وکیل سابق FBI می خواهد به دلیل اظهارات دروغین در دادگاه FISA از زندان جلوگیری کند

[ad_1]

کلیناسمیت با حداکثر مجازات پنج سال زندان روبرو است ، اما به احتمال زیاد طبق دستورالعمل های فدرال که حبس صفر تا شش ماه را برای پرونده وی در نظر گرفته است ، محکوم خواهد شد. وکلای وی می گویند او به اندازه کافی رنج دیده است زیرا کارش “خراب” است و شهرتش از بین رفته است.

تیم کلینزمیت رفتار او را “یک اشتباه جدی” توصیف کرد که ناشی از تصمیم او برای “گوشه زدن” به جای آسیب رساندن به پیج بود. وکلای وی می گویند که وی در هنگام تصمیم برای تغییر ایمیل مدام تحت استرس بوده و معتقد است که وی اطلاعات دقیق را ارسال می کند ، حتی اگر این اطلاعات به اشتباه به ایمیل کارمند دیگری اضافه نشده باشد.

وکلای وی گفتند: به طور خلاصه ، هنگامی که کوین ایمیل خود را در ژوئن 2017 تغییر داد ، در کار و زندگی شخصی خود مبهم و خسته شده بود. “این بهانه ای نیست. اما به شما کمک می کند تا توضیح دهید که کوین چگونه کاری غیرمعمول انجام داده است. “

تغییر در ایمیل Clinesmith به دنبال بحث و گفتگو با همکاران در مورد اینکه آیا پیج سابقه منبع سیا را دارد یا خیر. در بیانیه داخلی ، كلینزمیت گفت كه او معتقد است پیج “یك منبع فرعی” است اما هرگز منبع نیست ، و هنگامی كه یك رئیس از او كتباً پرسید ، كلینزمیت ایمیلی را از رابط سیا ارسال كرد ، اما سخنان خود را برای تأكید اضافه كرد دیدگاه او مبنی بر اینکه پیج “منبع نبود”.

در حالی که وکلای کلیناسمیت تلاش کردند در ارائه آنها برای تأکید بر پشیمانی وی ، آنها همچنین اظهار داشتند که تأثیر گزارش نادرست وی ضعیف است. برخی از وکلای خارجی اظهار داشتند که عدم صحت در عمل بی ربط است و بنابراین از استاندارد قانونی که اتهامات کیفری را محدود به مواردی می کند که اظهارات نادرست برای هرگونه تحقیقات ، پرونده یا روند در دست اقدام دولتی “محدود” باشد ، مطابقت ندارند.

در یک تحول شگفت آور ، وکیل دفتر مشاور ویژه رابرت مولر تشکیل پرونده داد نامه ای که خواستار نرمش به کلیناسمیت است که دقیقاً همان موضع را اتخاذ کرد ، گفت که اظهارات وی ممکن است در حمایت از یک اتهام کیفری استاندارد قانونی را نداشته باشد – تا حدی به این دلیل که Clinesmith سرانجام ایمیل بدون تغییر را برای سایر همکاران خود پس از چند ساعت ارسال کرد.

“گرچه برای من دشوار است که بفهمم این یک ادعای غلط قابل توجه در دادگاه یا [National Security Division]، یا حتی ناظر FBI ، حداقل غیرقابل بخشش است “، گفت: این مقام که نام او در پرونده دادگاه ذکر شده است.

مشخص نیست که آیا مسئله مهم بودن می تواند در پرونده یا جمله کلیناسمیت تأثیر بگذارد. در طی جلسه استماع در ماه اوت ، پس از تبادل مختصر در مورد این موضوع ، با تلفن جیمز بواسبرگ ، قاضی منطقه ایالات متحده برگزار شد قاضی مبنای قانونی را پذیرفت – نتیجه گیری از حقایق پیشنهادی به وضوح برای حمایت از آن کافی بود.

کلیناسمیت در آن زمان به قاضی گفت: “آقا ، در آن زمان ، من معتقدم اطلاعاتی که در ایمیل ارائه کردم دقیق است ، اما من موافقم که اطلاعاتی که در ایمیل وارد کردم در ابتدا نبود و من آن را وارد کردم.”

بواسبرگ قرار است پنجشنبه آینده وکیل سابق FBI را محکوم کند.

کلینزمیت در میان تعداد معدودی از مقامات بود که پس از بازرسی مولر از تحقیقات مولر پس از بازرس کل دادگستری وزارت دادگستری مایکل هوروویتز گزارش هایی را درمورد حمایت از احساسات ضد ترامپ پیدا کرد وکلای کلیناسمیت در درخواست خود برای صدور حکمی ملایم تر ، تأکید کردند که وی ابراز نگرش نسبت به ترامپ را اشتباه دانست ، زیرا این امر نوعی تعصب ایجاد می کند ، اما مشتری آنها هرگز اجازه نمی دهد که دیدگاه های شخصی وی بر رفتار او تأثیر بگذارد FBI

وکلای کلیناسمیت همچنین تأکید کردند که وی به تنهایی ، نه به دستور شخص دیگری در FBI یا به عنوان بخشی از توطئه بزرگتر علیه ترامپ ، همانطور که ترامپ و متحدانش مدتهاست اظهار داشتند.

شاهداني كه ده ها نامه به قاضي دادگاه ارسال كرده بودند ، كلينسميت را وفادار ، دلسوز و – در بسياري از موارد – خنده دار توصيف كردند. آنها او را به عنوان میزبان منظم شام بازی های رومیزی ، طرفدار تیلور سویفت و طرفدار NASCAR توصیف کردند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet