همه چیز درباره ریلز اینستاگرام که باید بدانید! شرکت تولید محتوا دنیپر

در این مطلب از پنتازوم اهمیت آموزش ریلز اینستاگرام در کنار شما هستیم. قابلیت و امکان درج ریلز اینستاگرام در سال 2020 در قالب آپدیتی اضافه شد تا اعضا بتوانند ویدیوهایی اهمیت مدت‌زمان کوتاه به سبکی تماما تازه اساسی استعمال از ابزارهایی در اینستاگرام پست کنند. تیک‌تاک یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام هست و محتوای آن ویدیوها و چالش‌هایی بازمان حداقلی 3 تا 15 ثانیه شامل ویدیوهای خنده‌دار ، رقص ، ورزشی و سرگرم‌کننده است. درصورتیکه شما یک اکانت پابلیک داشته باشید، می‌توانید ریلزهای خود را به اکسپلور برسانید. همان‎طور که می‌دانید، در اکسپلور این امکان وجود داراست تا مخاطبان بسیار متعددی جذب کنید.
به کمک همین قابلیت می‌توانید کلیپ‌هایی تا حداکثر ۱۵ ثانیه درست کرده و موزیک دلخواه، فیلتر یا افکت‌های متعدد را به آن اضافه کنید. به جهت فعالسازی ریلز اینستاگرام بایستی در نصیب + اینستاگرام بر روی reel بزنید و فیلم خود را انتخاب کنید و در فرآیند بعدی افکت های مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون، نوشته خویش را در یک پیش سناریو تماشا خواهید کرد، ولی همچنین آرم کوچکی از نوشته شما در ذیل سمت چپ وجود دارد.

  • کش اپلیکیشن اینستاگرام‌رو پاک کنید، همچنین سفارش می کنیم که از یک کانکشن دیگه مثل اینترنت ADSL استفاده کنید.
  • ویدیوهای 15 ثانیه‌ای را ضبط و حساس صدا، متن، جلوه‌های ویژه و برچسب‌ها ویرایش کنید.
  • ریلز تو توی اکسپلور میره و میتونی در داخل استوری هم از آن به کار گیری کنی.
  • در این بخش، شما می‌توانید آهنگ‌های مخصوصی که در اینستاگرام وجود داراست را جستجو و بازدید کنید.

دانلود video downloader for instagram قابلیت و امکان تعامل و دسترسی را در پیج شما بهبود می بخشد. پس از ضبط و ویرایش ویدیوها، می‌توانید اقدام به اشتراک‌گذاری آنان در اینستاگرام کنید. برای همین کار ابتدا بر روی دکمه Next در گوشه پایینی صفحه بزنید و سپس یک تصویر کاور به جهت ریل مورد نظر گزینش کنید.

روش به جهت استفاده از Reels های اینستاگرام به جهت کسب‌وکار

برای استفاده از این امکان اینستاگرام در آغاز می بایست آن را بر بر روی دستگاه خویش فعال کنید. این عمل تنها یک سری ثانیه طول می‌کشد و بر بر روی کل گوشی‌های اندروید و آیفون قابل اجرا می باشد و به جهت آن نیز نیاز به هیچ برنامه بخصوصی نیست. در این بخش روش فعال نمودن ریلز اینستاگرام بر بر روی اندروید را خواهیم گفت و سپس به سراغ دشتگاه‌های ios خواهیم رفت. بخش اعظمی از افراد ریلز اینستاگرام را به جهت تکثیر محتوای سرگرم‌کننده تولید می‌کنند. درصورتیکه محتوای پیچ‌تان فان و سرگرم‌کننده است، ریلز می‌تواند به شما کمک کند در مدتی کوتاه مخاطبان بیشتری جذب کنید. فقط کاری که نیاز دارید انجام بدهید ایده‌پردازی و بعد اجرای آن در کاهش از ۳۰ ثانیه است.
همچنان با شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی تارنما در اصفهان ، طراحی دکان اینترنتی و سرویس ها SEO در اصفهان یار باشید. احتمالاً این پاراگراف را شنیده‌اید که مهم ورود پست‌ها به اکسپلور شاهد ارتقا فالوور خواهید بود، زیرا اشخاص بیشتری پست‌های شما می‌بینند. خوب درحال حاضر بایستی بگوییم که احتمال به اکسپلور رفتن ریلزها مضاعف عمده از استوری‌ها و پست‌ها است. این مسئله منجر میگردد که وقت گذاشتن به جهت ایجاد ریلز در اینستاگرام بتوانید مخاطبان بیشتری را به دست آورید.
در اینجا می‌بینید که خانم نبات چگونه از چالش‌های ترند تیک‌تاک به کارگیری می نماید و ویدیوها خلاقانه و جذابی ساخت می‌کند. به عنوان مثال درصورتیکه فروشنده کفش می باشید می‌توانید در یک ریلز شیوه ست کردن لباس‌های مختلف اصلی یکی از از محصولات خویش را به نمایش بگذارید. و یا این که حساس فیلم برداری از شخصی که آن کفش را به پا کرده و در حال گام زدن در بوستان است، مقدار راحتی آن را نشان دهید. در این ویدئوها نشان دهید چگونه مهم صبر و بصیرت به مقام کنونی خویش رسیده‌اید. ریلز اینستاگرام فرصتی میباشد تا همگی همین فرآیند را به مخاطبین خویش نشان دهید. اگه صاحب یک فست‌فود هستید، یک ریلز بسازید از این‌که چطور غذاها را گرم و سرعت بالا به دست مشتریان خویش می‌رسانید.
این روز ها امکانات همین برنامه نسبت به قبلی تغییرات اکثری داشته است و مقدار جذابیت و درنهایت سرگرم‌ کننده بودن آن مضاعف عمده شده است. ریلز اینستاگرام یکی از این امکانات جدید است که در ادامه توضیحات بیشتری را در مورد آن ابلاغ می‌کنیم. درصورتیکه شما هم به دنبال اطلاعاتی در آیتم ریلز اینستاگرام هستید، ادامه مطالب را از دست نداده و حساس ما همراه باشید.
در مجموع، reels اینستاگرام امکانات بیشتری نسبت به استوری در اختیار کاربران قرار می دهد. ویدیوهای ریلز به طور اتوماتیک در اکسپلور به اشتراک گذارده می‌شود. همچنین می توانید آن ها را به رخ پست هم منتشر کنید، مثل IGTV. درصورتیکه بلاگر، واینر یا این که اینفلوئنسر هستید، اهمیت ریلز می‌توانید تعداد فالوورهای خویش را به شیوه چشمگیری ارتقا بدهید. هنگامی‌که چنین امکانی حساس چنین قابلیت‌هایی در دسترس شما قرار دارد، چرا نباید از آن به کارگیری کنید؟ درصورتیکه نمی‌دانید چطور می‌تواند ریلز گذاشت، نگران نباشید، ما در ادامه تدریس آن را به جهت شما قرار داده‌ایم. شما می‌توانید کلیپ‌های خود را (موضوع آن هر چیزی می‌تواند باشد، البته به موقعیت این‌که جذاب و سرگرم‌کننده باشند) به‌صورت ریلز منتشر نمایید و مخاطب‌های بیشتری را به سمت کاغذ خویش جذب کنید.
تجربه نشان داده ریلز اینستاگرام نسبت به بقیه ویدیوهای اینستاگرام به مراتب ویو بیشتری میگیرد و این به معنا دنیایی نو در دعوا تبلیغات در اینستاگرام است. ریلز به دست آوردن و کارتان را از همین رو به آن رو می‌نماید و سبب ساز ارتقا فالوور اینستاگرام می گردد و مخاطبان‌تان را تعدادی برابرمی‌کند. بدین ترتیب این زمان فوق‌العاده برای بخش اعظم دیده شدن در فضای اینستاگرام را به هیچ وجه از دست ندهید.
عمومی
با کلیک بر بر روی اولی ریل، به فید ریلز راه و روش پیدا خواهید کرد. از اینجا می‌توانید ریلزهای پرطرفدار و دوست داستنی در اینستاگرام را ببینید. این روزها که تیک‌تاک به خاطر روابط تیره و تار سیاسی چین اساسی کشورهای نظیر هند و آمریکا در اکنون از دست دادن کاربرهای خویش است، برای اینستاگرام بهترین فرصت بود تا همین امکان را به صورت عمومی عرضه کند. اساسی کمک نوشته دانلود پست اینستاگرام می توانید پست و فیلم های آیتم نظر خود را از ایستاگرام دانلود کنید. دقت داشته باشید که چنانچه ویدیو را قبل از ۱۵ ثانیه متوقف کنید، می‌توانید یک کلیپ دیگر به جهت پرکردن دوران باقی باقیمانده تا ۱۵ ثانیه تنظیم کنید. روی add to chrome کلیک کنید تا همین افزونه به نصیب اکستنشن های کروم طولانی تر شود.

