[ad_1]

ترامپ كربس را اخراج كرد نزدیک به دو هفته پیش ، پس از آنکه مدیر سابق آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت های وزارت امنیت ملی تأیید کرد که انتخابات در سال 2020 یکی از امن ترین انتخابات در تاریخ است. رئیس جمهور ، که تصمیمات پرسنلی او می گوید احساس وفاداری او را غرق کرده است ، با اصرار بر ربودن انتخابات ، کربس را اخراج کرد.

بی نظمی ها و تقلب های گسترده ای انجام شده است – از جمله رأی دادن مرده ، ناظران نظرسنجی که اجازه رأی دادن ندارند ، “اشکال” در دستگاه های رأی گیری که تغییر کرده اند … رأی از ترامپ به بایدن ، رأی دادن دیرهنگام و موارد دیگر. ، زمان برابر کردن عبارات نادرست است. “بنابراین ، در واقع بلافاصله ، کریس کربس خاتمه می یابد.”

رئیس جمهور هم دور انداخته شده علیه كربس بعد از شركت در مصاحبه 60 دقیقه ای كه روز یكشنبه پخش شد و در آن كربس درباره خطرات تئوری های توطئه ریاست جمهوری هشدار داد. در روزهای پس از انتخابات ، ترامپ با عصبانیت به اعضای حزب خود نامه نوشت كه از سو alleg استفاده از ادعاهای بی اساس وی مبنی بر تخلفات جمعی خودداری كردند. كربس يك جمهوري خواه است ، اما اعضاي هر دو حزب عمدتاً او را يك كارمند عمومي غير سياسي مي دانند.

دیگنووا بخشی از یک تیم وکلا به سرپرستی رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک است که علیه نتایج انتخابات سال 2020 می جنگد. اگرچه خود را “نیروی اعتصاب نخبگان” معرفی کرد ، اما تیم ظاهر عمومی پراکنده ابروها را به دلیل منحصر به فرد بودن بیش از رسالتشان بالا آورده اند. نظریه های توطئه آنها شامل اتهاماتی درباره جگور سوروس و هوگو چاوز رهبر فقید ونزوئلا است.

پیش از پیوستن به تیم حقوقی ترامپ ، دیگنوا به عنوان وکیل ایالات متحده در واشنگتن خدمت می کرد. وی همچنین در میان تحقیقات در مورد مشارکت روسیه در انتخابات 2016 برای ترامپ به عنوان بخشی از دفاع شخصی رئیس جمهور کار کرد.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر