همزمان با تلاش ترامپ برای لغو انتخابات ، حزب جمهوری خواه میشیگان در دی سی سقوط می کند

[ad_1]

مشخص نیست که آیا لی چتفیلد ، رئیس مجلس ایالتی نیز در آن شرکت خواهد کرد. جوزلین بنسون ، وزیر امور خارجه میشیگان ، صبح جمعه در مصاحبه با CNN گفت که وی از چتفیلد پیامکی دریافت کرده است که وی متعهد به رفتن به کاخ سفید نبوده است.

بنسون ، یک دموکرات ، گفت: “من این افراد را می شناسم که افرادی هستند که به قانون احترام می گذارند و در اینجا قانون قانون کاملاً واضح است.” “و اراده رای دهندگان نیز کاملاً واضح است.”

این جلسه یک روز پس از آن انجام شد که مبارزات انتخاباتی ترامپ آخرین دادخواست فدرال خود در میشیگان را لغو کرد و پس از آنکه مقامات انتخابات محلی مدت کوتاهی از تأیید نتایج در این شهرستان که شامل دیترویت است ، خودداری کردند ، به دروغ اعلام پیروزی کردند. این مقامات منتخب به سرعت عقب نشینی کردند و به اتفاق آرا برای تأیید نتایج شهرستان رای دادند.

رئیس جمهور و متحدانش بارها و بارها با چالش های حقوقی خود در میشیگان و جاهای دیگر برخورد کرده و به دنبال گزینه هایی برای پیگیری اتهامات به سرقت رفتن انتخاباتشان بوده اند. از آنجا که راه های قانونی آنها تا حد زیادی مسدود شده است ، رئیس جمهور در عوض راهکارهای سیاسی را برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات میشیگان – که انتظار می رود روز دوشنبه اتفاق بیفتد – در سایر ایالت ها نیز پیش گرفته است. برخی از نزدیکان رئیس جمهور حدس می زنند که مجلس قانونگذاری ایالتی تحت کنترل GOP می تواند رای مردم را لغو کند و یک لیست رأی دهندگان ترامپ دوست در کالج انتخاباتی تعیین کند.

باب بوور ، وكیل ستاد انتخاباتی بایدن ، ترامپ و وكلاش را به گفتگو با خبرنگاران به “پاره كردن دموكراسی به هر طریقی” متهم كرد.

وی گفت: “پارچه پاره نمی شود ، محكم است”. “هیچ قانونگذار ایالتی در تاریخ کشور ما هرگز آنچه را که ظاهرا دونالد ترامپ برای مجلس قانونگذاری میشیگان تبلیغ کرده انجام نداده است.”

کارشناسان و مقامات انتخاباتی روز جمعه گفتند که شرط ترامپ از نظر قانونی سوال برانگیز است و شانس کمی برای پیروزی دارد.

“من فکر می کنم در پایان انتخابات [in Michigan] گواهی خواهد شد “، جاناتان کینلوچ ، معاون رئیس حزب دموکرات کانواسرز ، شهرستان وین ، میشیگان ، در صبح روز جمعه در CNN گفت. “ما در مورد رئیس جمهور اردک لنگ صحبت می کنیم ، و من فکر نمی کنم کسی بخواهد در آنچه در سال 2016 اتفاق افتاده است ، تجدید نظر کند ، زیرا در هر کارزاری که تلاش می کند حق رأی را از بین ببرد یا آرا dist را منحرف کند ، توطئه گر است.”

دیگر دموکرات های میشیگان از همکاران خود خواسته اند که به خواسته های ترامپ برای نادیده گرفتن پیروزی محبوب جو بایدن در این ایالت پیوست نکنند.

دبی دینگل (D-Mich.) به MSNBC گفت: “من امیدوارم که رهبران جمهوری خواه ما که در کاخ سفید هستند پاسخگو باشند.” آنها می دانند که شغلشان چیست و برمی گردند و صادقانه کار خود را انجام می دهند. »

دینگل گفت كه او با فشارهایی كه ترامپ و طرفدارانش به جمهوری خواهان در میشیگان وارد كرده اند همدل است ، اما افزود كه او معتقد است رهبران GP در ایالت وی مأموران عمومی صداقت هستند.

وی گفت: “اما اگر اقدامات آنها این را منعکس نكند ، من یكی از مخالفان سرسخت آنها خواهم بود و از گفتن یك كلمه یا هر عملی دریغ نخواهم كرد.”

همچنین قرار است دینگل و جمعی از قانونگذاران ایالت دموکراتیک میشیگان صبح جمعه یک نشست خبری را برای محکوم کردن دیدار کاخ سفید برگزار کنند.

تلاش های غیرمعمول ترامپ برای لغو نتایج انتخابات نیز باعث دافعه برخی از قسمت های حزب جمهوری خواه شده است.

“اگرچه رئیس جمهور حق چالش های قانونی قانونی را دارد ، اما شهروندان مسئول نمی توانند اقدامات بی پروا او و تیم حقوقی اش را برپا داشته باشند.” توییت باب کورکر سناتور سابق تنسی ، که قبل از بازنشستگی در سال گذشته ، خاردار دوره ای رئیس جمهور بود. “جمهوریخواهان موظف هستند ، درصورتی که موضوع بسیار مهم است ، ادعاهای عوام فریبی و آشکارا دروغ را به چالش بکشند.”

کریستین تاد ویتمن ، فرماندار سابق نیوجرسی ، جمهوری خواهی که بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد ، نشست برنامه ریزی شده ترامپ را “عملی از سوی یک دیکتاتور جهان سوم” خواند.

وی گفت: “مردم میشیگان صحبت کردند و به شدتJoeBiden را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.” در یک توییت نوشت. “ترامپ باید تلاش خود را برای خاموش کردن خواست مردم متوقف کند.”[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet