پنسیلوانیا در حالی که نتایج جنگ سال 2020 را رسمی می کند ، به پیروزی بایدن گواهی می دهد“امروز [the Pennsylvania Department of State] نتایج انتخابات 3 نوامبر در پنسیلوانیا را برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده تأیید می کند “، ولف در توییتر نوشت. “طبق قانون فدرال ، من گواهینامه شناسایی رای دهندگان را برای جو بایدن و کامالا هریس امضا کردم.”

ترامپ و متحدانش سعی کرده اند از صدور گواهینامه پنسیلوانیا در دادگاه های ایالتی و فدرال جلوگیری کنند. اما پرونده رئیس جمهور فدرال بود توسط قاضی دادگاه منطقه خسته شده است در آخر هفته و مبارزات انتخاباتی در حال تلاش برای جلب نظر مدار سوم است. در همین حال ، یک دادخواست توسط شاکیان ، از جمله مایک کلی (R-Pa) و شان پارنل ، کاندیدای نماینده حزب جمهوری خواه در دادگاه ایالتی تشکیل شد که در مقابل Rep شکست خورد. Conor Lamb (D-Pa.) ، استدلال می کند که همه نامه های دولتی در سیستم رأی گیری خلاف قانون اساسی است.

انتظار می رود سه کشور دیگر در میدان جنگ نتایج را روز سه شنبه تأیید کنند. در نوادا ، دادگاه عالی ایالت ظهر روز سه شنبه برای اعلام نتایج رسمی ایالت از جمله پیروزی بایدن در آنجا تشکیل می شود. شورای ایالت کارولینای شمالی نیز که ترامپ برنده شد ، نتیجه گیری خواهد کرد. انتظار می رود که مینه سوتا ، ایالت دیگر بایدن ، بعد از ظهر سه شنبه همین کار را انجام دهد.

روند صدور گواهینامه ، معمولاً به صورت رسمی ، توسط جمهوری خواهان در سراسر کشور به عنوان خفقان در روند انتخابات برای جلوگیری از بایدن هدف قرار گرفته است.

حتما بخوانید:
منتقدان تأثیرگذار فراخوانده می شوند تا سرکوب آنها را آسان تر کنند / تاریخ در حال تحریف است.

شدیدترین تلاش در میشیگان بود ، که بایدن با حدود 155،000 رأی برنده شد ، اما این تلاش سرانجام در روز دوشنبه سقوط کرد. جمهوری خواهان با این استدلال که سوuses استفاده های گسترده اما بی دلیل در شهر دیترویت که اکثراً سیاه پوست است ، کمیسیون دولتی را به تعویق انداختن گواهینامه فراخوانده اند. مبارزات انتخاباتی ترامپ دادخواست فدرال خود را در این ایالت کنار گذاشت و به اشتباه ادعا کرد که این کار را انجام داده است زیرا هیئت امنای وین کانتی ، که شامل دیترویت است ، از تأیید نتایج خودداری می کند. در واقع ، شورای منطقه نتایج را تأیید کرد.

سه نفر از چهار عضو کمیسیون انتخابات ایالتی میشیگان روز دوشنبه به تصدیق نتایج رأی دادند ، علیرغم درخواست صبر جمهوری خواهان ، از جمله رئیس جمهوری و یک وکیل نماینده جان جیمز ، نامزد سنای جمهوریخواه.

آرون ون لانگ ولد ، وکیل گروه پارلمانی کاخ ایالتی و یکی از دو عضو جمهوری خواه در هیئت مدیره ، در تأیید نتایج به دو عضو حزب دموکرات پیوست. ون لانگولد استدلال کرد که در این جلسه ، قانون ایالت هیئت مدیره را ملزم به تأیید نتایج می کند و او قدرت درخواست ممیزی یا تأخیر در نتیجه نتایج را ندارد.
منبع: https://outsidenews.ir