نیویورک 500000 دوز Covid-19 دریافت خواهد کرد ، اما برای خرید در نبرد است


یک پرستار به عنوان بخشی از مطالعه واکسن Covid-19 ، که توسط انستیتوهای ملی بهداشت و مدرن تهیه شده است ، یک شات آماده می کند. | (AP Photo / Hans Pennink، پرونده)

نیویورک – شهردار بیل دو بلاشیو روز پنجشنبه گفت نزدیک به نیم میلیون واکسن Covid-19 از Pfizer و Moderna در ماه جاری برای کارگران بهداشتی و افراد مقیم و کارمندان خانه های سالمندان دریافت خواهد کرد.

این واکسن ها توسط کارمندان بهداشت ، متخصصان پزشکی و داوطلبانی که از طریق نیروهای ذخیره پزشکی استخدام شده اند ، ارائه می شود که در جریان جزر و مد بهار در بیمارستان های پرجمعیت نگهداری می شود. واکسن ها هنوز توسط FDA تأیید نشده اند ، اگرچه داده ها نشان می دهد که آنها در کاهش یا پیشگیری از بیماری علامت دار بسیار مثر هستند.

از آنجایی که تعداد مبتلایان در این شهر به روزهایی برمی گردد که مرکز ملی شیوع آن بود ، رهبران می گویند که تسکین نمی تواند به اندازه کافی سریع باشد.

دی بلاسیو روز پنجشنبه در جلسه توجیهی روزانه خود گفت: “خدا را شکر که سواران در حال آمدن هستند.” “لحظه ای که همه منتظر آن بودیم سرانجام اینجاست. واکسن ها تأیید می شوند ، واکسن ها ارسال می شوند. ما انتظار داریم اولین زایمان ها در 15 دسامبر انجام شود. “

Moderna 211،275 دوز و Pfizer 254،250 دوز برای پیگیری توسط سازمان ایمن سازی بخش بهداشت شهرستان ارائه می دهد. دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهرستان ، گفت: اگر برخی از امکانات بیش از حد مصرف داشته باشند ، اداره بهداشت شهرستان می تواند این واکسن ها را توزیع مجدد کند.

چوکشی گفت ، هنگامی که دولت های فدرال و ایالتی لیستی از اولویت ها را تعیین می کنند ، “بنابراین ما می توانیم در مورد به اشتراک گذاشتن محل تخصیص اولیه بسیار دقیق تر باشیم.”

کمیساریا گفت ، برخی از 55 بیمارستان اورژانس و بیمارستان های تخصصی شهر سفارش Covid-19 را از طریق ثبت احوال شهرداری آغاز کرده اند. چوکشی گفت ، خدمات مراقبت طولانی مدت ، از جمله خانه های سالمندان ، احتمالاً از طریق مشارکت بین دولت فدرال و CVS و Walgreens به واکسن ها دسترسی خواهند داشت.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون |اتوبار در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

وی افزود: این سفارشات واکسن در صورت وجود دوزهای بیشتر ، برای اداره بهداشت شهرستان قابل مشاهده خواهد بود.

دبلاسیو گفت: این شهر همچنین با دولت در حال کار بر روی یک طرح توزیع است که اولویت را به افرادی که مسئول واکنش سریع هستند و سایر مقامات دولتی است.

دی بلاسیو گفت: “من فکر نمی کنم که باقیمانده مشکلی داشته باشیم.” “من فکر می کنم یک نیاز بزرگ ، علاقه زیاد و سرعت اجرا وجود خواهد داشت. راستش فکر نمی کنم به زودی به مشکلی تبدیل شود. “

هنوز هم ، برخی از متخصصان بهداشت گفتند که در مصرف واکسن Covid-19 که به سرعت ساخته شد مردد هستند.

پگی دسیدریو ، پرستار بخش اورژانس کوه سینا مورنینگساید ، در مورد گفتگوهایی که با پرستاران همکار داشت گفت: “تاکنون شیطان اتفاق نظر داشته است.” آیا کافی است که در خط مقدم بمانیم؟ “

حدود 20 درصد از 920 پزشك تحت نظر انجمن پزشكی ایالت نیویورك اظهار داشتند كه در صورت ایمن سازی با واكسن ، به طور گسترده ای در دسترس هستند.

چالش های برنامه ایمن سازی در سطح شهر فقط کارکنان بهداشت نیستند.

این شهر همچنین در نظر دارد اقدامات واکسیناسیون خود را بر روی ایمن سازی از نیویورکی ها سیاه پوست و قهوه ای ، به ویژه افرادی که در خانه های عمومی زندگی می کنند – جوامعی که بیشتر تحت تأثیر همه گیری قرار دارند ، اما همچنین دارای بی اعتمادی تاریخی به دولت و مداخلات پزشکی

دهه ها نژادپرستی پزشکی نهادی ، که به نتایج نامتناسب بهداشتی در جوامع قهوه ای سیاه منجر شده است – همراه با بی اعتمادی عمومی به دولت ، که فقط در سال های اخیر شدت یافته است – احتمالاً باعث می شود که شهر در هنگام اولویت بندی واکسیناسیون ، در معرض آسیب قرار گیرد. گروه ها.

دی بلاسیو گفت: “بی اعتمادی زیادی وجود دارد.” “در نیویورک از جهات بسیار مهمی متفاوت است ، زیرا افراد رنگین پوست نیز متوجه یک سری تغییرات برای مقابله با اختلافات شده اند.”

دبلازیو به دولت خود اشاره کرد ، که منابع را به 27 محله که بیشترین آسیب دیدگی Covid-19 را می بیند ، می فرستد و گفت که این ساکنان ، همراه با افرادی که در خانه های عمومی زندگی می کنند ، باید به دولت شهر اعتماد کنند بر اساس پاسخ همه گیر واکسن بزنید.

حتما بخوانید:
مراکز خرید سیسمونی کودک و نوزاد در تهران + آدرس و لوکیشن - فروشگاه علیکالا

چوکشی و مشاور ارشد جی وارما افزودند که این شهر قصد دارد با همکاری سازمانهای شهرداری و رهبران مذهبی برای ایجاد اعتماد و تقویت سطح واکسیناسیون در هنگام ورود دوزهای بیشتر به شهر همکاری کند.

“این یک مسئله کاملا واقعی است و من اصلا تعجب نخواهم کرد [if] در ابتدا همه مردد هستند ، اما ما باید با اقدامات خود ثابت کنیم که این یک توزیع عادلانه واکسن است “.

اعضای شورای شهرداری روز جمعه جلسه نظارت بر توزیع واکسن ها برگزار می کنند.

عضو شورا ، مارک لوین ، رئیس کمیته بهداشت ، گفت که او می خواهد در مورد چگونگی اولویت قرار دادن شهر در بیمارستان کارکنان بیمارستان ، مانند کارکنان نظافت و مترجمان ، در میان سایر کارگران کم درآمد در سراسر شهر ، تجزیه شود.

وی به POLITICO گفت: “ما در نیویورک سابقه واکسیناسیون دشواری داریم.” وی افزود: حتی واکسن آنفولانزا که اکنون روتین است و کاملاً ثابت شده است ، ما فقط بیش از 50 درصد دریافت می کنیم.

وی از این شهر خواست تا ده ها میلیون دلار سرمایه گذاری کند ، مشابه دامنه سرشماری ، تا به نیویورکی ها در مورد واکسن Covid-19 و عوارض جانبی احتمالی آن آموزش دهد ، تا با بی اعتمادی و اطلاعات غلط در مورد واکسن ها مقابله کند. لوین اضافه کرد که کارمندان بهداشت و رهبران محلی باید مردم را به سمت واکسن سوق دهند.

لوین گفت: “ما یک چرخه فضیلت خواهیم داشت ، زیرا هرچه افراد بیشتر واکسینه شوند و شروع به اشتراک گذاری این تجربه با دوستان و خانواده خود کنند ، واردات آن آسان تر خواهد بود”. “مرحله اولیه حیاتی است.”

این شهر 174 مورد پذیرش در بیمارستان های شهر خود گزارش داده است که 49.7٪ از این بیماران از نظر Covid-19 مثبت بوده اند. به گفته دفتر شهردار ، نرخ مثبت این شهر با میانگین متحرک 7 روزه 5.19 درصد بوده که تصویر دقیق تری از شیوع جامعه را ارائه می دهد. روز پنجشنبه ، این شهر همچنین 1962 مورد Covid-19 را گزارش کرد.

“این سه شاخص [are] دی بلازیو گفت:


منبع: https://outsidenews.ir