[ad_1]

الكساندر ، كه در حال بازنشستگي از سنا است ، در بيانيه اي گفت: “من با نامزدي جودي شلتون مخالف هستم ، زيرا من مطمئن نيستم كه او حمايت از استقلال هيئت ذخيره فدرال را انجام دهد ، همانطور كه ​​به نظر من هيئت مديره بايد باشد.” “من نمی خواهم مدیریت عرضه پول را به كنگره و رئیس جمهور واگذار كنم ، كه نمی تواند بودجه فدرال را متعادل كند.”

اسکندر به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نزدیک است ، بنابراین احتمال اینکه رهبر GP از موضع قانونگذار تنسی متعجب شود بسیار کم است. و رهبران GOP تصمیم گرفتند که با شلتون جلو بروند زیرا آنها معتقد بودند که آرا had را دارند.

با این وجود حضور سنا در طی همه گیری قابل پیش بینی نبود و انتظار می رود سناتور ریک اسکات (R-Fla.) این هفته پس از تماس با کسی که بعداً برای Covid-19 مثبت بود قرنطینه شود. . حزب جمهوری خواه سنا باید قبل از اینکه مارک کلی ، دموکرات ، برنده مسابقه سنای آریزونا در این ماه ، سوگند بخورد که پس از شکرگذاری به جای سناتور جمهوری خواه مارتا ماکسالی ، به شلتون برود.

شلتون را می توان تأیید کرد ، به شرطی که حداقل تعداد مساوی دائی و منفی وجود داشته باشد ، که به مایک پنس معاون رئیس جمهور امکان رأی گیری صریح را می دهد.

Burgess Everett در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir