چگونه انگلیس واکسن ویروس کرونا را آزاد می کند – POLITICO

[ad_1]

لندن – دولت روز چهارشنبه گفت ساکنان خانه های سالمندان و مراقبان آنها اولین افرادی در انگلیس هستند که واکسن تازه تصویب شده Pfizer / BioNTech را دریافت می کنند.

وی شن لیم ، رئیس کمیسیون واکسیناسیون و ایمن سازی مشترک انگلیس ، گفت: گسترش واکسن در اولویت قرار دادن افرادی که احتمال مرگ ناشی از COVID-19 دارند ، و همچنین محافظت از خدمات بهداشتی و اجتماعی است.

مرحله اول برنامه واکسیناسیون در انگلستان از طریق 9 گروه آغاز می شود ، از ساکنان خانه سالمندان و مراقبان آنها. سپس به همه افراد بالای 80 سال و سایر کارکنان بهداشت و پزشکی در خط مقدم ضربه خوبی ارائه خواهد شد.

بیش از 75 در سطح سوم از اولویت بندی قرار دارند ، و پس از آن بیش از 70 نفر و بزرگسالان جوان به شدت بالینی آسیب پذیر هستند.

سطح پنجم تا بیش از 65 سال ادامه خواهد داشت ، قبل از اینکه سطح ششم همه افراد بین 16 تا 64 سال را با شرایط سلامتی همزمان مشاهده کند که آنها را در معرض خطر بیشتری از بیماری جدی از COVID-19 ارائه شده توسط واکسن قرار می دهد. سه سطح آخر براساس گروه سنی کار می کند ، در حالی که این واکسن برای هر فرد بالای 50 سال در دسترس است. لیم گفت که جزئیات مرحله دوم انتشار بعداً تصمیم گرفته می شود و با دروس مرحله اول به آنها اطلاع داده می شود.

اجرای این برنامه ، که قرار است هفته آینده آغاز شود ، به مقامات محلی NHS و مقامات شورایی بستگی دارد. واکسیناسیون در بیمارستان ها ، مراکز واکسیناسیون دسته جمعی و در جامعه انجام می شود و توسط پزشکان خانواده و داروسازان پشتیبانی می شود. لیم طی یک جلسه توجیهی در خیابان داونینگ گفت که “محدودیت های عملیاتی” می تواند به معنی “برخی از انعطاف پذیری” در اجرای لیست اولویت باشد.

منیر پیرمحمد ، رئیس کارگروه تخصصی گفت ، اگرچه این واکسن باید در دمای 70- درجه سانتیگراد نگهداری شود ، اما می توان آن را به مدت پنج روز در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری کرد ، که این امر انتقال به سایت های واکسیناسیون را تسهیل می کند. کمیسیون پزشکی انسانی ، که به همراه آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلیس (MHRA) Pfizer / BioNTech را ارزیابی کردند.

وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک روز چهارشنبه به بی بی سی گفت که انگلیس در اولین موج برنامه 800000 دوز دریافت خواهد کرد و احتمال دارد بیش از این تعداد در پایان سال جاری تحویل داده شود. کسانی که این واکسن را دریافت می کنند باید دو دوز به فاصله 21 روز داشته باشند.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet