“کاملاً فرد مناسب برای این شغل”: رئیس جدید سایبری در مقابل هرج و مرج کنترل خود را به دست می گیردرئیس جدید پیشکسوت نقش های برجسته و مبهم در والدین CISA ، وزارت امنیت داخلی است ، که تنها سال ها پس از ماه سپتامبر به این عضویت پیوست. 11 خلقت. هفت نفر از همكاران فعلی و سابق او می گویند كه او در چنین لحظه ای فرد كاملی برای ایجاد هرج و مرج است. آنها او را بسیار درخشان ، آرام تحت فشار و تقریباً بهتر از دیگران با مأموریت سایبری DHS توصیف می کنند.

یک همکار سابق گفت ولز حتی تجربه کمک به رهبری DHS را در سازماندهی تلاش برای اطمینان از امنیت انتخابات ایالات متحده در زمانی داشت که موضوع مورد علاقه کاخ سفید ترامپ نبود.

به عبارت دیگر ، پاک سازی ترامپ از رهبری CISA به طور ناخواسته باعث ارتقا مقام رسمی کربس شده است که برای محافظت از آژانس در چنین شرایطی معرفی شده است. و برخلاف كربس و معاون سابق CISA متیو تراویس – كه پس از بركناری كربس تحت فشار كاخ سفید استعفا داد – ولز فردی منصوب سیاسی نیست كه بتواند با هوس ترامپ بركنار شود.

برایان وار ، رئیس بخش امنیت سایبری CISA ، در حالی که هفته گذشته نیز تحت فشار وایت استعفا داد ، گفت: “او یکی از باهوش ترین افرادی است که من با او کار کرده ام ، مطمئناً یکی از باهوش ترین افراد در DHS است.” خانه “من فقط نمی توانم به کسی فکر کنم که آمادگی بیشتری برای این کار داشته باشد.”

یکی از مدیران فعلی ایالات متحده که با ولز کار می کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: “او حتی حتی شخصی است که تاکنون ملاقات کرده اید.” “من فکر می کنم او فرد کاملی برای کار است.”

یک فرد آشنا به برنامه های خود روز چهارشنبه گفت که ولز هنوز در حال تصمیم گیری در مورد نحوه تعامل با مردم است. این مرد گفت که ولز قصد دارد وب سایت کنترل شایعات CISA را فعال نگه دارد ، اما برخلاف Krebs قصد ندارد این کار را انجام دهد توییت در مورد آن.

ولز در نامه ای به کارکنان CISA که توسط POLITICO دریافت شده است ، از کارکنان خواست که دوره را ادامه دهند. وی نوشت: “تغییر در رهبری تغییر در مأموریت نیست.”

ولز خاطرنشان کرد که چرخه انتخابات در سال 2020 ادامه دارد ، از جمله در جورجیا ، جایی که دو دور دوم سنا برای کنترل مجلس بالا تصمیم می گیرند.

وی نوشت: “ما در تلاش های امنیتی انتخابات گام های بلندی برداشته ایم و باید بر ادامه دادن كمك ها و راهنمایی هایی كه مقامات انتخاباتی ایالتی و محلی به آنها اعتماد می كنند ، همچنان متمركز باشیم.”

در حالی که ولز به انتقال ناگهانی روز چهارشنبه سازگار شد ، کارکنان CISA سعی کردند مثل گذشته با وجود تیراندازی Krebs به روال خود ادامه دهند ، افزود که آنها از Krebs در پلت فرم گفتگوی تیم های مایکروسافت آژانس تشکر و جشن گرفتند. در بیانیه ای آمده است: “از خدمات و راهنمایی شما متشکرم.” دیگری کربس را “کارمند واقعی دولت” خواند.

علاوه بر این ، کارمندی که خواست نامش فاش نشود تا آزادانه صحبت کند ، گفت: “بسیار ساکت است ، فقط یک چهارشنبه دیگر است که کار را انجام می دهد.”

کسب تجربه در زیر رادار

مشخصات عمومی پایین ولز – به نظر می رسد او هیچ حساب کاربری توییتر یا حتی LinkedIn ندارد – تجربه غنی او را چه در روده DHS و چه در بالاترین رده های آن رد می کند.

پیش از خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی سناتور سابق جان کیل (R-Ariz.) ، 43 ساله از ولز مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه جورج واشنگتن و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته هاپکینز دریافت کرد. اما بیشتر کار خود را در DHS گذراند. وی در سال 2005 به این بخش پیوست ، اندکی پس از تأسیس آن ، از سال 2009 تا 2014 مرکز زیرساخت های داخلی و ریسک آن را مدیریت کرد و سه سال آینده را به مدیریت دفتر تجزیه و تحلیل سایبری و زیرساختی خود پرداخت.

سوزانی اسپالدینگ ، که در زمان مدیریت اوباما جناح سایبر DHS را اداره کرد ، گفت: “او یک تحلیلگر بسیار باهوش ، خوب و یک دزد بزرگ است.”

از آگوست 2017 تا ژانویه 2019 ، ولز در حالی که هنوز کارمند رسمی سلف CISA بود ، به عنوان مشاور ارشد برنامه سایبری Kirstjen Nielsen ، وزیر DHS ، به طور مفصل کار می کرد. (برای مدتی از آن زمان ، رئیس ستاد نیلسن چاد ولف بود ، ارتباطی که می تواند به ولز کمک کند اکنون که ولف به عنوان منشی و رئیس خود مشغول به فعالیت است.) در ژانویه 2019 ، نیلزن وی را به عنوان معاون رئیس ستاد انتخاب کرد. در ماه ژوئن ، او رئیس ستاد دبیر وقت كوین مك آلانان شد.

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

وار ، که از سالها پس از تأسیس DHS کار خود را با ولز آغاز کرد و بعداً هنگامی که مشاور سایبری نیلزن بودند ، با او خدمت کرد ، گفت که دانش عمیق وی در این بخش بسیار ارزشمند خواهد بود.

وار گفت: “او واقعاً برای هر رویداد سایبری بزرگی كه DHS درگیر آن بود ، روی میز بود” ، هم به عنوان یك تحلیلگر و هم به عنوان یك تیم پیشرو از تحلیلگران … اما همچنین به این دلیل كه وی مشاور سایبری دبیر ، رئیس ستاد بود. کارکنان دبیر ، به طوری که وی مدتهاست که در بالاترین سطح در واحد بین دپارتمانی دسترسی مستقیم و مشارکت مستقیم دارد. “

این بدان معنی بود که ولز جای DHS بود ، زیرا دولت چین در سال 2008 کاخ سفید و شبکه های رایانه ای نظامی را نقض کرد. ایران از سال 2012 تا 2013 حملات سایبری علیه بانک های آمریکایی را رهبری می کرد. هکرهای روسی در سال 2014 به کاخ سفید و وزارت امور خارجه حمله کردند. کره شمالی Sony Pictures Entertainment را در سال 2014 نقض کرد. چین در سال 2015 دفتر منابع انسانی را هک کرد و میلیون ها پرونده امنیتی بسیار حساس را به سرقت برد. و روسیه در انتخابات 2016 دخالت کردند

سخنگوی ایالات متحده گفت ، کار ولز در DHS ، به ویژه در دفتر وزیر امور خارجه ، وی را برای “هدایت برخی از اقدامات و شخصیت های رقیب” آماده کرده است.

کارمند گفت: “شهرت براندون از بالاترین عقل برخوردار است – کسی که ایده های بسیار بسیار پیچیده و ظریف را از داخل و خارج درک می کند ، اما همچنین می تواند آن را برای افراد متفکرتر ترجمه کند.”

با تغییر مدیریت DHS ، کارمند یادآوری می کند ، ولز “مرد سنگی” باقی مانده و دارای شهرتی است که “هرکسی می تواند به او اعتماد کند”.

در سال 2018 ، به عنوان کاخ سفید خواسته های نیلسن را نادیده گرفت برای تمرکز بر امنیت انتخابات و امتناع از تشکیل جلسات خاص شورای امنیت ملی ، وی استراق سمع خود را برای همکاری با کربس در تلاش های قبلی خود برای دور زدن کاخ سفید از ولز شنید.

“براندون در گفتن حرف اصلی بود ،” عالی است ، اگر کاخ سفید این کار را نکند ، ما این کار را خواهیم کرد ، یک شورای امنیت ملی شبح ایجاد خواهیم کرد ، این جلسات را گرد هم خواهیم آورد و همه آژانس های مختلفی را که باید در آنجا باشند دعوت خواهیم کرد و ما فقط این کار را خواهیم کرد. ” هماهنگی به خودی خود ، “گفت: مایلز تیلور ، که رئیس دفتر نیلزن در آن زمان بود. وی گفت ، این جلسات امنیتی انتخابات هماهنگی لازم را برای دفاع موثر از انتخابات میان دوره ای 2018 ایجاد کرده است.

تیلور گفت: “او واقعاً کسی بود که این قطار را به نیلسن می رساند ، و این تفاوت زیادی ایجاد کرد.”

در ماه دسامبر ، ولز برای اداره دفتر برنامه ریزی و استراتژی خود به CISA بازگشت. كربس در ایمیلی كه از POLITICO دریافت كرد به كارمندان گفت: “تجربه گسترده براندون در بخش و در CISA وی را به خوبی برای این نقش آماده كرده است.”

در ماه ژوئن ، كربس ولز را به سمت مدیر اجرایی CISA ارتقا داد – موقعیتی كه وی ایجاد كرده بود تا اطمینان حاصل كند كه یك افسر حرفه ای باتجربه می تواند آژانس را در طی یك انتقال سیاسی هدایت كند – خواه این انتقال استاندارد بین دولت ها باشد یا تصفیه خانه سفید. رهبری آژانس ، همانطور که در این هفته اتفاق افتاد.

اطمینان از تداوم

این مقام آمریکایی که با او کار می کرد ، وقتی ولز از دفتر وزیر امور خارجه به CISA رسید ، “بلافاصله دست راست کریس بود … به دلیل شهرت عالی و تجربه شناخته شده اش.” “کریس به جامعه علامت می دهد که در صف بعدی قرار دارد.”

یک نماینده کنگره دموکرات گفتگو با ولز در مورد برنامه های سایبری در لایحه سیاست دفاعی امسال را به یاد آورد.

کارمندی که خواست نامش فاش نشود برای گفتگو در مورد مکالمات شخصی گفت: “او مطمئناً با توانایی خود برای ورود به برخی از ماسه های احمقانه مرا تحت تأثیر قرار داد.” او واقعاً مسائل سیاسی را به خوبی درک می کرد.

حتما بخوانید:
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه

ولز همچنین مردم را تحت تأثیر قرار داد كه چقدر راحت و متواضعانه از مشاور ارشد دبیر كابینه به كارمند ارشد در آژانس اجزای DHS رفت.

وی گفت: “این فقط نشان می دهد که او کیست.” “این مأموریت متمرکز و عملی است. او برای کانون توجه آنجا نیست. … او برای انجام کار آنجاست. “

چند ماه پیش ، هنگامی که انتقال اجتناب ناپذیر به نظر می رسید ، وار شروع به بردن ولز با خود به “تمام جلسات من با شرکای اطلاعاتی و شرکای اجرای قانون ما” کرد. چند روز قبل از استعفا وار ، ولز ریاست چنین جلسه ای را با مقامات FBI ، NSA ، فرماندهی سایبری ایالات متحده و سایر شرکای CISA بر عهده داشت. وار گفت: “من فکر می کنم او آماده است.” “وی توسط شرکای CISA شناخته و پشتیبانی می شود.”

وی گفت: “من فکر می کنم که او صادقانه از نظر ذهنی ماه ها برای این کار آماده می شد.”

حالا قسمت سخت فرا می رسد

همکارانش گفتند ولز با محیط های فشار بالا غریبه نیست ، اگرچه این امر به ویژه غیر معمول است: CISA چنین است نزدیک به حوزه دید رئیس جمهور است بعد از عمومی به چالش کشیدن ادعاهای بی اساس کاخ سفید از تقلب در انتخابات ، در میان پاکسازی عمده رهبران امنیت ملی که ترامپ را از هم جدا کرد.

افرادی که ولز را می شناسند می گویند او می تواند از پس وظیفه برآید.

وار گفت: “او در اجاق فشار بود تا رئیس کل کارکنان بخش باشد” ، بنابراین من معتقدم که او تجربه و توانایی تحمل چند ماه سخت را دارد زیرا ما آژانس را به یک رهبری سیاسی جدید منتقل می کنیم. ” “

همانطور که تیلور گفت كه ولز بعنوان رئیس ستاد McAllanan بسیاری از مطالب “فوق سیاسی” و بالقوه غیرقانونی را از كاخ سفید مطرح كرده است ، بنابراین “او واقعاً آمادگی لازم را دارد تا آژانس را از این نوع فعالیتها در این دوره زمانی محافظت كند.”

با این حال ، ظهور ولز در یک زمان نامشخص برای CISA رخ می دهد. علاوه بر پست های خالی مدیر و معاون مدیر ، هر دو بخش امنیت سایبری آژانس و بخش امنیت زیرساخت فاقد مدیران دائمی هستند. در آژانسهای همکار CISA ، از جمله FBI و NSA ، همکاران این ر departmentسای ادارات کارمندان دولت شغلی هستند ، اما در CISA آنها به عنوان رئیس منصوب می شوند.

رئیس ستاد CISA برای کارمندان ایمیل ارسال کنید اواخر روز سه شنبه ، با اصرار از آنها “تمرکز خود را در کار مهمی که ما به طور مشترک از طرف مردم آمریکا انجام می دهیم ، از دست ندهند.”

وار گفت ، علی رغم شهرت وی برای آرامش ، احتمالاً مسئولیت تازه کشف شده خود برای یک آژانس عظیم امنیت ملی تا حدودی احساس “له شدن” می کند.

وار افزود: “این زمان برای گرفتن برنج برای براندون نیست.” “این وظیفه او است و من مطمئن هستم که او افتخار و مسئولیت را احساس می کند که بهترین تلاش خود را انجام دهد. اما فکر نمی کنم این همان چیزی باشد که براندون به هیچ وجه برای آن تلاش می کند. “

سبقت گرفتن از ولز ، احتمال انتصاب ترامپ به عنوان مدیر موقت جدید است ، شخصی که به جای اینکه رد ادعاهای مبارزات انتخاباتی خود را تقویت کند. اقدامات مشابه قبلاً در پنتاگون انجام شده است ، جایی كه ترامپ وزیر دفاع جدید را منصوب كرد و پس از اخراج مارك اسپر وزیر خارجه سابق ، خط جانشینی را دور زد.

ترامپ در ماه اکتبر گفت که او برنامه ریزی شده برای شان پلانکی ، یک افسر ارشد انرژی سایبری به عنوان رئیس بخش امنیت زیرساخت CISA منصوب شود. وقتی پلانکی کار خود را در CISA آغاز می کند ، وی یکی از معدود رهبران ارشد غیرفعال آنجا خواهد بود. یک کارمند سابق DHS که خواست نامش فاش نشود تا در مورد اقدامات آینده گمانه زنی کند ، پیشنهاد کرد که ترامپ می تواند با استفاده از وضعیت پلانکی وی را به عنوان مدیر جدید مدیر و جایگزین ولز کند. این مقام سابق از پلانکی به عنوان حامی ترامپ یاد کرد.

وار گفت ، اگر چنین اقدامی در CISA پیش بینی شود ، مقامات چیزی در مورد آن نمی دانند.

وی گفت: “در هفته گذشته شگفتی های بسیاری رخ داده است که از کاخ سفید اتفاق افتاده است و من انتظار دارم که آنها ادامه دهند.”

مارتین ماتیشاک در این گزارش همکاری داشت.
منبع: https://outsidenews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma