چگونه هزاران عکس کمیاب از کوید می تواند هدر رود

[ad_1]

با شدت گرفتن ویروس در سراسر کشور ، مدارس مجدداً خاموش می شوند – یا بسته می مانند – هرچند که از سایت های فوق العاده گسترده ترسیده نشده است. در همان زمان ، بسیاری از بارها و رستوران ها برای تجارت باز هستند. نیروی شاه از POLITICO توضیح می دهد که چگونه اوضاع دوباره بحث داغی راجع به اولویت های همه گیری ایجاد می کند. علاوه بر این ، CDC توصیه می كند كه مسافران قبل و بعد از پروازهای بین المللی آزمایش شوند.

“ما واقعاً نمی خواهیم یک قطره از آن را از دست بدهیم ، بنابراین این یک مشکل است. و من هنوز هم تمام پاسخ ها را در مورد چگونگی انجام این کار ندارم. “

واکسن ، اگر به صورت فوری مجاز شود ، انتظار می رود که ابتدا به متخصصان مراقبت های بهداشتی و افراد مسن داده شود ، و این باعث پیچیدگی بیشتر برنامه ریزی ها می شود.

بیشتر نگرانی ها از نیاز به واکسن Covid-19 ناشی می شود که Pfizer روز جمعه برای بررسی توسط FDA ارائه داد. باید در شرایط بسیار سرد نگهداری شود و در جعبه های مخصوص پیتزا حاوی حداقل 975 دوز در 195 ویال شیشه ای حمل می شود. هنگامی که ویال ذوب و رقیق می شود تا پنج عکس بگیرد ، متخصصان مراقبت های بهداشتی در وضعیت واقعی “استفاده از آن یا از دست دادن آن” قرار می گیرند: اگر افراد کافی برای آماده سازی وجود نداشته باشد در طی شش ساعت واکسن تجزیه می شود و باعث کاهش سرعت تلاش برای از بین بردن نقاط داغ و نجات جان افراد می شود.

داگلاس هووی ، مدیر اجرایی انجمن ملی داروسازان جامعه گفت: “این قابل قبول نخواهد بود.” “به خصوص اوایل آن ، عملاً طلای مایع خواهد بود.”

برخی از زباله ها در هر برنامه ایمن سازی در مقیاس بزرگ اجتناب ناپذیر است. اما آنفولانزای فصلی نیست: همه واکسن های Covid-19 که برای استفاده تایید شده اند ، در طی یک همه گیر جهانی ویرانگر که تقریباً منجر به مرگ شده است ، فرود می آیند. 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان – از جمله بیش از یک چهارم میلیون نفر در ایالات متحده – هیچ نشانه ای از توقف ندارند. همانطور که تحلیلگران پیش بینی می کنند واکسیناسیون همه آمریکایی ها ممکن است ماه ها به طول انجامد ، به حداقل رساندن زباله بسیار مهم خواهد بود.

مقامات بهداشت فدرال گفتند که اولین واکسیناسیون در بیمارستان ها متمرکز خواهد شد. حتی آنها می توانند در هنگام واکسیناسیون کارکنان برای به حداقل رساندن دوزهای خراب شده تلاش کنند. اما مسئله زباله این کار را انجام خواهد داد با افزودن تدریجی داروخانه به مخلوط ، بزرگتر می شوند – خصوصاً در مناطق روستایی که تعداد افراد کمتری است.

مقامات بهداشتی در مریلند به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفتند که حداکثر 5 درصد از واکسن های ایالت ممکن است تجزیه و بدون استفاده بمانند.

وی گفت: برخی از شهرستان های روستایی ممکن است قادر به استفاده از حداکثر 975 دوز نباشند کورت سیتو ، مدیر مرکز ایمن سازی بهداشت عمومی. مریلند در حال ایجاد ایجاد کلینیک های منطقه ای است و گروه های دارای اولویت بالا را از شهرستانهای مختلف روستایی گرد هم آورده تا همه را یک باره واکسینه کند.

دبیر HHS الکس هازارد روز جمعه به Sirius XM گفت که نیازهای ذخیره سازی Pfizer با چالش بیشتر آن را برای موسسات بزرگتر مانند بیمارستان ها و داروخانه های بزرگ خرده فروشی مناسب تر می کند. سازنده واکسن دیگر ، Covid-19 ، Moderna ، به زودی برای FDA درخواست مجوز اضطراری برای شلیک خود را می کند – که می تواند تا 30 روز در یخچال و در دمای اتاق تا 12 ساعت در یخچال نگهداری شود.

در اوایل این هفته ، ژنرال گوستاو پرنا ، که عملیات Warp Speed ​​، ابتکار عمل دولت ترامپ را که وظیفه راه اندازی واکسن را بر عهده داشت ، رهبری می کرد ، گفت CVS و Walgreens می دانند که چگونه این کار را انجام دهند و تیم او با کشورهایی همکاری کرده است تا تا اطمینان حاصل شود که واکسن از بین نرفته است. “

اما Paul Ofit ، محقق واکسن در بیمارستان کودکان فیلادلفیا و عضو گروه مشاوره FDA در مورد واکسن Covid-19 ، روز جمعه به خبرنگاران گفت که “بسیار نگران است” در مورد احتمال دوز واکسن Pfizer که باعث هدر رفتن آن می شود اگر مجاز باشد.

آفیت گفت: “این کار بسیار دشوار خواهد بود ، من فکر می کنم یک منحنی شیب دار یادگیری وجود دارد.” “من فکر می کنم که زباله های زیادی وجود خواهد داشت و فکر می کنم ما به موقع این مسئله را درک خواهیم کرد. تعداد زیادی مانع وجود خواهد داشت. … شش ساعت پس از بازیابی فرصت دارید ، بی سابقه است. “

در اورگان ، این ایالت می تواند با تهیه کنندگان اورژانس پزشکی برای انتقال و توزیع واکسن در مناطق دور افتاده قرارداد ببندد – تلاشی برای جلوگیری از عکس های باقیمانده.

داکوتای شمالی می خواهد واکسن را در جعبه های کوچکتر بسته بندی کند ، در حالی که ارائه دهندگان را تشویق می کند تا بتوانند افراد گروه اولویت بعدی را به سرعت شناسایی کنند تا در صورت باقی ماندن واکسن ها بتوانند بیایند و از آنها عکس بگیرند. این ایالت همچنین تسهیلاتی را برای پیش ثبت نام بیماران می خواهد تا اطمینان حاصل شود که نیازی به واکسیناسیون نیست. برنامه واکسن وی تشخیص می دهد که این امر می تواند باعث گسترش یک روزه شود ، اما نگه داشتن ویال های با ارزش ضروری است. Pfizer می گوید که در حال کار روی اندازه بسته کوچکتر است ، اما تا اوایل سال آینده آماده خواهد شد و مشخص نیست که آیا نیاز به ارائه حداقل پنج عکس در عرض چند ساعت را برطرف می کند.

این برنامه های مختلف نگرانی هایی را مطرح می کند که کارشناسان بهداشت عمومی مدت هاست درباره رویکرد دولت ترامپ در سراسر همه گیر گویی ابراز داشته اند. این حتی در مرحله نهایی مسابقه واکسن نیز صادق است که رئیس جمهور آن را در واکنش ویروس کرونا مورد توجه خود قرار داده است.

جورج بنیامین ، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا گفت: “در رهبری یک خلا in بزرگ وجود دارد.”

در همین حال ، دولت ترامپ از به اشتراک گذاشتن برنامه خود با تیم انتقال جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، که روز چهارشنبه گفت عدم دسترسی می تواند از گسترش واکسن جلوگیری کند ، خودداری کرده است. در عوض ، تیم بایدن با Pfizer و سایر دارو سازان در تماس بود. سخنگوی Pfizer حاضر نشد مشخصات این ارتباط را به اشتراک بگذارد.

بایدن روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “هیچ بهانه ای برای به اشتراک نگذاشتن داده ها وجود ندارد و بیایید برنامه ریزی را شروع کنیم.” “اگر به همه این داده ها دسترسی نداشته باشیم ، فقط در مدت یک ماه یا بیشتر ما را پشت هشت توپ قرار می دهد. و این زندگی است. “

هازارد در بیانیه روز جمعه در برنامه “این صبح” CBS مخالفت کرد و گفت که این “کاملاً اشتباه” است.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet