نامزد ترامپ برای FCC تلاش کرد تا لورا اینگراهام از فاکس را به یک مبارزه ضد فناوری بکشاند


سیمینگتون ، که در اداره ارتباطات و اطلاعات ملی وزارت بازرگانی کار می کند ، ماه ها قبل از معرفی ترامپ برای یک دوره پنج ساله در FCC ، این ایمیل را نوشت.

ترامپ ماه های آخر مبارزات انتخاباتی و ریاست جمهوری خود را سپری کرده و پس از شروع بررسی حقایق وی در مورد موضوعاتی از قبیل همه گیر و ادعای تقلب در انتخابات ، با سیستم عامل های غالب رسانه های اجتماعی درگیر شده است. در دستورالعمل اجرایی در ماه مه ، ترامپ از FCC خواست تا سپر کنگره ایجاد شده توسط کنگره را بررسی کند ، که از شرکت های آنلاین در برابر دعاوی مربوط به نحوه برخورد با محتوای منتشر شده توسط کاربر محافظت می کند.

اینگراهام ، که اغلب مورد استقبال ترامپ قرار می گرفت ، حملات GOP به صنعت فناوری را تکرار می کرد و سالها قبل به دنبال پیوستن به دولت بود. تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز ، به طور علنی از نامزدی FCC سیمینگتون در بخش اکتبر ، جایی که وی جمهوری خواهان سنا را تحت فشار قرار داد ، حمایت کند.

سیمینگتون ، NTIA و سخنگوی فاکس نیوز بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه پاسخ ندادند.

مشکلات احتمالی سیمینگتون: تلاش نامزد FCC برای تأیید اردک لنگ از قبل با آینده نامشخصی روبرو است. ضبط شده هایی که به تازگی بدست آمده است ، تلاش وی برای کم رنگ کردن نقش وی در مبارزه با مسئولیت اداری را تضعیف می کند.

آژانس فعلی سیمونگتون ، NTIA ، در ماه ژوئیه دادخواست را به FCC ارائه داد تا به درخواست ترامپ برای قطع سپر مسئولیت عمل کند. ولی وی در یک جلسه تأییدیه در تاریخ 10 نوامبر از چشم پوشی از هرگونه قانون FCC در مورد این موضوع خودداری کرد ، اگرچه گفت که توصیه های وکلا در مورد اخلاق را دنبال خواهد کرد.

سناتور ریچارد بلومنتال در جلسه استماع کمیته تجارت استدلال کرد که کار سیمینگتون در این بخش مستلزم استعفا است. این سناتور تهدید به جلوگیری از سیمینگتون کرد ، اگرچه حزب متحد جمهوری خواه همچنان می تواند نامزدی وی را مجبور به رأی دادن کند.

حتما بخوانید:
بزرگترین مشکل در احیای برجام تضمین های آمریکاست.

بلومنتال روز دوشنبه گفت که ایمیل به فاکس بر نگرانی های او افزود.

بلومنتال به POLITICO گفت: “این ایمیل نشان می دهد که آقای سیمینگتون یک سرباز فعال و بی صبرانه در تلاش برای حمله به رئیس جمهور ترامپ در برابر اصلاحیه اول بود.” سیمینگتون مایل بود آژانسی را که به آن نامزد شده بود پیشنهاد مزاحمت برای حزب جمهوریخواه برای پول مودیان کند.

دموکرات کنتیکت می افزاید: “من از آقای سیمینگتون می خواهم که در س inالات بعدی در مورد صورتجلسه خود را توضیح دهد ، و مطمئناً امیدوارم که وی بیش از آنچه در جلسه استماع خود بود ، در پاسخ های کتبی خود مستعد باشد.”

در جلسه استماع این ماه ، سیمینگتون گفت که وی در تهیه طرح دادخواست NTIA نقش پشتیبانی داشته و تخمین زده است که وی تنها 5 تا 7 درصد از آن را به عهده داشته است. اما در نامه ای از اول ژوئیه به سایر مقامات دولت – كه به درخواست قانون آزادی اطلاعات توسط POLITICO نیز دریافت شده است – آدام كاندوب سرپرست سرپرست NTIA ، سیمینگتون را “ابزاری برای تنظیم این ثبت ها” و “تهیه نسخه نهایی دادخواست” خواند. “

ترامپ سیمینگتون را به جای مایک اورئلی ، نماینده جمهوریخواه ، معرفی کرد که پس از س afterال در مورد قانونی یا مناسب بودن خواسته های ترامپ از FCC ، نامزدی خود را برای دوره جدید از دست داد.

فشار FCC: رئیس کمیسیون آجیت پای قبل از روز انتخابات اعلام کرد که FCC شروع به تدوین قوانینی برای تجدید نظر در سپر مسئولیت آنلاین ایجاد شده توسط کنگره با تصویب بخش 230 قانون یکپارچگی در ارتباطات سال 1996 می کند. اما وی هیچ نشریه ای را منتشر نکرد. با توجه به آمادگی دموکرات ها برای به دست گرفتن کنترل ، پیشنهاد و هر تلاشی احتمالاً محکوم خواهد شد.

ماه ها قبل ، سوابق جدید نشان می داد سیمینگتون در تلاش است فشارها را بر FCC افزایش دهد ، آژانس قانونی قانونی مستقل که نیازی به پیروی از دستورات کاخ سفید ندارد.

سیمینگتون در ماه ژوئن در نامه ای به فاکس درباره آنچه وی “مسئله داغ” خواند ، ابراز امیدواری کرد که قوانین FCC “محدود کردن رفتار شرکت های رسانه های اجتماعی را که در غیاب برخی از موارد CDA 230 قانونی نیست” ، تعیین می کند. “، علاوه بر حفظ” مطبوعات “و آزادی های ارتباطی. “

حتما بخوانید:
خرید تشک - قیمت آنلاین انواع تشک ، خوشخواب طبی - آکسون

ایمیل های دیگر دریافت شده از POLITICO در ماه آگوست نشان می داد که سیمینگتون با Candeub در حال کار برای تهیه مقاله ای است که امیدوارند بتوانند در وال استریت ژورنال منتشر کنند ، که در نهایت هرگز اتفاق نیفتاد.

بعدش چی: اگر جمهوری خواهان سنا موفق شوند نامزدی سیمینگتون را قبل از پایان سال کنترل کنند ، می توانند توانایی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را در تشکیل اکثریت دموکرات ها در FCC به تأخیر بیندازند. این پیامدهایی فراتر از مبارزه بر سر ماده 230 خواهد داشت و می تواند سرعت ابتکارات دموکراتیک مانند هرگونه تلاش برای بازگرداندن قوانین بی طرفی کمیسیون دوره اوباما را کاهش دهد.

، مشاور کمیسیون گفت نگرانی در مورد ترک باز صندلی FCC به بایدن، رئیس مجلس سنا تجاری راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-خانم) برنامه هایی برای برگزاری یک رای گیری در مورد نامزدی Simington پس از شکرگزاری دوشنبه، درخواست برای ناشناس ماندن صحبت رک و پوست کنده. . کمیته هنوز منتظر پاسخ کتبی سیمینگتون به س membersالات اعضا است و پس از دریافت رای گیری به طور رسمی برنامه ریزی می کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا جمهوریخواهان به اندازington روزهای باقی مانده قانونگذاری به پیشرفت سیمینگتون در کمیته و جلسه رأی می دهند یا خیر.

سناتور مارشا بلکبرن (R-Tenn.) ، ترامپ در این ماه شخصاً از آنها جدا شد در یک توییت تبلیغاتی سیمینگتون اخیراً تأیید کرد که مثبت است. اما سناتور دن سالیوان (آر-آلاسکا) ، که شکایت های گسترده تری که از FCC داشت ، او را وادار به جلوگیری از نامزدهای قبلی آژانس کرده است ، هنوز حمایت نکرده است. بسیاری از جمهوریخواهان دیگر در سنا ، از جمله عضو تجارت Rick Scott (R-Fla.) ، به دلیل ویروس کرونا قرنطینه شده اند که باعث افزایش ناامنی می شود.

ویکر افزود که ویکر اغلب با قانونگذاران و کاخ سفید صحبت می کند تا جمهوری خواهان آرای لازم را کسب کنند.
منبع: https://outsidenews.ir