اگر می خواهید تبلیغات تان را در محیط هایی که تماس مستقیم با آب و نور خورشید دارند استفاده کنید بهتر است از متریال دیگری برای ساخت تبلیغات تان بهره تابلوی مولتی استایل ببرید. را در فروشگاه پلکسی روژان به شما ارائه می دهیم. ورقهای ارائه شده در سایت آریا پلکسی با استفاده از مواد اولیه باکیفیت ایرانی، اروپایی و ژاپنی، زیر نظر متخصصین ماهر و باتجربه این مجموعه، طراحی و ساخته میشود.

برای تولید تایل های معرق از دستگاه های سی ان سی و برش لیزری بهره گرفته میشود تا بتوان طرح ها و برش های اسلیمی بسیار شیک، پیچیده و دل نوازی را بر روی این تایل ها پیاده کرد. دستگاه های برش لیزری باعث شده است تا برش این ورق ها به سادگی انجام شود.

وجود این خش ها سبک و طرح آن ها مدرن می کند و به همین جهت این دسته از محصولات گزینه­ای بسیار مناسب برای فضا های مدرن و دکوراسیون هایی با این سطح از چینش هستند. با این تفاوت که سطح این دسته از مدل ها بصورت خشدار می باشد .

مولتی استایل ورق های پلاستیکی در دو نوع براق یا خشدار در رنگ های متنوع است، که رنگ های پرطرفدار آن طلایی، نقره ای و مسی موجود است. به همین جهت آن را مولتی استایل نقره ای خشدار گویند. ورق مولتی های آیینه ای همانگونه که از اسمش مشخص است؛ به خوبی می تواند نور را منعکس کند که این انعکاس نور در مواردی همچون طراحی های داخل ساختمان، بسیار زیبا و خیره کننده است و تا حد زیادی استفاده از این ورق ها به جای پلکسی گلاس آیینه ای، سبب کاهش هزینه ی تمام شده پروژه ها می شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مولتی استایل جوینت لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر