کریستی می گوید تیم حقوقی ترامپ یک “شرمساری ملی” استکریستی که در دولت جورج دبلیو بوش وکیل آمریکایی در نیوجرسی بود ، کاندیدای دادستان کل در دولت ترامپ بود.

تیم حقوقی ترامپ ، که شامل رودی جولیانی است ، روز شنبه در حکم پنسیلوانیا توسط قاضی منطقه ایالات متحده متیو بران مجازات شد ، وی در مورد ادعاهای آنها گفت: “قانون اساسی فقط به این ترتیب کار نمی کند.” در یک کنفرانس مطبوعاتی طولانی در روز جمعه ، جولیانی ، شهردار سابق نیویورک و همچنین وکیل سابق آمریکایی ، و طرفداران مبارزات انتخاباتی وی مجموعه ای ناهماهنگ از تئوری های توطئه را پیشنهاد کردند ، بدون شواهد و جزئیات.

کریستی خاطرنشان کرد که تیم حقوقی رئیس جمهور ادعای کلاهبرداری در خارج از سالن دادگاه را دارند ، اما “وقتی وارد اتاق دادگاه می شوند ، آنها تقاضای کلاهبرداری را نمی کنند و در مورد کلاهبرداری استدلال نمی کنند.”

کریستی گفت: “من از حامیان رئیس جمهور هستم.” “من دو بار به او رأی دادم ، اما انتخابات پیامدهایی دارد و ما نمی توانیم به گونه ای رفتار کنیم که گویی اتفاقی در اینجا نیفتاده است.

“شما باید شواهد را ارائه دهید. شواهد ارائه نشده است و شما باید نتیجه بگیرید ، همانطور كه ​​تاكر كارلسون حتی در آن شب به این نتیجه رسید كه اگر نمی خواهید بیرون بروید و شواهد را ارائه دهید ، این بدان معنی است كه شواهد موجود نیست.”


منبع: https://outsidenews.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>