[ad_1]

نیروهای مسلح یکی از پستهای کمیسیون بسیار خواستار در اتاق است. هیئت نظارت بر قانون مجوز دفاع ملی سالانه ، لایحه ای که سیاست های نظامی را هدایت می کند و بودجه پنتاگون را هر ساله ترسیم می کند. این قانون برای 59 سال متوالی تصویب شده است ، و این قانون را به عنوان یکی از معدود لایحه های اصلی تصویب می کند که هر ساله قابل اعتماد است.

این کمیته در حالی مورد توجه است که رهبران کاخ و سنا و کاخ سفید برای مجبور کردن ارتش به تغییر نام 10 پایگاه که از رهبران کنفدراسیون در یک لایحه دفاع مصالحه احترام می گذارد ، در کانون توجه است. تغییر نام پایگاه هایی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا مخالف آن است ، یکی از معدود موانع لایحه نهایی است که نمایندگان مجلس در این هفته به دنبال تصویب آن هستند.

اگر جمهوری خواهان پارلمان را در سال 2022 دوباره بدست آورند ، این پیروزی باعث می شود راجرز در صف ریاست کمیته نیروهای مسلح قرار گیرد. دموکرات ها سال آینده اکثریت تک رقمی خواهند داشت.

راجرز و ترنر هم سابقه دفاعی طولانی دارند. هرکدام از آنها ریاست تعدادی از کمیته های فرعی نیروهای مسلح را بر عهده داشته اند و دانش عمیقی در مورد امنیت ملی و روابط دفاعی دارند.

راجرز محافظه کارترین فرد از بین سه مدعی است. طرفداران او اولویت های او ، رابطه در کنفرانس GOP ، جمع آوری کمک برای همکاران جمهوری خواه و تجربه قانونگذاری با ارتش را به عنوان قوی ترین نامزد مطرح کردند.

راجرز به عنوان رئیس پانل نیروهای استراتژیک نیروهای مسلح ، طرفدار ایجاد سرویس فضایی نظامی بود که اکنون به عنوان نیروهای فضایی شناخته می شود. او اصرار داشت که یک سرویس جدید در سال 2017 با جیم کوپر دموکرات تنسی ارائه دهد. ترنر مانند سناتورهای ارشد و وزیر دفاع وقت جیم ماتیس و وزیر نیروی هوایی هدر ویلسون با این تلاش مخالفت کرد.

سال گذشته پس از حمایت خود ترامپ از این نیرو ، توسط قانون مجوز دفاع ملی ایجاد شد.

مردی که راجرز جایگزین او خواهد شد ، تورنبری با مدت تصدی پست عالی کمیسیون محدود شده و پس از 13 دوره حضور در مجلس استعفا می دهد.

با انتقال راجرز به ارتش ، جمهوری خواهان اکنون باید عضوی جدید را در کمیته امنیت ملی انتخاب کنند. انتظار می رود کمیته راهبری روز چهارشنبه درباره این موضع رای گیری کند.

ملانی زنونا در تهیه این گزارش همکاری داشته است.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir