مک موریس راجرز به عنوان اولین زن در راس انرژی و تجارت در تاریخ ثبت خواهد شد

[ad_1]

ظهور مک موریس راجرز ، که در رهبری جمهوریخواهان نیز خدمت می کند ، تغییر گسترده تری را نه تنها در حزب جمهوری خواه بلکه در کل نهاد منعکس می کند. زنان بیشتری نسبت به گذشته در حال دویدن هستند و برنده می شوند. و آنها از قدرت خود برای جلوگیری از نقش های کمیسیون و رهبری ارزشمند استفاده می کنند.

مک موریس راجرز گفت: “ما سالها و سالها در مورد چگونگی خواسته شدن از زنان برای دویدن صحبت کرده ایم.” وی افزود: “هرچه زنان بیشتری می دوند و پیروز می شوند و زنان در سراسر كشور زنان بیشتری را در این مناصب رهبری و نفوذ می بینند ، آنها می گویند:” خوب ، من می توانستم این كار را انجام دهم.

کمیته راهبری GOP روز چهارشنبه مک موریس راجرز را برای عضویت در کمیته تجارت و انرژی مجلس انتخاب کرد که صلاحیت آن در زمینه سیاست های ملی بهداشت ، فناوری ، محیط زیست و انرژی است. پیش بینی می شود کنفرانس کامل جمهوری خواهان روز پنجشنبه توصیه استرینگ را تأیید کند.

مک موریس راجرز 51 ساله دو کاندیدای دیگر را در این مسابقه شکست داد: مایکل بورگس (تگزاس) ، پزشک با طولانی ترین تجربه و باب لاتا (اوهایو). مک موریس راجرز در ارائه کار خود ، تجربه قبلی رهبری ، مهارت های جمع آوری کمک مالی و تمایل به توانمندسازی اعضا را برجسته کرد. و اگرچه بحث جنسیت در اتاق کنترل نبود ، او به POLITICO گفت که “فقط گیلاس بالای سر” به عنوان اولین زن انتخاب شود.

مدت هاست که رهبری کمیته انرژی و تجارت یک کار رویایی برای مک موریس راجرز بوده است. در حقیقت ، دلیل اینکه وی در سال 2018 جایگاه خود را در رهبری ترک کرد ، ایجاد مقدمات پیگیری مقام اول هیئت بود. این فرصت اندکی پس از آن رخ داد که نماینده گرگ والدن (R-Ore.) ، عضو فعلی کمیسیون ، سال گذشته بازنشستگی خود را اعلام کرد.

و اگر جمهوری خواهان در سال 2022 مجدداً مجلس را به دست آورند ، مک موریس راجرز در موقعیت عالی برای تهیه چکش مورد نظر در کمیته انرژی و تجارت قرار خواهد گرفت.

“این یک کمیته عالی است. وی صلاحیت وسیعی در امور مهم برای منطقه من و منطقه من و همچنین کشور دارد. ” “و این برای من افتخار بزرگی است که به همکارانم برای رهبری این کمیته جمهوری خواهان علامت دهم.”

مک موریس تنها زن جمهوریخواه نخواهد بود که در کنگره جدید قدرتمند است. کی گرنجر نماینده تگزاس بار دیگر آماده عضویت در کمیته اعتبارات است ، هیئتی که در آن قانونگذاران زن از موانع عبور کرده اند: در این کنگره ، دو زن برای اولین بار ریاست و رتبه بندی کردند. نماینده بازنشسته نیتا لو (DN.Y) در حال حاضر ریاست کمیته اعتبارات را بر عهده دارد و نماینده روزا دلاورو (D-Conn.) احتمالاً سال آینده جایگزین وی خواهد شد.

در همین حال ، لیز چنی ، رئیس کنفرانس جمهوری خواهان از وایومینگ ، یک دوره دو ساله دیگر را به عنوان 3 Republican جمهوری خواه در مجلس گذرانده ، که کار قدیمی مک موریس راجرز بود. و نماینده ویرجینیا فاکس (RN.C) دوره جدیدی را به عنوان رهبر جمهوریخواهان کمیته آموزش و کار پارلمان دریافت خواهد کرد.

تعداد بی سابقه ای از زنان GOP – 29 نفر و تعداد آنها – سال آینده آماده پیوستن به صفوف جمهوری خواه هستند. برخی از آنها در حال حاضر خارش دارند تا بتوانند “جدا شدن” مترقی زنان دموکراتیک را که در مجلس جلب توجه کرده اند ، متعادل کنند.

مک موریس راجرز همچنین امیدوار است که هنگام مقابله با چین ، از موقعیت جدید خود در پانل انرژی و تجارت برای مبارزه با آنچه “مارس چپ” دموکرات ها به “سوسیالیسم” توصیف کرد ، استفاده کند. مک و موریس راجرز در ویدئویی که قبل از مسابقه خود برای اعضای Steering ارسال کرد ، تیم و برخی از مهمترین اولویت های سیاسی چپ مانند “Medicare برای همه” و Green New Deal را هدف قرار داد.

اما در عین حال ، وی اذعان کرد که زمینه های بسیاری وجود دارد که می تواند و نیاز به همکاری دو جانبه در کنگره جدید داشته باشد ، از جمله کار در مورد واکسن ویروس کرونا و موارد محرمانه بودن.

مک موریس راجرز در این ویدئو با اشاره به سخنگوی پارلمان گفت: “E&C در قلب رقابت برای کسب اکثریت است.” “من یک استراتژی دقیق برای به حداکثر رساندن کمیته انرژی و تجارت برای مقابله با Pelosi و تیم دارم.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet