کش پاتل ، یکی از وفاداران اخیر ترامپ ، اکنون رهبری گذار پنتاگون را بر عهده دارداستوارت پیش از ترک پنتاگون ، تلاش انتقال را بر عهده داشت ، بنابراین انتظار می رفت پاتل این مسئولیت ها را به عهده بگیرد.

پاتل پیش از این برای نماینده دوین نونس (کالیفرنیا) ، عالی ترین جمهوریخواه در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان کار می کرد ، و به عنوان یک مقام نقش اصلی را در کمک به جمهوری خواهان برای بی اعتبار کردن تحقیقات روسیه ایفا کرد.

وی همچنین به تعدادی از نقش ها در دولت ترامپ ، از جمله کارکنان شورای امنیت ملی ، در دفتر رئیس سابق اطلاعات ملی ریچارد گرنل ، و اخیراً به عنوان یک مقام ارشد ضد تروریسم کاخ سفید خدمت می کند.

سایر حرکات کارکنان: سخنگو گفت ، تام مویر ، مدیر ستاد واشنگتن ، مدیر آژانس انتقال ، رئیس گروه ویژه وزارت دفاع و مدیر ارشد شغل انتقال خواهد بود.

در تیم بایدن: کاتلین هیکس ، معاون ارشد رئیس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی ، گروهی متشکل از بیش از دوازده نفر را رهبری می کند که وزارت دفاع را به تیم بایدن منتقل می کنند.


منبع: https://outsidenews.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>