پاول ، یلن از كنگره می خواهد كه اقتصاد را تقویت كند در حالی كه قانون گذاران به دنبال توافق هستندجانت یلن ، رئیس پیشین فدرال رزرو ، سخنان پاول را تکرار کرد ، وقتی او امروز توسط جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، به عنوان گزینه خود به عنوان وزیر دارایی معرفی شد. یلن گفت: “زندگی از دست رفته ، شغل از دست رفته ، مشاغل کوچک که برای زنده ماندن تلاش می کنند برای همیشه بسته شده اند. بنابراین بسیاری از مردم در تلاشند تا غذا را روی میز بگذارند و قبض و اجاره را پرداخت کنند. این یک تراژدی آمریکایی است. و حرکت سریع ضروری است. بی عملی منجر به زوال خود تقویت کننده ، و حتی ویرانگری بیشتر خواهد شد. “

این اظهارات در حالی مطرح شد که یک گروه دو جانبه از قانونگذاران با هدف احیای مجدد مذاکرات در مورد بسته دیگر کمک ، پیشنهاد اقدام 908 میلیارد دلاری برای نجات مشاغل کوچک ، بیکاران و سایر بخشهایی که از بحران ویروس کرونا آسیب دیده اند.

سیاستمداران دو طرف راهرو بر لزوم کمک بیشتر تأکید کردند ، اما گفتگوها از ماه ها قبل ادامه نداشته است.

منچین به دلیل تصمیم ماه گذشته خود مبنی بر تعلیق چندین برنامه وام اضطراری فدرال رزرو در پایان سال ، توسط برخی از قانون گذاران دموکرات ملتهب شد و گفت که دیگر نیازی به آنها نیست. شرود براون ، سناتور اوهایو ، ارشد حزب دموکرات کمیسیون ، گفت که رئیس خزانه داری آمریکا یا “عمداً تلاش می کند مانع از کار رئیس جمهور منتخب بایدن و جانت یلن برای افرادی شود که همه ما به آنها خدمت می کنیم ، یا شما خیلی فریب خورده اید.” که فکر می کنید ، از آنجا که بورس بازگشته است ، همه چیز خوب است. “

حتما بخوانید:
فاینستین از پادیلا برای جای هریس حمایت می کند

منوچین به قانونگذاران گفت كه فقط به الزامات قانون مراقبت ، بسته كمك عظیم مصوب ماه مارس توسط كنگره كه شامل بودجه برنامه های فدرال است ، پایبند است.

فدرال رزرو با صدور بیانیه ای نسبت به اقدام مانوچین پس از اعلام خبر اعتراض كرد ، اما پاول در جلسه دادرسی امروز گفت كه وی حق وزیر خزانه داری این كار را دارد.

منچین به نوبه خود بار دیگر خواسته خود را برای یک بسته کمک با هدف کمک به مناطق آسیب دیده اقتصاد تأکید کرد.

“چیزهایی مانند [government-backed small business loans] و بیکاری که در حال پایان است ، در لیست بالایی قرار دارد. “

وی همچنین به نمایندگان مجلس گفت كه امروز بعد از ظهر ، اول شانزدهم اکتبر ، با نانسی پلوسی رئیس مجلس گفتگو خواهد کرد. در بیانیه ای پس از مکالمه ، پلوسی گفت که منوچین به او گفته بود که پیشنهاد او و اقلیت سنا را بررسی خواهد کرد. رهبر چاک شومر شب گذشته و همچنین برنامه دو حزب ارائه شده امروز

پلوسی گفت: “تسکین بیشتر COVID مدتهاست که انجام می شود و باید در این جلسه به اردک لنگ منتقل شود.”

در همین حال ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا (R-Ky) روز سه شنبه به سناتورهای حزب جمهوری خواه گفت که وی بسته هدفمندی آرا his خود را احیا و تغییر خواهد داد.

چندین موضوع اصلی حل نشده باقی مانده اند ، دموکرات ها همچنان به حمایت از ایالات و جمهوری خواهان می پردازند که به دنبال حفاظت از مسئولیت تجاری هستند تا پس از بازگشت توسط مقامات Covid-19 تحت پیگرد قانونی قرار نگیرند. سر کار.

حتما بخوانید:
"او همیشه نقشه ای داشت": ظهور بی امان جیک سالیوان

پاول در پاسخ به س questionsال های سناتور جان اف کندی (R-La) ، به نمایندگان مجلس پیشنهاد کرد برخی از بودجه دولت های ایالتی و محلی را در نظر بگیرند و خاطرنشان کنند که آنها از بزرگترین کارفرمایان کشور هستند.

وی گفت: “دولت ها خدمات حیاتی را ارائه می دهند.” “من فکر می کنم حداقل برخی از آنها نتایج قابل توجهی در درآمد کسب کرده اند. فکر می کنم آنها بیش از یک میلیون نفر را اخراج کردند. … بنابراین من فکر می کنم این منطقه ارزش جستجوی آن را دارد. “

رئیس جمهور فدرال سان فرانسیسکو ، ماری دالی نیز در مصاحبه ای هشدار داد که اقتصاد بدون اقدامات دولت در وضعیت بدتری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: “اگر حمایت مالی مستقیم دریافت نکنیم ، برای دوره طولانی تری بهبود خواهیم یافت.” “این قیمتی است که نمی خواهم بپردازم.”


منبع: https://outsidenews.ir