نظر آیا دموکراسی آمریکا واقعاً برگزار می شود؟ شاید نه.یک گام بزرگ در حدس و گمان ها طول نمی کشد تا نشان دهد ترامپ به جانشینان بالقوه خود درس های بسیار قدرتمندی در مورد نحوه دقیق سرقت انتخابات داده است. در حقیقت ، او نشان داده است که در حال حاضر یک ساختار سیاسی و قضایی وجود دارد که انتخابات آینده را حداقل برای جمهوری خواهان که بیشتر زمام امور را در مجلس قانونگذاری ایالت دارند بسیار آسان تر خواهد کرد. مانند ارتش آلمان ، که جنگ داخلی اسپانیا را به عنوان یک محل آموزش برای لوفت وافه می دانست ، حزب جمهوری خواه می تواند 2020 را انتخاباتی بداند که زمینه را برای به دست گرفتن قدرت بر اراده رای دهندگان آمریکایی فراهم کند.

این بار چه شکلی خواهد بود؟ این کار با روشی شروع می شود که ترامپ سعی کرده است آن را دنبال کند – و پس از آن فقط به چند پیچش اضافی نیاز دارد ، که همه آنها را می توان توسط GOP طی چند سال آینده طراحی کرد.

1. رای دهندگان خود را متقاعد کنید که انتخابات آنها به سرقت رفته است

ماموریت انجام شد. جایی بین اکثریت و اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان معتقدند که دونالد ترامپ از دوره دوم ریاست جمهوری محروم است. با توجه به اینکه رئیس جمهور سالهاست می گوید تنها در صورت تقلب در مسابقه می تواند شکست بخورد ، چگونه آنها نتوانستند؟

استدلال وی با تصمیمات قانونگذاران ایالتی تحت کنترل حزب جمهوری اسلامی بسیار تقویت شد – بله ، همین قانونگذاران اکنون بخاطر مقاومت در برابر الزام انتخاب رای دهندگان مورد ستایش قرار گرفته اند: ممنوعیت پردازش آرا ball از طریق پست توسط مقامات قبل از روز انتخابات. همین تصمیم بود که باعث “سراب قرمز” ترامپ شد که اوایل شب انتخابات شمارش معکوس را انجام داد. این ، به نوبه خود ، به شخصیت های معتبری مانند نیوت گینگریچ اجازه داده است که ادعا کند آرا democratic دموکراتیک به طریقی جادویی در نیمه شب برای انداختن انتخابات بایدن ظاهر می شوند – و در واقع این آرا فقط شمارش می شوند.

رهبران ملی جمهوری خواه در مواجهه با ادعاهای بی اساس متهم به کلاهبرداری و کلاهبرداری ، خود را پوشاندند – خوب ، هرچه بود ، جلال نبود. از ترس اینکه از پایگاه آنها آزرده شوند و با آگاهی کامل از اتفاقاتی که برای سناتورهای سابق جف فلیک و باب کورکر و یک نماینده سابق رخ داده است. مارک سنفورد ، به استثنای تعداد معدودی ، یا سکوت اختیار کرد یا این عقیده را پذیرفت که ترامپ حق دارد در هنگام زیر سوال بردن انتخابات ، از حقوق قانونی خود پیروی کند. بنابراین ، وقتی سناتور تنسی ، مارشا بلکبرن ، از بایدن و هریس به عنوان “رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور” یاد می کند – با تأیید واقعیت های گزارش شده ، اما نسخه داستانی منتشر شده توسط رهبر حزب خود را نقض می کند – او به سرعت از اظهارات اشتباه عذرخواهی می کند.

این محکومیت ، همراه با احساس “خیانت” توسط جمهوری خواهانی که با نبرد ترامپ مخالف هستند – از فاکس نیوز تا مقامات جمهوری خواه در جورجیا تا یک دیوان سالار مهم در میشیگان – یک قدرت سیاسی قدرتمند در سال آینده خواهد بود. “انتقام رسوایی!” تلاش های عوام فریبانه از اسلوبودان میلوسویچ تا اسامه بن لادن را تشدید کرد. این به استدلالهایی دامن می زند که جمهوری خواهان ، هرچه لازم باشد ، اطمینان حاصل کنند که انتخابات بعدی از چنین “تقلبی” خالی خواهد بود.

البته اولین و مهمترین نیاز برای این امر ، رئیس جمهور آمادگی حمله به سیستم انتخاباتی است – چیزی که در زندگی خود هرگز ندیده ایم ، اما به نظر می رسد حمایت ترامپ از حزب خود را از دست نداده است. در واقع ، اتهامات وی برای پایگاه جمهوری خواه رسانه های راست گرایانه ، که می خواهد نارضایتی مخاطبان خود را عصبانی کند ، شدت می یابد. با این پشتیبانی داخلی ، دشوار است که تصور کنید چهره بعدی مانند ترامپ – یا خود ترامپ – این را به عنوان بخشی استاندارد از کتاب بازی های سیاسی بپذیرد.

2. از وفاداری مسئولان محلی و دولتی اطمینان حاصل کنید

ورزش ذهنی: وقایع هفته گذشته را با بازیگران متفاوت تکرار کنید.

مدت هاست که آمریکایی ها این لوکس را دارند که ماشین دموکراسی را مسلم بدانند – اما ناگهان ما کاملاً خوب می دانیم که آرا individuals توسط افراد خاص ، با نام و شماره تلفن و در برخی موارد ، وفاداری سیاسی قوی شمرده می شود. شورای مبارزات ایالتی میشیگان را تصور کنید اگر هر دو عضو جمهوری خواه درگیر ترامپيست ها باشند. دفعه دیگر وزیر امور خارجه و فرماندار جورجیا را تصور کنید که فعالیت سیاسی خود را مدیون دونالد ترامپ است ، و به طور فعال در جستجوی نامزدی جمهوری خواهان در سال 2024 یا کاندیدایی با حمایت کامل پیروان خود است. همان مقامات را در آریزونا یا ویسکانسین تصور کنید که بایدن با مرزهای بسیار نازکتر پیروز شد. ظرفیت پاکسازی دستگاه شمارش و اعتبار سنجی ، حتی ممکن است در جهت دیگر فشار بیاورد ، به طرز چشمگیری افزایش می یابد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، جمهوری خواهان – که بیشتر خانه های ایالتی ایالات متحده را کنترل می کنند – اکنون دقیقاً می دانند که کجا باید عضلات سیاسی را اعمال کنند تا اطمینان حاصل شود که افراد وفادار این مشاغل را اشغال می کنند.

حتما بخوانید:
ترامپ در رویداد کاخ سفید سال 2024 را آزار می دهد

ترامپ و کارمندان وی در حال تهدید چالش های اولیه علیه مقاماتی هستند که از طرف تصویب نتایج انتخابات بحث کرده اند یا از مداخله برای برگرداندن رای به نفع ترامپ خودداری کرده اند. وزیر امور خارجه و فرماندار جورجیا در حال حاضر بر سر دوراهی هستند. ترامپ خودش تهدید کرده است که از مدعیان اصلی علیه سناتور آلاسکا ، لیزا مورکوفسکی و مایک دیوین ، فرماندار اوهایو ، برای چنین بدعت هایی حمایت خواهد کرد. تعجب آور نخواهد بود اگر رهبران قانونگذاری GOP در پنسیلوانیا و میشیگان اهداف مبارزات بزرگ 2022 باشند.

اگر اعتقاد رای دهندگان جمهوری خواه به سرقت رفتن انتخابات سال 2020 ثابت بماند ، این “بدعت گذاران” ممکن است در سال 2024 خود را از دفتر خارج کنند – و تجهیزات تبلیغاتی می تواند در معرض آسیب پذیری افراد باشد کارمندان دولت.

3. در را به روی مجلس قانونگذاری ایالتی که رأی داده اند باز کنید

قانون اساسی به صراحت می گوید که مجالس قانونگذاری ایالت این قدرت را دارند (با لغو کنگره) در مورد انتخاب رأی دهندگان تصمیم بگیرند. از نظر فنی ، آنها نباید اجازه دهند مردم رأی دهند. آنها می توانند رأی دهندگان را خودشان انتخاب كنند یا اختیاراتی را به كمیسر وسایل نقلیه موتوری واگذار كنند.

در واقع ، هر قانونگذار قوانینی را تصویب کرده است که این قدرت را به مردم می دهد. اما اینکه اگر الان تصمیم گرفته اند دقیقاً چقدر مجبور به پس گرفتن رای خود هستند ، بحث برانگیز است.

عبارتی از قانون سرشماری انتخاباتی 1887 ، قانون فدرال که قرار بود روند کار را پس از انتخابات آشفته 1876 روشن کند ، نشان می دهد که یک تلاش مشترک می تواند چه شیطنت هایی را به همراه داشته باشد. بر اساس این قانون ، اگر یک ایالت “نتواند” نتیجه نهایی را تا زمان جمع شدن رای دهندگان در پایتخت های ایالت مربوطه برای رای گیری ، حدود شش هفته پس از روز انتخابات ، “قانونگذار ایالتی” را می تواند معرفی کند. (این همان کاری است که قانونگذار فلوریدا در سال 2000 پس از سرشماری و درگیری های بعدی دادگاه تا زمانی که دادگاه عالی ایالات متحده مسابقه را متوقف کرد ، در حال آماده سازی بود).

بنابراین در انتخابات آینده که در آن مقامات ایالتی و محلی همچنان بر روی پاشنه خود حرکت می کنند و به عمد روند شمارش و بررسی را کاهش می دهند – تا نزدیک شدن به پایان روند انتخابات ، چه اتفاقی می افتد؟ در این شرایط ، رهبران قانونگذاری که به دلیل وفاداری سیاسی و نه نهادی انتخاب شده اند ، می توانند به طور منطقی ادعا کنند که “دولت” شکست خورده است و قانونگذار باید به این آرا رأی دهد.

4. فرجام خواهی به دیوان عالی کشور

یکی از اطمینان بخش ترین عناصر نبرد پس از انتخابات امتناع مداوم دادگاه های ایالتی از تخلیه تخیلات تیم حقوقی ترامپ (تیمی که شباهت فزاینده ای به جت های نیویورک امسال دارد). به عنوان مثال عصبانیت به سختی مهار شده که متیو بران ، قاضی فدرال با قدرت محافظه کارانه عالی ، با حمله به رای پنسیلوانیا پاسخ داد. اما با نیمکت فدرال ، مملو از قضات ترامپ

محور مک کانل هیچ تضمینی برای پایان نبردهای دادگاه های آینده – به ویژه بحث در مورد مشروعیت قانونگذارانی که تصمیم رای دهندگان خود را لغو می کنند – در برابر دادگاه عالی ایالات متحده به پایان نخواهد رسید. و مشکل در آن نهفته است.

اگرچه هیچ موردی وجود ندارد که دیوان عالی کشور مشخص کرده باشد که قانونگذاران ایالت در امور انتخاباتی از چه اختیاری برخوردار هستند ، اما نظرات قضات توماس ، گورسوه ، آلیتو و کاوانو نشان می دهد که قدرت ممکن است کامل اما کامل باشد ، و هر تصمیمی را لغو کند و هر بدن دیگری. به عنوان مثال ، كاواناو در اكتبر گذشته استدلال كرد كه دادگاه های فدرال می توانند و باید تمام تلاش های دادگاه های ایالتی را برای تسهیل روند رأی گیری – بیماری همه گیر یا عدم همه گیر – بدون تصویب صریح قانونگذار لغو كنند.

حتما بخوانید:
نیرا تندن از جمهوریخواهان "رادیواکتیو" پذیرایی می کند

اکنون به آنچه می دانیم درباره نحوه رفتار قانونگذاران ایالتی ، تقریباً همه تحت کنترل GOP در ایالت های جنگ ، فکر کنید. در فلوریدا ، رأی دهندگان در سال 2018 با اکثریت قاطع ابتکار رأی گیری را تصویب کردند که به رأی دادن به جنایتکارانی که دوره محکومیت خود را به پایان رسانده اند ، می دهد. این به طور بالقوه حق بیش از 700000 نفر از ساکنان فلوریدا را خواهد داشت. آنچه قانونگذار انجام داد این بود که چنین محرومیتی از حقوق ممنوع شود مگر اینکه همه جریمه ها ، هزینه های دادگاه و جبران خسارت پرداخت شود ، مقرره ای که در واقع رای همه این افراد به جز تعداد انگشت شماری را از آنها گرفت.

تردید کمی وجود دارد که با توجه به انفجار در رای گیری پستی که بایدن در پیروزی در ایالت های اصلی کمک کرد ، فشار شدیدی از طرف ترامپيست ها برای محدود کردن هرچه بیشتر این رای با سخت گیری استانداردهای تطبیق امضا وجود خواهد داشت. یا زمان پردازش چنین آرا را کاهش دهید. با توجه به ترکیب فعلی دیوان عالی کشور ، هر اقدامی برای محدود کردن حق رای توسط قانونگذار ایالتی شانس زیادی برای برنده شدن تحریم دادگاه دارد. بعلاوه ، استدلال قانونگذار ایالت مبنی بر اینکه آنها حق دارند با استناد به کلمات قانون اساسی برای اتصال کوتاه رای به خود رأی دهند حداقل توسط این دادگاه شنیده خواهد شد.

5. آخرین محافظ را خم کنید: کنگره آمریکا

اگر قانونگذار به دنبال قدرت انتخاب رأی دهندگان باشد ، این تصمیم با یک فرماندار دموکرات بر خلاف ایالت ها خواهد بود – در حال حاضر این ایالت ها شامل میشیگان ، ویسکانسین ، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی هستند. نتیجه احتمالی چنین تصرفی در قوه مقننه این است که استاندار با رعایت نتایج رای پوند و تصمیم کارمندان دولت در مورد انتخابات ، لیست انتخاباتی خود را تعیین می کند و حل اختلاف را به کنگره می سپارد.

روند انتخاب بین رأی دهندگان رقیب پیچیده است ، اما نکته اصلی این است که اگر هر دو مجلس کنگره توسط یک حزب کنترل شوند ، تقریباً قطعاً انتخاب کنندگان آن حزب پیروز می شوند. از این نظر ، دوره های موقت 2022 می تواند تأثیر مهمی در اختلافات انتخاباتی داشته باشد. دموکرات ها در حال حاضر فقط اکثریت کمی در پارلمان دارند. ترکیبی از ضررهای میانی سنتی برای حزب کاخ سفید و اثر احتمالی توزیع مجدد – دموکرات ها انتخابات فاجعه باری در سطح قانونگذاری این ایالت داشتند – به این معنی است که دموکرات ها واقعاً در خطر از دست دادن مجلس هستند. اگر آنها نتوانند سنا را تا سال 2024 تصاحب کنند ، این می تواند به این معنی باشد که یک قانونگذار متقلب جمهوری خواه می تواند اطمینان داشته باشد که تصمیم خود موجب تصویب کنگره خواهد شد.

این داستان هشدار قطعاً قطعی است با سنگ نوشته نشده است. برای دامن زدن به سازوکارهایی مانند یک یا دو کشور ، به جای نیم دوجین ، نیاز به دستکاری برای تأثیرگذاری بر نتیجه رقابت ریاست جمهوری ، انتخابات باریک است. از طرف دیگر ، ما دو انتخابات پیاپی داشتیم که در آن ریاست جمهوری به تعداد انگشت شماری از آرا votes در چندین کشور کاهش یافت. (این بار تغییر 45000 رأی در سه ایالت منجر به تساوی 269-269 می شود ، انتخاباتی که باید در مجلس نمایندگان انجام شود ، جایی که … این یک داستان برای زمان دیگری است.)

آنچه جمهوریخواهان از انتخابات گذشته آموخته اند – جدا از تمایل آنها به رد صحیح اینكه كاندیدای آنها 7 میلیون رای از دست داده كاملاً بی ربط است – این است كه دستگاه باستانی انتخابات زنگ زده ، شكننده و بسیار آسیب پذیر است. آنها دقیقاً دیده اند که نقاط استرس سیستم کجاست و چگونه می توان آن نقاط فشار را فشار داد و چگونه فشار شدید سیاسی – نه دادخواستها یا دانش فنی رویه ای – بیشترین فشار را به آنها می دهد. آنها قبلاً آمادگی ، حتی تمایل ، به بی اعتبار کردن کل روند دموکراتیک را به امید حفظ قدرت نشان داده اند. هر دلیلی وجود دارد که این باور وجود داشته باشد که آنها به دنبال پایین آوردن سیستم در فرصتی بعدی خواهند بود.


منبع: https://outsidenews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma