کارگران فدرال پیروزی قانونی بر تعلیق پرداخت حقوق در هنگام تعلیق 19-2018 را نشان دادند

[ad_1]

دولت ترامپ استدلال کرد که هیچ قانونی در مورد مزد و ساعت کار نکرده است زیرا قانون فدرال دیگری ، قانون ضد کسری ، جریمه ای را برای پرداخت حقوق کارگران در طول پنج هفته انقضا اعتبارات در نظر گرفته است.

با این حال ، کمپبل-اسمیت با این مخالفت ، نتیجه گرفت که قانون بودجه محور به طور خودکار تعهدات دولت را برای پرداخت به موقع به کارمندان لغو نمی کند.

طولانی ترین توقف در تاریخ ایالات متحده از بن بست درخواست رئیس جمهور دونالد ترامپ از کنگره برای اختصاص بیش از 5 میلیارد دلار برای یکی از جذاب ترین وعده های مبارزاتی خود ناشی از دیوار مرزی ناشی شد.

در پایان ، کنگره فقط حدود 1.6 میلیارد دلار با محدودیت ها توزیع کرد. این تعطیلی زمانی پایان یافت که ترامپ علی رغم استفاده از یک سری تاکتیک های متناقض برای استفاده از میلیارد ها میلیارد میلیارد دلار برای فشار در پروژه های دیواری ، به درخواست بودجه خود تن داد.

علی رغم تصمیم روز سه شنبه در رد پیشنهاد دولت برای رد دادخواست ، کارگران هنوز پرونده را تحویل نگرفته اند. کمپبل اسمیت گفت هنوز هم برای دولت امکان پذیر است که نشان دهد که “در هنگام حسن نیت پرداختن به موقع کارگران” “حسن نیت” عمل کرده است.

قاضی نوشت: “در آن زمان ، دادگاه از صدور رأی درمورد اینكه آیا متهم می تواند دفاع صادقانه ای از مسئولیت جبران خسارت در این پرونده ایجاد كند ، امتناع كرد.”

اگر کارمندان در این پرونده پیروز شوند ، هرکدام به ازای هر ساعتی که کار کرده اند حداقل 7.25 دلار دستمزد فدرال یا اگر در طول دوره استثنا کار کرده باشند ، به اضافه کار اضافی ، حدود 1160 دلار حق دارند.

وکیل کارگران ، هایدی بوراکویچ گفت که حدود 32000 کارگر قبلاً برای پیوستن به پرونده انتخاب کرده اند. وی گفت: کارکنانی که تا این ماه ثبت نام نکنند می توانند حقوق خود را از مزایا از دست بدهند.

بوراكویچ اظهار داشت كه وی انتظار دارد كه كارگران شاغل در اداره زندان ها ، سازمان ملی هواشناسی ، اجرای امور مهاجرت و گمرك ، گمرك و حفاظت از مرزها ، سرویس های مخفی و سایر آژانس ها در این پرونده پیروز شوند.

وی در مصاحبه ای گفت: “با همه اهداف ، این یافته ای است كه دولت قانون ، FLSA را نقض كرده است.” “ما بسیار اعتماد به نفس داریم.”

در حالی که کارگران قبلاً حقوقی را که دریافت کرده اند دریافت کرده اند ، بوراکویچ گفت که وی فکر نمی کند تلاش برای تأمین خسارت برای آنها دو برابر باشد.

وی گفت: “پرداخت عقب مانده به آنها … نقض قانون را لغو نمی کند که این پول به موقع به آنها پرداخت نشده است.” “در آن 35 روز رنج های زیادی وجود داشت. مردم نگران تغذیه فرزندان ، پرداخت قبض ، خرید دارو بودند. برای آنها افتضاح بود … پرداخت پول برای مردم باعث هدف آنها نمی شود. “

سخنگوی وزارت دادگستری بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد این تصمیم پاسخ نداد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet