“هر جنایت احتمالی”: ترامپ برای فلین مجازات عمومی را عفو می کندبخشش ترامپ ، فلین را از “هر جنایت احتمالی” ناشی از تحقیقات مولر و همچنین کلیه دادرسی های هیئت منصفه عالی ، تبرئه کرد. کمک عفو از زبان گسترده ای استفاده می کند که فلین را از اتهامات مبتنی بر “واقعیت ها و شرایط شناخته شده ، شناسایی شده یا به هر طریق مرتبط با تحقیقات مشاور ویژه” مصون می دارد.

به نظر می رسد که این بخشش اتهامات احتمالی دیگری را که منتقدان فلین می گویند قابل گشودن است ، حتی اگر او از اتهام دروغی که در دسامبر 2017 به جرم خود اعتراف کرد ، فرار کند. ژنرال بازنشسته ارتش و سابق رئیس آژانس اطلاعات دفاعی وزارت دفاع هنوز منتظر مجازات این اتهام بود که هفته گذشته ترامپ بخشش را صادر کرد.

برخی از کارشناسان حقوقی گفتند که فلین به دلیل اختلاف واقعی بین آنچه در سال 2017 و 2018 به قضات گفته بود و آنچه بعداً در بیانیه ای به عنوان بخشی از تلاش خود برای پس گرفتن اعتراف به دادگاه ارائه داد ، قابل پیگرد قانونی است. تو مقصر هستی در بیانیه ای ، وزارت دادگستری تأکید کرد که این بخشش ترامپ را شامل هرگونه “تحقیر جنایی” بالقوه ای می داند که ممکن است سالیوان بر اساس تغییر دین فلین در نظر گرفته باشد.

دادستان Jocelyn Ballantyne نوشت: “بر این اساس ، بخشش رئیس جمهور ، که ژنرال فلین پذیرفت ، در این پرونده مورد اختلاف است.”

همچنین س questionsالاتی در مورد اینکه آیا وی می تواند به دلیل تناقض با اظهارات گفته شده در هنگام شرکت در هیئت منصفه اعظم و همچنین مسئولیت کیفری تحت پیگرد قانونی قرار گیرد ، مطرح شد.

حتما بخوانید:
خرید بیت کوین (Bitcoin)

در مورد چندین اتهام احتمالی مربوط به کار او برای منافع ترکیه در سال 2016 در حالی که به عنوان مشاور برجسته در کارزار انتخاباتی ترامپ فعالیت می کرد.

شرکت لابی فلین در حال ثبت نام برای کار به نمایندگی از یک شرکت مستقر در هلند است ، اما دادستان ها می گویند که فرماندار ترکیه مشتری واقعی است ، یا حداقل از برخی از کنترل پروژه که 600000 دلار به روش مشاوره ای Flynn در اواسط سال پرداخت می کند ، برخوردار است. مسابقه ریاست جمهوری

بیانیه ای که فلین در اعلامیه گناه خود با آن موافقت کرد نشان می دهد که وی از نادرست بودن برخی از حقایق ارائه شده به وزارت دادگستری در مورد کار آگاه است. اما فلین بعداً ادعا كرد كه او به سادگی در مورد بررسی جزئیات آنطور كه ​​باید موفق نبوده است و هرگونه عدم دقت به عهده وكلاش است.

برخی از سوابق حقوقی حاکی از این است که بخشش ها تنها در صورت موافقت گیرندگانشان می توانند معتبر باشند ، اما پرونده وزارت دادگستری نیز در این مورد سنگین است و می گوید: “ژنرال فلین بخشش رئیس جمهور را پذیرفت.”


منبع: https://outsidenews.ir