میانه روهای شجاع در مکالمات قطع شده کوید مجبور به پیشرفت هستند“این کنگره پر از بازیگران بزرگ است. او از عمل خارج شده است. “، نماینده معتدل دین فیلیپس (دی مین) ، عضو گروه حل مسئله درگیر در بحث های دو جانبه گفت. “بین کسانی که به سمت های رهبری در اتاق ها و مجامع مربوطه ما انتخاب می شوند ، و بین اعضای عادی اختلاف زیادی وجود دارد.”

شانس عبور از بخش جدید تسکین هنوز هم دلهره آور است. هنوز هم ، نتیجه تلاش های طولانی مدت می تواند بینشی اساسی در مورد وضعیت واشنگتن با جو بایدن در کاخ سفید ارائه دهد.

اکثریت های تیز تیغی در مجلس و سنا و تقسیمات حزبی بیش از هر زمان دیگری است ، اعتدال گرایان مهم این است که آیا بایدن در طول دوره ریاست خود به یک چیز معنادار دست یابد. و حرکت آنها در این هفته نشان می دهد که آنها سرانجام آماده هستند تا رهبری خود را به میز بکشند.

سخنگوی جوش گوثیمر (DN.J) ، رئیس مشترک تمرکز بر حل مشکلات گفت: “این مدل از چگونگی همکاری ما ، برای من دقیقاً الگوی دستیابی به اهداف در کنگره بعدی است.”

مک کانل همچنان به لایحه کوچکتر ترجیح داده شده توسط جمهوری خواهان برای کمک “هدفمند” ادامه داد ، حتی در میان پیشرفت دو حزب. اما برخی از اعضای حزب جمهوری اسلامی می گویند موقعیت وی ممکن است پایدار نباشد.

کالینز که روز پنجشنبه با مک کانل و دیگر جمهوری خواهان میانه رو ملاقات کرد گفت: “ما واقعاً یک موفقیت بزرگ داشتیم.” “من تعجب كردم كه رهبر او را به سرعت رد كرد. و من از این امر ناامید شده ام. امیدوارم انجام دهد [come around]. برای به دست آوردن چیزی در سنا باید 60 رای کسب کنیم. و من پیشنهاد وی برای جمع آوری 60 رأی را نمی بینم. “

سایرین خوشبین نبودند: “من آماده نیستم که بگویم این چیزی است که فکر می کنم ظرف دو هفته آینده 60/40 فرصت دارد تا در دو سال آینده وزیر دفاع جدید کنگره باشد” ، سناتور برایان شاتز (D-Hawaii) گفت. ) اما او گفت که باتلاق های نوظهور در جورجیا ، که کنترل سنا را تعیین می کند ، می تواند بر رهبران جمهوری خواه سنگین باشد ، زیرا آنها فکر می کنند که با چارچوب دو حزب پیش می روند.

حتما بخوانید:
بلیط های لحظه آخری آلکاتراز: تورهای روز و شب - فروخته نشده است!

فشار برای سازش احتمالی روز پنجشنبه نیز ادامه یافت ، هنگامی که سناتور لیندزی گراهام (RS.C) بعد از ظهر پنجشنبه جلسه ای را با کاخ سفید با ترامپ ترک کرد و گفت او “هرگز امید بیشتری برای دریافت لایحه نداشت” ، هرچند گفت: اختلافات سیاسی همچنان باقی است

“من نمی دانم که سنا لایحه ما را دقیقاً همانطور که توافق کردیم تصویب می کند یا از آن به سبک کافه ای استفاده می شود که بخشهایی از آن انتخاب شده باشد [leaders] هنگام تهیه لایحه همه چیز اما برای من کاملاً واضح است که پشتیبانی روزافزونی در گروه ما و حزب دموکرات در پشت لایحه ما وجود دارد. ”

بسیاری از اعضای عادی که به احیای گفتگوها کمک می کردند هر روز که معامله محرک پس از آگوست از بین رفت و سپس در سپتامبر و اکتبر از بین رفت ، عصبانی تر شدند. در همین حال ، موارد ویروس کرونا باعث هجوم بیمارستانها در ده ها ایالت و شکسته شدن اقتصاد شده است. کنگره نیز موارد خاص خود را مشاهده کرد و فوریت بیشتری را به نمایندگان مجلس پیشنهاد داد تا به سرعت به توافق برسند و از مجموعه Capitol جلوگیری کنند.

این خشم چنان شدید شد که برخی از اعضا ، از جمله فیلیپس ، جلسات خود را با رهبری خود فراخوانده و خواستار اقدام شدند. سناتورهایی مانند کالینز و جو مانچین (DW.Va.) ، یکی از حامیان مالی اصلی لایحه دو حزب ، بیشتر تعطیلات شکرگذاری را در تماس های زوم صرف کردند و در تلاشند تا یک راه حل ملموس ایجاد کنند. و بسیاری از افراد در Capitol Hill اعتراف کرده اند که تلاش برای سازش در بالاترین سطوح ناکام مانده است.

“من از کل این روند بسیار بسیار ناامید شدم. و من می خواهم ببینم که این مدل جدید است. “، نماینده سوزان وایلد (D-Pa.) ، تازه وارد مرکزگرایانه ، گفت. “ما فقط روی تردمیل بودیم … آهسته ترین تردمیل که تا به حال رفته ام.”

سخنگوی سیندی آکس (دی-آیووا) افزود: “ادامه کار همانطور که ما برای نیم سال ادامه داده ایم ، در حالی که مردم در حال جنگ هستند ، در حالی که مردم به معنای واقعی کلمه از بسیاری از جهات از کم تحرکی می میرند ، یک اشتباه دولتی است.”

حتما بخوانید:
پودر کربنات پتاسیم خوراکی

اولین نشانه های زندگی در گفتگوهای ویروس کرونا قبل از انتخابات پس از بازگشت نمایندگان مجلس به واشنگتن در این هفته بود. اندکی پس از آنکه گروه دو حزب پیشنهاد 908 میلیارد دلاری خود را ارائه داد ، بهترین دموکراتها حتی در حالی که مدتها در تصویب معامله 2 تریلیون دلاری قاطع بودند ، حتی اعضای خود را با اعلام آمادگی برای حمایت از لایحه متعجب کردند.

گری کانلی (D-Va) با بیان اینکه جمهوری خواهان مصالحه می کنند ، گفت: “این کاملا واضح است – نه فقط در این مورد – مردم باید آماده باشند تا از گوشه های حلقه خارج شوند ، در غیر این صورت چنین بن بست خواهیم داشت.” .

اعضای هر دو حزب اصرار دارند که قبل از اقدامات محرکی نمی توانند برای تعطیلات شهر را ترک کنند ، اگرچه هر دو اتاق بارها و بارها بدون ارائه کمک به استراحت طولانی رفته اند. و همانطور که چندین قانونگذار و دستیاران اشاره کرده اند ، حل و فصل واقعی قانونگذاری برای هر نوع بسته امدادی همچنان یک مانع بزرگ است.

با این حال ، برخی از دموکرات های ارشد مجلس نمایندگان تمایلی به نگه داشتن اعضای کاپیتول برای روزهای بیشتر در طول بیماری همه گیر ندارند ، با این استدلال که اگر همکاران سنا خود همچنان از عقب نشینی امتناع کنند ارزش خطر سلامتی را ندارد.

رهبر اکثریت استنی هویر (D-Md) روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “توصیه من این است که اگر نتوانیم در یک معامله موفق شویم ، باید اعضا را به خانه بفرستیم” ، افزود که اعضا فوراً برمی گردند. ، اگر و هر زمان معامله ای آماده برای کلمه وجود دارد.

اما همه در DC این را قابل قبول نمی دانند.

“من فکر نمی کنم درست باشد. منچین گفت: “من می خواهم فکر کنم که هر دموکرات و جمهوری خواهی از رفتن به خانه خودداری کند ، مردم را در دردسر بگذارد و تمام خطوط زندگی خود را در پایان دسامبر از دست بدهد.”


منبع: https://outsidenews.ir