مرز ایرلند محافظت شده “فقط اشتباه” – POLITICO

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: مرز بین ایرلند و ایرلند شمالی “درست نیست”.

بایدن روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “ما یک مرز محافظت شده نمی خواهیم ،” ما می خواهیم مطمئن باشیم – ما برای توسعه ایرلند مدت زیادی کار کرده ایم … برای باز نگه داشتن مرز “.

بایدن گفت که وی با نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، نخست وزیر ایرلند ، میشل مارتین ، و همچنین فرانسوی ها و دیگران صحبت کرده است.

این اولین بار نیست که بایدن ، که ریشه ایرلندی دارد ، از تأثیر Brexit در ایرلند و ایرلند شمالی صحبت می کند.

در سپتامبر ، بایدن گفت“ما نمی توانیم اجازه دهیم جمعه بزرگ ، که صلح را در ایرلند شمالی به وجود آورد ، قربانی Brexit شود” ، و نامه ای از اعضای کمیته امور خارجه مجلس به جانسون را هشدار داد که کنگره در صورت عدم اجرای تعهدات خود در قبال ایرلند شمالی ، توافق نامه تجاری بین ایالات متحده و انگلیس را بپذیرید.

این اقدام پس از آن صورت گرفت كه دولت انگلیس اذعان داشت كه لایحه بازار داخلی با اعطای اختیار به وزرا برای اصلاح عناصر توافق نامه برداشت از لندن كه سال گذشته با بروكسل امضا شد ، قوانین بین المللی را نقض می كند.

آیا تجزیه و تحلیل بیشتری از POLITICO می خواهید؟ POLITICO Pro سرویس اطلاعاتی درجه یک ما برای متخصصان است. از خدمات مالی گرفته تا تجارت ، فناوری ، امنیت سایبری و موارد دیگر ، Pro اطلاعاتی را در زمان واقعی ، بینشی عمیق و قاشق هایی را که لازم است برای حرکت یک قدم جلوتر فراهم کنید. پست الکترونیک [email protected] درخواست یک دوره آزمایشی رایگان[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet