[ad_1]

وزن پانل CDC: ACIP روز دوشنبه ملاقات کرد و اصولی را که توصیه های آن را راهنمایی می کند ، فاش کرد. این گروه می گوید که توزیع واکسن باید با هدف مقابله با نابرابری های بهداشتی در میان موارد نامتناسب Covid-19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در سیاه پوستان ، جمعیت لاتین ها و بومیان آمریکا و بی اعتمادی طولانی مدت به بیمارستان انجام شود. به دلیل سو to استفاده و بدرفتاری تاریخی.

چگونه فدرال دوزها را توزیع می کند: هازارد گفت ، دولت ترامپ منابع واکسن ویروس کرونا را در ماه دسامبر به ایالات توزیع می کند و سپس براساس تعداد جمعیت بزرگسال آنها و نه تعداد موارد Covid-19 توزیع می کند.

هازارد گفت: “ما می خواستیم ساده باشیم.” “وقتی این ترانزیت های اولیه را که در غیاب بسیار بیشتری قرار داریم طی کنیم ، سرانجام به سرانه مورد نیاز خود خواهیم رسید.”

وی افزود ، مقامات عملیات Warp Speed ​​به منطق مردم توجه داشتند تا از فرمول اصلی توزیع جلوگیری کرده و بعداً آن را تغییر دهند.

هازارد با اشاره به اینکه “آنها همچنین می خواهند ساده سازی کنند” ، فرمانداران بازخورد محدودی در مورد چگونگی تجزیه دوزهای اول براساس ایالت ارائه دادند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir