[ad_1]

پنتاگون همچنان به بررسی ارتباطات برای تعیین میزان آلودگی های احتمالی در میان رهبران غیرنظامی خود ادامه می دهد. آزمایش تاتا پس از بازدید Raimundas Karoblis ، وزیر دفاع لیتوانیایی از پنتاگون در 13 نوامبر ، مثبت بود و به مدت 14 روز در خانه جدا خواهد شد. کریس میلر ، سرپرست وزارت دفاع و سه وزیر امور خارجه نیز با کاروبلیس دیدار کردند که روزهای مثبتی را پس از بازدید از پنتاگون تجربه کرد ، اما آنها تحت قرنطینه نیستند.

جاناتان هافمن سخنگوی پنتاگون گفت: “ما در صورت لزوم موارد مثبت دیگری را گزارش خواهیم کرد.”

هرشمن گفت ، به عنوان بخشی از اقدام برای افزایش مراقبت های بهداشتی پنتاگون از Bravo به Bravo Plus ، ساختمان از 80 به 60 درصد حداکثر میزان اشغال کاهش می یابد. در هفته های آینده از روزهای ابتدایی شیوع بیماری پنتاگون بیش از 50 درصد اشغال نشده است.

علاوه بر این ، پنتاگون تعداد بررسی دما در کارگران ورودی به ساختمان را دو برابر خواهد کرد.

هرشمن گفت ، همه بازدید کنندگان از ساختمان در حال حاضر بررسی دما می کنند. وی گفت ، در ساختمان ، کارمندان معمولاً جلسات را از طریق تلفن یا از طریق فیلم از راه دور برگزار می کنند و تعداد افرادی را که از نظر جسمی در جلسات شرکت می کنند به حداقل می رسانند.

هرشمن گفت: رهبران همچنین کارمندان را به کار از راه دور و استفاده حداکثر از مرخصی استعلاجی تشویق می کنند ، به ویژه با توجه به تعطیلات آینده ، و محدودیت های بیشتری برای مرکز ورزشی پنتاگون وجود دارد.

اخبار روز پنجشنبه که آزمایش تاتا مثبت است ، مورد دوم Covid-19 را در رده های بالای پنتاگون نشان می دهد. به جز یك نفر از روسای ستاد ایالات متحده و همچنین دو افسر چهار ستاره دیگر ، در ماه اكتبر پس از ملاقات با اتاق كنفرانس محافظت شده پنتاگون با معاون فرمانده گارد ساحلی مجبور به قرنطینه شدند. چارلز ری ، که نتایج مثبتی به ویروس داد. دستیار فرمانده دریایی گری توماس نیز بعداً نتایج مثبتی به دست آورد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir