پول ربودن ترامپ پس از انتخابات باعث سرازیر شدن بودجه های PAC جدید استاما بعید است بیشتر این پول به هر حساب حقوقی برود. در عوض ، عملیات جمع آوری کمک های مالی ترامپ آن را به یک سازمان سیاسی جدید ایجاد شده توسط رئیس جمهور می فرستد: CRA رهبری ، موسوم به Save America PAC ، نوعی وسیله نقلیه محبوب بین دو حزب در کپیتول هیل ، که مدتها توسط مأموران امنیتی مورد تمسخر قرار گرفته بود ، ضروری است. نوعی آشفتگی ، چند محدودیت در مورد چگونگی خرج کردن پولی که جمع می کنند.

زمینه های دیوانه وار برای جمع آوری سرمایه برای ترامپ بیشتر پول جمع شده را برای نجات آمریکا ، رهبری PAC او هدایت می کند فقط روز ایجاد شده است بعد از اینکه رسانه های بزرگ پیش بینی کردند که بایدن او را شکست داده است. درخواستهای کنونی جمع آوری کمکهای مالی از طرف ترامپ خواستار دریافت پول برای یک کمیته مشترک جمع آوری کمک مالی ، کمیته Trump Make America Great Again است که 75 درصد از هر کمک به نجات آمریکا را هدایت می کند ، تا سقف قانونی 5000 دلار. فقط در این صورت بود که پول به حساب سرشماری ایجاد شده توسط کارزار ریاست جمهوری ترامپ شروع شد. (25 درصد باقی مانده کمک های مالی به حساب های مختلف کمیته ملی جمهوریخواهان می رود).

برندان فیشر ، مدیر برنامه اصلاحات فدرال در مرکز حقوقی کمپین گفت: “CRA های رهبری می توانند برای حفظ موثر کارمندان قبل از انتخابات در لیست حقوق ، نگه داشتن آنها در مدار شما ، پرداخت هزینه سفر ، پرداخت هزینه تجمع و حتی برای نظرسنجی ها مورد استفاده قرار گیرند.” ، که از تنظیم بیشتر این نهادها پشتیبانی می کند. “ترامپ می تواند به طور بالقوه از کمیته راهبری جدید خود برای محافظت از امور نه تنها برای حفظ نفوذ خود در حزب جمهوریخواه پس از خروج از کاخ سفید ، بلکه همچنین به طور بالقوه برای او و خانواده اش از نظر اقتصادی استفاده کند.”

یک چیز به ترامپ اجازه استفاده از پول رهبری PAC را نخواهد داشت: در صورت استفاده مستقیم از کاندیداتوری ریاست جمهوری 2024 برنامه های خود را برای نامزدی مجدد اعلام کرد. اما علاوه بر سایر فعالیت های مشابه مبارزات انتخاباتی ، ترامپ می تواند از PAC خود برای قضاوت در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان از طریق خرید مستقل تبلیغات پول کلان استفاده کند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین اعلام کرد که عملیات جمع آوری کمکهای مالی 495 میلیون دلار پیشنهادات مختلف پس از انتخابات را شامل می شود ، که فعالیت ها از 15 اکتبر تا 23 نوامبر را پوشش می دهد ، به دلیل FEC در روز پنجشنبه. این مبلغ شامل Save America که پس از انتخابات تشکیل می شود ، نخواهد بود. فاکس نیوز ابتدا گزارش داد عقب نشینی گسترده در روز انتخابات.

جمهوری خواهان آگاه هستند که ترامپ می تواند از پلتفرم خود – به همراه رهبری PAC و لیست ایمیل ، به راحتی با ارزش ترین لیست اهداكنندگان در سیاست جمهوریخواهان – به عنوان كاركنی برای ترسیم آینده حزب استفاده كند.

“این مربوط به به روز نگه داشتن در سال 2022 برای ایجاد احتمالی 2024 ، در هنگام انجماد است [presidential primary] در این زمینه ، “ابر ابرهارت ، یکی از اهدا کنندگان عمده جمهوری خواهان ، همچنین اظهار داشت که اگر ترامپ بتواند” بخشی از داستان بازگشت مجلس “در سال 2022 باشد ،” می تواند موقتاً حرکت را نشان دهد ، ممکن است در سال 2024 بسیار مهم باشد. “

کارزار انتخاباتی ترامپ همچنین مشتاقانه مانع از این واقعیت است که مردم عادی هنوز در کنار رئیس جمهور هستند. بیل استیپین ، مدیر این سازمان گفت: “این ارقام عظیم جمع آوری کمک مالی نشان می دهد که رئیس جمهور ترامپ رهبر و منبع انرژی حزب جمهوریخواه است و طرفداران وی متعهد به جنگ برای نتیجه قانونی و قانونی انتخابات عمومی 2020 هستند.” کمپین ترامپ 2020 در بیانیه ای با اشاره به تئوری های توطئه رئیس جمهور مبنی بر اینکه وی در انتخابات پیروز شده است.

مت گورمن ، استراتژیست دیگر حزب جمهوری اسلامی ، خاطرنشان کرد که قدرت ترامپ پس از کاخ سفید توسط PAC تعیین نخواهد شد. وی گفت: “قدرت ترامپ همیشه بیشتر از طریق پول در مگافون او بوده است.”

رئیس جمهور منتخب جو بایدن هیچ گونه جمع آوری کمک مالی پس از انتخابات را اعلام نکرده و هنوز گزارشی را به FEC ارسال نکرده است. انتقال ریاست جمهوری وی همچنین سرمایه ای برای تأمین بودجه فعالیت های خود جمع کرد ، به ویژه قبل از اداره خدمات عمومی بودجه دولت را تأمین کنید 10 روز پیش موجود است صندوق انتقالی بایدن ، که به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی سازمان یافته است ، اسنادی را به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه نمی دهد. او اهدا کنندگان خود را در ماه فوریه آشکار می کند.

حتما بخوانید:
پیشرفت فناوری انتشار (پست اسکریپت

افشاگری های دیگر در مورد بودجه مبارزات انتخاباتی چیزی بیش از صرف برداشت رئیس جمهور را نشان می دهد. از دور دوم مسخره گران قیمت در مجلس سنای گرجستان گرفته تا مقدار کل جمع آوری پول از طرف دموکرات ها برای پول اندک ، در اینجا چهار ادعای قابل توجه دیگر از بودجه 15 اکتبر تا 23 نوامبر از مبارزات انتخاباتی آورده شده است.

مسابقات سنا در گرجستان سودهای زیادی را به خود جلب می کند

با آویختن کنترل سنا به یک نخ ، جفت رای سنا در جورجیا بین سناتور حزب دموکرات داوید پوردو و جان اوسوف دموکرات و کلی لوفلر سناتور جمهوری خواه و رافائل وارنوک از دموکرات ها انتظار می رود که از گران ترین ها باشد. مسابقات در حال حاضر در چند هفته اول سرمایه زیادی را به خود جلب کرده است.

از 23 اکتبر ، NRSC ، رهبر مبارزات حزب جمهوری خواه سنا ، 36.8 میلیون دلار در بانک برای کمک به تأمین بودجه دفاع از دو مقام فعلی در اختیار دارد. همچنین گزارش شده است که تقریباً طی 5 هفته بیش از 75.5 میلیون دلار – از جمله وام 8 میلیون دلاری – جمع آوری کرده است. گزارش را پوشش می دهد، یک مزیت بزرگ برای جمع آوری کمکهای مالی برای حزب است. (برای مقایسه: NRSC اعلام کرد 32.7 میلیون دلار در ماه سپتامبر ، آخرین ماه کامل تحت پوشش گزارش FEC ، جمع آوری کرده است.)

جمهوری خواهان تلاش گسترده ای برای جمع آوری کمکهای مالی برای جفت مرحله دوم آغاز کرده اند ، و کارل روو ، استراتژیست مشهور جمهوری خواه ، کمیته مشترک جمع آوری پول بین NRSC و دو نامزد GP را رهبری می کند ، که قبلا نیز ده ها میلیون دلار جمع کرد.

در همین حال ، DSCC دموکرات های سنا تقریباً نیمی از آن را برای مدت مشابه جمع آوری کرد. گزارش کمیته حزب جمع آوری 35.6 میلیون دلار بدون وام گرفتن. جمهوری خواهان همچنین یک مزیت پولی را حفظ می کنند و اندوخته های خود را از 36.8 میلیون دلار (با 18 میلیون بدهی) به 17.5 میلیون دلار برای دموکرات ها در بانک (با 20.6 میلیون دلار بدهی) می آورند.

خود متقاضیان در جورجیا نیازی به ارسال گزارش های جدید به FEC تا شب کریسمس ندارند.

Super PAC ها نیز مانند چرخه های قبلی آماده هستند تا در مسابقه نقش مهمی داشته باشند.

صندوق رهبری سنا ، Super PAC جمهوری خواه ، به رهبری متحدان رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، بیش از 104 میلیون دلار در دوره تشکیل پرونده جمع آوری کرد ، که بیش از 70 درصد آن پس از روز انتخابات بود. در همین مدت ، این گروه 112.6 میلیون دلار هزینه كرد.

استفان لو ، رئیس این گروه گفت: “پول همه چیز نیست ، اما جمع آوری سرمایه از اولین علائم اشتیاق است.” مصاحبه با فاکس نیوز در روز چهارشنبه ، اعلام مبالغ.

مخالف دموکراتیک SLF ، اکثریت سنا PAC ، مجموع و گزارش خود را اعلام نکرد.

با این حال ، برخی از جمهوری خواهان شکایت دارند که اگر ترامپ منابع خود را به سمت خود هدایت نکند ، تلاش های حزب در گرجستان می تواند حتی بیشتر حمایت کند. ابرهارت ، اهدا کننده GOP ، گفت که ترامپ “منابع و توجه را از جورجیا می گیرد”.

“به عنوان یک جمهوری خواه ، اکنون باید کاری انجام دهیم [Mitch] مک کانل با کسب این دو کرسی در جورجیا قویتر است و ترامپ هم پول و هم اکسیژن از آن می گیرد. [by his] استواری و تلاش برای جمع آوری کمک مالی “، ابرهارت گفت.

ActBlue به پول نقد خود به دلار ادامه داد

ActBlue اعلام کرد ، ActBlue ، پلتفرم ترجیحی جمع آوری کمکهای مالی دیجیتال ، در سال 2020 رکورد دیگری ثبت کرد ، پردازش 4.8 میلیارد دلار کمک های آنلاین به 22000 نامزد چپ و علل در طول چرخه انتخابات دو ساله ،

حتما بخوانید:
سالن عقد و محضر ازدواج شیک در شمال تهران سالن عقد ایرانی با فضای باز

این مقدار عظیم در صندوق های دموکراتیک بالا و پایین رأی گیری ظاهر شد ، جایی که نامزدها به طور منظم رکوردهای جمع آوری کمک مالی را می شکنند. اما این پول برای سوق دادن دموکرات ها به پیروزی های بزرگ کافی نبود ، زیرا این حزب به اکثریت اعضای خود و سنا پیوسته در جورجیا آویزان بود.

با این حال ، قدرت ActBlue روشن است: بیش از 71 درصد از 14.8 میلیون اهدا کننده منحصر به فرد برای اولین بار اهدا کننده سیستم عامل هستند ، که رشد نمایی آنها را فقط در مدت دو سال نشان می دهد. از این اهدا کنندگان ، بیش از نیمی از آنها بیش از یک بار در طول چرخه کمک مالی کردند ، و تقریباً نیمی نیز به یک نامزد اولیه ریاست جمهوری و یک کمپین دیگر بعداً در چرخه کمک مالی کردند ، نشانه این که چگونه آنها توانسته اند اهداکنندگان دلار کوچک را به یک منبع تجدیدپذیر برای دموکراتها

WinRed ، پاسخ GOP به ActBlue ، هنوز نتایج کلی خود را اعلام نکرده است.

