نظر چرا دموکرات ها همچنان مانند من مناطق روستایی خود را از دست می دهندمردم روستا می خواهند در رونق آمریکا سهیم باشند ، اما اختلاف اقتصادی بین مناطق روستایی و شهری آمریکا بیشتر شده است. رشد مشاغل کوچک در جوامع روستایی پس از رکود بزرگ کاهش یافت و تنها با Covid-19 بدتر شد. از آنجا که سرمایه عمدتا به مناطق مترو سرازیر می شود ، اقتصاد شهر کوچک به طور فزاینده ای تحت سلطه شرکت های بزرگ قرار می گیرد: خرده فروشان با دستمزد کم مانند دلار ژنرال یا شرکت های تجارت کشاورزی غیر جامعه

منبع ثروت ما در چیزهایی است که رشد می کنیم. اما امروز ، این موارد به یک زنجیره تأمین جهانی گسترده ارسال می شود ، جایی که سود حاصل می شود و اندکی برای پس انداز یا سرمایه گذاری باقی مانده است. سهم کشاورزان از هر دلار غذای خرده فروشی از حدود 50٪ در سال 1952 به 15٪ امروز رسیده است. شرکت ها بیشتر و بیشتر تجارت کشاورزی را کنترل می کنند – از بذرها و کودهایی که کشاورزان خریداری می کنند تا غلات ، شیر و گوشتی که می فروشند – به جای اینکه به کشاورزان قیمت مناسب یا بازار عادلانه بدهند ، سود حاصل می کنند. هر روز ، کشاورزان کوچک تحت فشار قرار می گیرند: آنها می توانند در تلاش برای تولید بیشتر گسترش دهند و بدهی بیشتری بگیرند یا به دلیل مزمن بودن قیمت کالاها ، تجارت خود را به طور کلی تعطیل کنند.

شکاف دیجیتالی نیز واقعی است: حدود 28 درصد از مناطق روستایی ویسکانسین اینترنت پرسرعت ندارند ، که مانع رشد اقتصادی روستاها می شود. کار در خانه یا شروع کار جدید در اینترنت امروز بدون اینترنت پرسرعت تقریباً غیرممکن است. کودکان همچنین نمی توانند از خانه یاد بگیرند.

بهداشت روستایی یک فاجعه است. حداقل 176 بیمارستان روستایی از سال 2005 بسته شده اند که بیشترین آنها در 10 سال گذشته بوده است. معمولاً برای فعالیت بیمارستانها در مناطق کم جمعیت سودآور نیست. ویسکانسین به اندازه سایر ایالت ها تحت تأثیر قرار نگرفته است ، اما بیمارستان هایی که در مناطق روستایی این ایالت باز هستند ، خدمات خود را قطع می کنند و برای حفظ پزشکان تلاش می کنند. در شهرستان من هیچ تخت مراقبت ویژه صفر وجود ندارد ، حتی با افزایش میزان عفونت های کووید. سیستم مراقبت های بهداشتی مبتنی بر سود ما در مناطق روستایی در حال شکست است.

روستاییان ویسکانسین در اثر سطح خودکشی در سطوح بالاتر از مردم در مناطق حومه ای و شهری این ایالت جان خود را از دست می دهند. این فقط مسئله خدمات ضعیف بهداشت روان نیست – بسیاری از مناطق روستایی فاقد یک روانپزشک عملی هستند. همچنین در مورد احساس اجتناب ناپذیر شکست و این احساس مقاومت ناپذیر است که در اینجا آینده ای وجود ندارد.

نکته غم انگیز این است که هیچ یک از این موارد تصادفی نیست. نتیجه دهه ها تصمیمات سیاسی – توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها – جوامع ما را تهی می کند.

حتما بخوانید:
اینسرت الماس تراشکاری 150612 SNMG پرامت PRAMET تکنیک ابزار نوین

رأی دهندگان روستایی از وعده های مكرر اوباما در مبارزات انتخاباتی برای به چالش كشیدن رشد انحصارات تجارت كشاورزی ستایش كردند. اما وی به عنوان رئیس جمهور اجازه تقویت مداوم قدرت شرکت ها در سیستم غذایی را داد. وزارت كشاورزي او زماني كه زمان تحميل قوانين ضد انحصاري مانند قوانين مربوط به قانون بسته بندي و سهام را پذيرفت ، مخالفت كرد و نتوانست برچسب كشور مبدا را كه به كشاورزان و دامداران مستقل اجازه مي دهد رقابت بهتري را در اين زمينه داشته باشند ، وضع كرد. صنعت گوشت وزارت دادگستری اوباما و کمیسیون تجارت فدرال مجموعه ای از ادغام شرکت ها را در بخش های غذایی و کشاورزی از جمله ادغام های Kraft-Heinz و JBS-Cargill ریاست کرده اند. روی هم رفته ، این حرکات نشانگر این بود که دولت وی پشتوانه کشاورزان خانواده را ندارد.

این بخشی از دلیل پیروزی قاطعانه ترامپ در Dunge County در سال 2016 و 2020 است. من با طرفداران رئیس جمهور صحبت کردم که از کاستی های او آگاه بودند یا اعتراف کردند که آنها سبک رهبری او را دوست ندارند ، اما هنوز هم معتقد بودند که او آماده ایستادگی در برابر دموکراتهای “نخبه” است و برای شهروندانی مانند آنها می جنگد. سالهاست که مردم در مناطق روستایی می شنوند که هنگام انتخاب جمهوری خواهان “بر خلاف منافع خود” رأی می دهند ، یا “به دلیل غلط” رأی می دهند. اینها پیامهای مغرورانه و مضر هستند که به راحتی فراموش نمی شوند. واقعیت ، همانطور که امسال در گفتگوهایم با رای دهندگان دیدم ، این است که بسیاری از مردم در مناطق روستایی اعتماد خود را به حزب دموکرات از دست داده اند.

به دلیل کمبود تلاش نیست که مبارزات انتخاباتی بایدن در سال جاری نتوانست به رای دهندگان روستایی برسد. در ماه مه ، بایدن یک “میزگرد روستایی” مجازی در غرب ویسکانسین تشکیل داد تا به نامزد خود گوشزد کند که در مورد توسعه اقتصادی روستا ، مراقبت های بهداشتی و بحران صنایع لبنی ویسکانسین ناشی از مزمن بودن قیمت شیر ​​، به سهامداران گوش فرا دهد. همچنین به دلیل فقدان پیشنهادات سیاسی نبود: مبارزات انتخاباتی بایدن یک “طرح روستایی” جامع را منتشر کرد که هر کسی می توانست آن را بخواند. با این حال ، همه این حرکات سیاسی از دریچه آنچه دانشمند سیاسی کاترین کرامر آن را “آگاهی روستایی” می نامد فیلتر می شوند – از جمله این تصور که شهرها مکانی هستند که برای تصمیم گیری ها اتفاق می افتد ، فرهنگ اتفاق می افتد و منابع سرازیر می شوند و جوامع روستایی هیچ کنترلی ندارند. در آینده خود. از زمان کودکی در اسکرانتون ، پنسیلوانیا ، بایدن به عنوان موجودی دیده می شد که برای دهه ها جوامع روستایی را به حاشیه رانده بود.

اعتماد به آرامی در حال جابجایی است. با شعارهای تبلیغاتی یا تبلیغاتی تلویزیونی نمی توان بازگشت. وقتی افراد احساس رها شدن می کنند ، به دنبال راهی می گردند تا آنچه را که برایشان اتفاق می افتد درک کنند. در مورد مناطق روستایی آمریکا داستانی وجود دارد ، اما دموکرات ها آن را نمی گویند. این جای داستان های دیگر را برای پر کردن خلا leaves می گذارد – داستانهایی که شر می کنند و ما را بر اساس خطوط نژادی ، جغرافیایی و احزاب تقسیم می کنند. این داستانی است که ترامپ گفت ، اما اشتباه است. داستان واقعی این است که مردم در مناطق روستایی احساس می کنند شیوه زندگی ما تمام شده است. ما می بینیم که ثروت عرق و خاک برای غنی سازی مدیران ، سرمایه گذاران و سهامداران برای ما ارسال می شود.

حتما بخوانید:
این 5 ساده لباس بچگانه ترفندها فروش مجازی فوری شما را افزایش می‌دهند.

برای اینکه دموکرات ها داستانی را آغاز کنند که مورد طنین انداز است ، آنها باید تمایل نشان دهند که برای مردم در مناطق روستایی مبارزه کنند ، نه فقط با پیشنهاد “طرح روستایی” یا حضور در یک مزرعه عکس. روستاییان قدرت اقتصادی و اختیاراتی را که نسبت به قانون گذاران دارند درک می کنند. ما می دانیم که اصلاح آسان نخواهد بود. یک گام بزرگ برای دموکرات ها حمایت از اجرای قانون ضد انحصاری و به چالش کشیدن اقدامات ضد رقابتی شرکت های بزرگ تجارت کشاورزی است که جوامع ما را تحت فشار قرار می دهند. بایدن در برنامه روستایی خود متعهد شد “تقویت اجرای قانون ضد انحصارطلبانه” را انجام دهد ، اما این اصطلاح فقط در نقطه 35 وجود داشت. برای رأی دهندگان روستایی ، اجرای ضد انحصار از اولویت های اصلی است و باید با سیاست هایی برای مدیریت عرضه بیش از حد در بازار کالاها ترکیب شود تا کشاورزان بتوانند قیمت مناسب دریافت کنند. گام دیگر به جلو ، طرح بلند پروازانه فدرال ، مطابق با قانون برق دهی جدید روستا برای معرفی اینترنت پرسرعت در هر گوشه از آمریکا خواهد بود.

آنچه رأی دهندگان روستایی می خواهند ، روزنه امید به تغییر اوضاع است. آنها سیاستمدارانی می خواهند که آینده ای را برای جوامع روستایی ببینند که در آن تولید غذا محلی است ، انرژی ارزان و تمیز است ، مردم دارای مشاغل خوب ، خاک سالم ، خیابان اصلی مملو از مشاغل کوچک ، مدارس پر جنب و جوش هستند و همه می توانند به پزشک مراجعه کنند. در صورت نیاز. در اینجا در ویسکانسین ، می توانیم به تاریخ غنی پوپولیسم مترقی کشورمان نگاهی بیندازیم به زمانی که سیاستمداران مانند باب لافولت ، فرماندار سابق و سناتور آمریکایی ما متوجه شدند که ثروت متمرکز و قدرت شرکت ها تهدیدی برای معیشت مردم است. به عنوان رئیس جمهور ، بایدن فرصتی برای اثبات درک این موضوع خواهد داشت. دموکرات ها می توانند دهکده ویسکانسین را دوباره به دست آورند ، اما باید تلاش کنند.


منبع: https://outsidenews.ir