نماینده گیلاس بوستوس از نظر Covid-19 مثبت بودبوستوس گفت: “همه ما باید در پیروی از بهترین روش های بهداشت عمومی هوشیار باشیم: ماسک بزنید ، فاصله های اجتماعی را انجام دهید ، آنفولانزا دریافت کنید و دستان خود را بشویید.” “تنها راه کنترل این همه گیری کار مشترک است.”

بوستوس ، که مجدداً در این ماه پیروز شد ، یکی از چندین عضو کنگره است که آزمایش آنها مثبت یا قرنطینه شده است. تیم والبرگ نماینده (R-Mich.) همچنین روز دوشنبه گفت که او مثبت بوده است. وی مانند بوستوس اظهار داشت که علائم وی خفیف است و افزود که بیش از یک هفته است که در یک مراسم عمومی شرکت نکرده است و این نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض افراد دیگر حداقل است.

نماینده مارک پوکان (D-Wis.) گفت پس از مثبت بودن مادرش ، که او به او کمک کرد تا به خانه سالمندان جدید نقل مکان کند ، از روز سه شنبه در قرنطینه به سر برد. وی گفت هنگام رانندگی به مدت دو ساعت با آن ماسک زده و روز جمعه آزمایش منفی داده است. در حالی که منتظر بود اواخر این هفته دوباره آزمایش شود ، او توییت کرد که هم خودش و هم مادرش بدون علامت هستند. وی در بیانیه ای از مردم خواست که در خانه بمانند و ماسک بزنند زیرا شماره ویروس کرونا در ویسکانسین همچنان به شکستن رکوردهای جدید ادامه می دهد. از روز یکشنبه ، نرخ مثبت در آنجا 33.7 درصد بود.

در همین حال ، نماینده دون یونگ (R-Alaska) ، که پیرترین نماینده کنگره در سن 87 سالگی است ، روز دوشنبه نیز پس از مثبت بودن ویروس در هفته گذشته ، نگرانی ها درباره سلامتی خود را برطرف کرد.

حتما بخوانید:
برایان دیز به احتمال زیاد به عنوان افسر ارشد اقتصادی در کاخ سفید انتخاب خواهد شد

وی در توییتر خود نوشت: “در رسانه ها حدس و گمان های زیادی در مورد وضعیت فعلی من وجود دارد و من می خواهم آلاسکا بداند که نماینده کنگره آنها زنده است ، حال بهتری دارد و در مسیر بهبودی است.”

یونگ گفت پس از بستری شدن برای معالجه و پیگیری آخر هفته از بیمارستان مرخص شد. وی اگرچه به انتخاب كنندگان خود اطمینان داد كه از سلامتی خوبی برخوردار است ، اما افزود: راستش را بخواهید مدتها بود كه خیلی احساس بیماری نداشتم.

وی در توییت های خود همچنین رسانه ها را به دلیل حدس و گمان در مورد سلامتی خود و حمله به حریم خصوصی خود “غیرمسئولانه” خواند و اشاره كرد كه این امر می تواند “آلاسكایی ها را به دلیل حریم خصوصی ترس از مراجعه به آزمایش یا معالجه” بكشد.


منبع: https://outsidenews.ir