حتما بخوانید:
آیا بایدن مانند اوباما ضد هسته ای را شکست خواهد داد؟

فعال کردن ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون با ریستارت گوشی

بنابراین صرفا کافی می باشد بر روی آرم + در وسط صفحه کلیک کنید تا قابلیت و امکان ارسال پست به جهت شما مهیا شود. در منویی که برای شما سناریو دیتا می شود گزینه Reels را گزینش کنید. کاغذ جدیدی که به جهت شما باز می شود چهار گزینه Reels, Post, Story و Live در قسمت زیر دارد. که شما اساسی گزینش گزینه Reels می توانید وارد همین قابلیت شوید.
توجه داشته باشید که Insights صرفا به جهت حساب‌های حرفه‌ای در دسترس است. می‌توانید در تنظیمات خویش به یک حساب کریتور یا بیزنس تغییر دهید که صرفا یک دقیقه طول می‌کشد و حتی حساب‌های تماماً نو حساس فالوورهای کوچک نیز می‌توانند این عمل را انجام دهند. ما در ادامه یک سری از آهنگ‌ های ریلز را به جهت دانلود موسیقی ریلز گذاشتیم و شما می‌ توانید خیلی سهل وآسان از این آهنگ‌ ها در ویدیو های ریلز خود به کار گیری کنید و بیشترین بهره را از آن ببرید. یکی از ایده‌های کتاب 222 ایده پیشتاز ساخت محتوا، لایف‌استایل در 1 دقیقه می باشد که می‌بینید خانم بهاره صالح‌نیا در 1 دقیقه سبک زندگی‌اش را به اکران نهاده و برخورد مضاعف مهربانی اخذ کرده. اگر در کسب‌وکارتان نقش حساس را دارید و یا این که یک اینفلوئنسر هستید، مطلقا می بایست ویدئوهایی با تیتر “سبک زندگی” از فعالیت‌های روزمره خود بسازید. در نهایت یادگیری نیز پست‌هایی که بازخورد بالایی اخذ می کنند را دوباره در قالب ریلز منتشر می‌کنیم.

روش سوم: به شکل مستقیم از گوشی

همینطور اعضا مقداری در مرحله عالم به همین امکان دسترسی داشتند. البته به مرور که قابلیت‌های ریلز اکثر می‌شد، کاربران بیشتری هم به آن دسترسی پیدا کرده و البته روزگار ویدیوها تا 60 ثانیه ارتقاء پیدا کرد. مزیت بعدی Reels همین است که به احتمال بیشتری در هشتگ‌ها دیده می‌شوند.

ریلز اینستاگرام برای تبلیغات

امروز دارای سرکار آمدن ریلز در اینستاگرام اشخاص متعددی به همین سمت آمده‌ اند و فعالیت‌ های زیادی در راستا و قالب ویدیو های ریلز می‌کنند. ریلز اینستاگرام یک عدد از مهم‌ترین قابلیت‌های این برنامه می باشد که طرفداران متعددی دارد. اهمیت به کارگیری از این قابلیت، شما می‌توانید گونه های ویدئوهای مختلف را اهمیت دوستان عزیز یا حتی کسانی که شما را فالو نکرده‌اند، به اشتراک بگذارید. گروه تحقیقاتی پزشک معالج ویز در این مقاله، به جهت شما تفسیر بخشید که ریلز اینستاگرام چیست و چه قابلیت‌هایی دارد. اصلی به کارگیری از همین توضیحات، می‌توانید مخاطبان جدیدی به خویش جذب کرده و پیج خود را تا حد زیادی ارتقاء دهید.

کمک گرفتن از افزونه inssist

استوری پیروزی شامل مجموعه‌ای ازتصاویر و متن‌هایی هست که قرار میباشد به شکل پی درپی به اکران درآیند. رمانتیک که یک استوری به مخاطب می دهد اصلی احساساتی که یک ریلز میدهد گوناگون است. آن‌گاه ریلزی را که می خواهید حذف کنید، پیدا کنید و بر روی آن کلیک نمایید.

روش‌های فعال نمودن ریلز اینستاگرام

آیا تا به هم اکنون محصولی را خریداری کردید که اهمیت آنچه که انتظار داشتید به طور کامل متفاوت بوده است؟ چه احساساتی داشتید؟ شما چنین اشتباهاتی را انجام ندهید. برای محصولات خود سناریوهای واقعی‌ تعریف نمایید و آنها را در فعالیت به مخاطبین خود معرفی کنید. در صورت امکان، تصاویر بصری را هم به توضیحات خود بیش تر کنید. به تیتر مثال چنانچه گل فروش هستید، یک گل‌آرایی جالب را در سه مرحله بی آلایش نشان دهید. مطمئن گردید نکات و ترفندهایی که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیدی برند شما مرتبط هستند.

ریلزهای منتشر شده توسط اکانت های پرایوت اینستاگرام به وسیله عموم قابل بازدید هستند؟

همان‌طور که به جهت استوری گرفتن می‌توانید عکس‌ها را از قبل داشته باشید، یا این که همان لحظه حساس دوربین سلفی عکس بگیرید و ادیت کنید، برای ریلز گرفتن نیز می‌توانید همین دو عمل را انجام بدهید. برای به اشتراک گذاشتن ریلز، می بایست نخست وارد قسمت استوری شوید. در ابتدا بایستی بگوییم که تیک تاک نام یک اپلیکیشن است که در ایران به استدلال فیلتر بودن، مخاطبان متعددی ندارد. این برنامه در جهان یکی از جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین برنامه‌ها به‌حساب می‌آید. شاید برای شما دیدنی باشد که ایده ریلز از برنامه تیک تاک گرفته شده است.
با قرار دادن محتوای خویش در حساب فرد دیگری و همینطور امکان اشتراک گذاری مطالب، فالوورهای بیشتری به دست می‌آورید. همچنین می‌توانید از این نکته در پست‌های ساده اینستاگرام خود نیز استفاده کنید. آن گاه جهت فیلمبرداری در ریلز خود روی دکمه ضبط ضربه بزنید (توجه داشته باشید که کلیپ بایستی در میان 3 تا 15 ثانیه ارتفاع بکشد). در صفحه ی باز شده، کاغذ را به پایین کشیده و در فریم پایین بر بر روی مثبت ( + ) کلیک نمایید، همانطور که مشاهده میکنید در گزینه‌های نشان دیتا شده، آیتم ی ریلز نیز سناریو دیتا شده هست . آن را انتخاب کرده و ویدیوی خود را انتخاب کنید و به سادگی میتوانید ریلز خویش را بسازید . در کاغذ ی گشوده شده برروی Add to Chrome کلیک کرده و پس از نصب آن در قسمت بالا سمت راست مرورگر، بر روی سه نقطه کلیک کرده و در منوی باز شده مورد Desktop site را انتخاب نمایید.
سلام،‌ زمانی که پست رو گشوده می کنید تنها تعداد کامنت و لایک ها چشم میشه،‌ ولی اگه برید بخش ریل ها که به تازگی تو اپلیکیشن اینستاگرام امکان دسترسیش آماده شده، می تونید ویوو تمام ریل های منتشر شده تون رو ببنید. در صورتی که می‌خواهید کلیپ گذشته را که ضبط کرده‌اید بازدید و یا این که خیس و تمیز یا این که حذف کنید، می‌توانید بر روی clip ضربه بزنید و آن را ویرایش کنید. در ارتفاع ضبط، می‌توانید برای انتها دادن به یک کلیپ، روی دکمه ضبط ضربه بزنید و دوباره به جهت شروع یک کلیپ جدید، دوباره به آن ضربه بزنید. اگر تیک‌تاک کاغذ “For You” دارد، اینستاگرام در قسمت بالای ورقه اکسپلور، یک مکان فرود منحصر به فرد را به ریلز اختصاص داده‌است.
راه دیگری که برای گذاشتن ریلز در اندروید وجود دارد، استعمال از مرورگر Kiwi هست که در ادامه این بخش مراحل همین کار را به صورت گام به گام تفسیر خوا‌هیم داد. به جهت این کار در آغاز ضروری است تا این مرورگر را بر بر روی موبایل خویش نصب کنید. به ترتیب روی Clear all data و Clear cache ضربه بزنید تا حافظه مخفی برنامه پاک شود. در صورتی که آپدیت در دسترس بود روی Download Update ضربه بزنید تا نسخه جدیدتر دانلود شود. همه ریلزهای دانلود شده در ورقه اولیه اپلیکیشن و در بخش DOWNLOADS قابل دسترسی خواهد بود. آنگاه از نصب برنامه از فرآیند ذیل جهت دانلود کلیپ ویدیو ریلز به کارگیری نمایید.
اگر تا به امروز مهم Tik Tok فعالیت کرده باشید می‌دانید که این اپلیکیشن به کاربرانش اذن می دهد ویدیوهایی کوتاه بسازند و اصلی صدها افکت و قابلیت مختلف آن را ادیت کنند. در حال حاضر اینستاگرام فقط برای سرگرمی و تفریح وجود ندارد و به بستری برای به دست آوردن و کار های آنلاین تبدیل شده است، این مورد قضیه باعث شده تا همواره امکان های جدیدی به آن افزوده شود. یک عدد از جالب ترین و بهترین امکان ها، ریلز می باشد که باعث افزایش لایک و کامنت و در نهایت بیشتر دیده شدن به دست آوردن و فعالیت ها می شود. اکنون ممکن است به جهت بعضا اشخاص همین سوال پیش بیاید که ریلز اینستاگرام کجاست؟ فعال سازی ریلز اینستاگرام به چه رخ است؟ در همین نوشته به کل همین سوالات پاسخ می دهیم. ناگفته نماند که البته بعضا از کاربران، ترجیح ارائه می کنند به جای استفاده از ابزارها و امکانات پیش‌فرض اینستاگرام، کلیپ‌های ریلز خود را حساس نرم‌افزار ادیت ویدیو حرفه‌ای‌تری بسازند. در این راستا، در مجله فرادرس پیش از این مطلبی را نوشته‌ایم که بهترین برنامه ادیت فیلم در کامپیوتر را معرفی میکند و ولی یک راهنمای تام هم به جهت ایجاد ریلز اینستاگرام حساس ادوبی پریمیر منتشر کرده‌ایم.
در ضمن، همین قابلیت در اینستاگرام reels یا این که حلقه‌ها معنا دارد. ولی به هر ویدیویی که در آن منتشر کنید، یک reel گفته می‌شود. پس اهمیت این که در کشور ایران به ریلز پر اسم و رسم شده، در واقع نام هر ویدیو و محتوای آن در شرایط درست، ریل است. در واقع وقتی که ترامپ مدیر جمهور میهن آمریکا بود، قانونی به جهت حصر به کار گیری کاربران از تیک تاک به وجود آورد.
آیا می‌توان همزمان روی هر دو پلتفرم تیک تاک و اینستاگرام عمل کرد؟ بایستی گفت که هر دو پلتفرم از طرفداران بی‌شماری برخوردار میباشند که اما بعضی از آنها روی هر دو پلتفرم عمل دارند. سلیقه‌ی کاربران دو پلتفرم هم تا حد اکثری شبیه به یکدیگر است. حساس همین حساب، شانسی در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا محتوای خویش را در معرض دید اشخاص بیشتری قرار دهید. ریلز صحیح مثل ویدئوهای تیک تاک هست و شما می‌توانید ویدئویی را ضبط کرده یا بخشی از فیلمی را تعیین کرده و اصلی افزودن افکت‌های گوناگون به اشتراک قرار دهید. اگر به جهت شما همین سوال پیش آمده که پست ریلز چیست باید بگوییم که دقیقا این روندی که به آن اشاره کردیم، پست ریلز است. اپلیکیشن اینستاگرام را بر روی آیفون، یا این که دستگاه اندرویدی باز نمایید و روی آیکون ذره‌بین در پایان کلیک کنید تا به Discover بروید.
ابتدا همین امکان صرفا برای برخی از کاربران و فقط در 50 سرزمین فعال شد. پس از استقبال دوچندان فراوان کاربران از همین خصوصیت ریلز در عمده نسخه‌های اینستاگرام فعال شد ولی متأسفانه کشور‌ایران در لیست این کشورها قرار ندارد. در صورتی که بتوانید محتواهای سرگرم‌کننده یا آموزشی لطف در ریلز منتشر کنید، به ادله این‌که در فید اکثر زمان ها مخاطبان دیده می‌شود، احتمال داراست اکثری از فالوورهای گذشته و غیر فعال‌تان مجدد به گزارش این سایت به شما علاقه‌مند شوند. البته باید اشاره کرد که ریلز در بعضی از کشورها من جمله کشور‌ایران غیرفعال هست و قابلیت و امکان دارااست نتوانید از قابلیت‌های آن برخوردار شوید. ریلز نظیر پست‌ها، IGTV و استوری از جایگاه اختصاصی خویش برخوردار می باشد و کلیپ‌های کوتاهی که صحیح خواهید کرد در همین نصیب قابل دسترسی خواهند بود. حال مجدد روی سه نقطه بالای ورقه بزنید و تیک گزینه Desktop site را فعال کنید.

حتما بخوانید:
احتمال بروز اختلالات مغزی در بیماران کووید تا دو سال