مقامات ترامپ اولین جلسه توجیهی در مورد عملیات سرعت پیچ را برای بایدن برگزار می کنندجلسه یک ساعته برنامه ریزی شده روز چهارشنبه توسط اریکا شوارتز ، مسئول ضد شغلی مسئول انتقال ، برگزار شد و شامل برایان هریسون ، رئیس ستاد HHS ، پاول مانگو ، معاون رئیس ستاد HHS و کارشناس تدارکات Warp Speed ​​بود. طبق گفته آشنایان ، پل استرووسکی و کارشناسان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها.

اداره بهداشت جلسه را تأیید کرد.

“HHS متعهد به برنامه ریزی انتقال آرام و حرفه ای است و جلسات توجیهی اولیه را با کمک RADM شوارتز ، مدیر انتقال شغلی HHS ، با اعضای تیم بررسی بایدن ، مدیران پروژه سرعت عملیات پیچیده و رئیس انجام داده است. از کارمندان HHS برایان هریسون ، سخنگوی POLITICO.

مشاوران و متحدان بایدن روزها به حمله به دولت ترامپ به دلیل کوتاهی در توجیه انتقال این حمله ادامه دادند.

وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون هفته گذشته گفت: “بایدن تیمی از مشاوران کلاس جهانی در مورد COVID و واکسن را تشکیل داده است.” “بدون انتقال ، آنها به اطلاعات دولت دسترسی پیدا نمی کنند ، کارکنان دولت برای یک واکسن احتمالی برنامه ریزی می کنند و هزینه آن یک عمر است.”

وزیر HHS الکس هازارد این هفته گفت که تیم او “بلافاصله” در حال کار برای به اشتراک گذاشتن مواد است.

انتقال “با بهترین روحیه مراقبت از سلامتی و رفاه مردم آمریکا و به ویژه برای نجات جان از طریق این بیماری همه گیر Covid-19” انجام خواهد شد ، “خطر” به خبرنگاران گفت در سه شنبه
منبع: https://outsidenews.ir

حتما بخوانید:
فروش سولفات پتاسیم |فروش پتاسیم سولفات پودری|کود سولفات پتاس