کاپیتان استقلال به رکورد رحمتی/سید حسین به رکورد طالبلو رسید


کاپیتان استقلال با کلین شیت مقابل پیکان با رکورد وحید طالب قانون بیشترین کلین شیت برای آبی ها برابر شد.

کاپیتان استقلال به رکورد رحمتی/سید حسین به رکورد طالبلو رسید

رویداد 24 استقلال در طول تاریخ دروازه بان های خوب و صاحب نام زیادی را به خود دیده است که توانسته اند در بازی های مهم به این تیم کمک کنند و رکوردهای جالبی را ثبت کنند. آبی ها حالا یک دروازه بان خوب و با تجربه هم دارند که کمک زیادی به آنها خواهد کرد.

سید حسین حسینی مرد شماره یک استقلال در این فصل 5 بار برای تیمش به میدان رفته و 3 گل به ثمر رسانده است. حسینی با کلین شیت مقابل پیکان به رکورد جدیدی برای استقلال دست یافت.

او مقابل پیکان پنجاه و چهارمین کلین شیت خود را برای استقلال در لیگ برتر ثبت کرد و با رکورد وحید طالب لو برابری کرد. در تاریخ استقلال در لیگ برتر، سید مهدی رحمتی با 94 کلین شیت بهترین دروازه بان آبی هاست و پس از او وحید طالب لو با 54 کلین شیت در رده های بعدی قرار دارد. حسینی حالا با رکورد طالب قانون برابری کرده و مطمئنا در مسابقات بعدی این رکورد را خواهد شکست.

اگرچه فاصله کلین شیت های حسینی و رحمتی در لیگ برتر زیاد به نظر می رسد، اما دروازه بان 30 ساله استقلال با توجه به شرایط خوب و آمادگی جسمانی خوبش و همچنین اینکه چند سال دیگر می تواند برای آبی ها بازی کند. پا به زمین بگذارد، بدون شک او تمام تلاش خود را می کند تا با رکورد رحمتی برابری کند و تاریخ ساز شود.

حتما بخوانید:
اطلاعات جدید وزیر آموزش و پرورش درباره نظام رتبه بندی معلمان + فیلم

فراموش نکنیم حسینی سال گذشته با 8 کلین شیت بهترین رکورد در لیگ های 16 تیمی را در لیگ های 16 تیمی با 8 کلین شیت ثبت کرد و حالا رکوردهای بزرگ تری را هدف قرار خواهد داد.

من باید بگویم؛ در رده بندی بهترین دروازه بانان استقلال از نظر تعداد کلین شیت در لیگ برتر، محمد محمدی و هادی طباطبایی به طور مشترک با 13 کلین شیت عنوان سومی را در اختیار دارند.