نمایندگان مجلس سنا در حال ساخت اتاق خواب های عجیب و غریب با Never Trumpers هستند

پروژه لینکلن توسط گروهی از اپراتورهای جمهوری خواه ، هرگز ترامپ ، که سعی در انجام آن دارند ایجاد شده است. نامزدی برای انتخاب مجدد رئیس جمهور در حال غرق شدن است. اما این گروه که از پول اهداکنندگان خشمگین دموکرات برابری کرد ، خیلی زود توجه خود را به جمهوری خواهان سنا معطوف کرد ، گروهی که آنها را فعال ترامپ می دانست.

پروژه لینکلن تبلیغات انفجاری را منتشر کرد که حملات آن به رئیس جمهور را منعکس می کند. (به عنوان مثال یکی ، سناتور کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام را مقایسه می کند از “انگلی” از فیلم روباه در حال خرابی استفاده شده است.)

و برای این مأموریت ، او یک شریک مایل پیدا کرد: اصلی ترین گروه های خارج از حزب دموکرات سنا. بر اساس گزارش های جدید FEC ، اکثریت PAC سنا ، که توسط متحدان رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر اداره می شود ، 550 هزار دلار به پروژه لینکلن کمک کرد. Majority Forward ، گروه غیرانتفاعی وابسته به SMP ، همچنین 650،000 دلار به پروژه لینکلن در اواسط ماه اکتبر پس از کمک مالی قبلی به گروه کمک مالی کرد.

این افشاگری که بسیاری از پولهای دموکرات سنا با گروهی از مشاوران جمهوری خواه کار می کند ، حتی کسانی که رئیس جمهور را رد کردند ، چشم برخی از دموکرات ها را برانگیخته است.

یک WTF SMP ، دستیار دموکرات که در یک کارزار انتخاباتی در سنا کار می کرد ، پس از انتشار ارقام جمع آوری کمک مالی توسط خبرنگار POLITICO ، پیامی را ارسال کرد. “به همین دلیل Dems در حال از دست دادن است. من فقط مبهوت شده ام. “

پرکارترین اهداکنندگان نهادهای سیاسی هرگز ترامپ را رها نکرده اند

دستگاه بزرگ جمع آوری کمک مالی ترامپ سرانجام در جهش عظیم مالی بایدن شکست خورد. اما اهداکنندگان بزرگ سعی کردند فاصله را کاهش دهند.

چندین مگا دونور برجسته جمهوری خواه میلیون ها نفر را اخراج کردند تا PAC آمریکا را در هفته های آخر مسابقه ریاست جمهوری حفظ کنند ، که همین بود اواخر تابستان راه اندازی شد در حالی که ترامپ در تلویزیون مست شد.

بزرگترین اهدا کنندگان شلدون و میریام آدلسون بودند که با هم در نیمه دوم ماه اکتبر 15 میلیون دلار به فوق العاده PAC اعطا کردند. در مجموع ، زوج Megadonor مبلغ 90 میلیون دلار برای نجات آمریكا در طول مبارزات كمك كردند ، كه بخشی از 200 میلیون دلار بزرگ آنها در خارج از كشور در سال های 2019 و 2020 بود. قبل از پایان مهلت ثبت نام در روز پنجشنبه ، آدلسون طبق گفته یک ردیاب از 180 میلیون دلار مرکز سیاست های پاسخگو.

برنی مارکوس ، بنیانگذار Home Depot ، نیز در اواخر ماه اکتبر 5 میلیون دلار به PAC برای بازپرداخت پول داد.

از طرف دموکراتیک ، Priorities USA Action ، یکی از بزرگترین PAC های فوق العاده پیشنهادی ، در مدت مشابه 14 میلیون دلار درآمد کسب کرد. اولین اقدام طرفدار ترامپ آمریکا ، super PAC Trump ، که به عنوان وسیله ترجیحی هزینه خارجی تأیید شده است ، هنوز جمع آوری کمک مالی را اعلام نکرده است.

آنیتا کومار در تهیه این گزارش همکاری داشت.
منبع: https://outsidenews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma