمیم روز چهارشنبه پس از چالش سازمان های کاتولیک و یهودی در محله های بروکلین ، که فرماندار اوایل پاییز در “منطقه قرمز” قرار داد ، صادر شد. طبق این طبقه بندی ، تجمع بیش از 10 نفر به طور همزمان ممنوع شد.

اکثریت 5-4 دریافتند که این محدودیت منجر به “برخورد نابرابر” می شود زیرا م institutionsسسات مذهبی نسبت به مکان هایی مانند فروشگاه های مشروبات الکلی و دوچرخه فروشی ها تحت مقررات سختگیرانه تری قرار دارند. رئیس دادگستری جان رابرتز با اقلیت رأی داد.

با این حال ، بت گاروی ، مشاور کوومو گفت ، همه اینها قابل بحث است ، زیرا محله های مورد بحث دیگر مناطق قرمز محسوب نمی شوند و اکنون محدودیت 50 درصدی ظرفیت دارند. و حتی اگر سطح عفونت به اندازه کافی افزایش یابد تا تحمیل طبقه بندی مناطق قرمز مجددا توجیه شود ، فرماندار به طور کامل منع اعمال برخی قوانین بهداشت عمومی را ندارد.

گاروی گفت: “این تصمیم” اشاره می کند که برخی محدودیت های ظرفیت ممکن است قابل قبول باشد. ” وی گفت ، قوانین دیگری مانند “پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی نیز قطعاً قابل اجرا است” در نهادهای مذهبی.

کوومو گفت: “ببینید ، من یک پسر محراب ، یک دبیرستان کاتولیک ، یک دبیرستان کاتولیک ، یک کالج یسوعی هستم ، بنابراین من کاملاً به دین احترام می گذارم ، و اگر در زندگی زمانی لازم داریم ، اکنون زمان آن است.” “اما ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مردم را همزمان ایمن نگه می داریم. و این تعادلی است که ما سعی می کنیم به خصوص در این فصل تعطیلات به آن برسیم. ”

کنفرانس کاتولیک در نیویورک ، که نماینده اسقف های کاتولیک این کشور است ، این تصمیم را “برای آزادی مذهب مهم” توصیف کرد اما قول داد که به کار با این کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر ادامه دهد.

اگرچه ما اعتقاد داریم و دیوان به توافق رسیده است كه محدودیتهای “منطقه گرم” برای اجتماعات مذهبی بی مورد شدید بوده است ، در غیر این صورت كلیساهای ما در محافظت از سلامت كشیش ها ، روحانیون ، وزرا و جوامع اطراف ما شریك بی حوصله ای با دولت هستند. “در بیانیه ای مدیر ارتباطات دنیس پوست گفت. “این ادامه خواهد یافت ، زیرا حمایت از افراد آسیب پذیر یک اصل زندگی است.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet