[ad_1]

و شاید به نفع جمهوری جمهوری باشد که در انتخابات کابینه بایدن در روزهای نخست ریاست جمهوری وی دخالت نکند. جمهوری خواهان در سال 2022 بیش از نیمی از دو کرسی سنا و در بهترین حالت اکثریت بسیار کمی در سال آینده خواهند داشت.

“این بستگی به این دارد که آنها چه کسانی را معرفی می کنند. من همیشه با دولت اوباما کار کرده ام. من از لورتا لینچ حمایت کردم. از همکاران جمهوری خواه من بپرسید ، “گفت: سناتور راب پورتمن (اوهایو) ، که آماده انتخاب مجدد است. “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آنها افراد خوبی هستند. اما منصفانه آنها را تکان خواهیم داد. “

سناتور جان کورنین (تگزاس) متحد برجسته مک کانل گفت: “این به سادگی به مذاکره احتیاج دارد.” “اگر آنها می خواهند کابینه تأیید شود ، به خوبی توصیه می شود که افراد مترقی رادیکال و افرادی که مشکل دارند معرفی نشوند.”

اینکه آیا اوضاع به سرعت پیش می رود داستان دیگری است. فقط یک سناتور برای درخواست رأی گیری همزمان ضروری است ، که این امر تأیید حداقل برخی از نامزدها را پس از روز تصدی مقام به تأخیر می اندازد.

ترامپ با مخالفت جدی بسیاری از مقامات منتخب خود روبرو شد و دید که تنها دبیران دفاع و امنیت ملی وی در روز اول تأیید شده اند. حتی اگر بایدن سرانجام دفتر کار خود را نصب کند ، ممکن است مدتی طول بکشد.

نبردهای نامزدی هر دو طرف را خشمگین می کند. جمهوریخواهان هنوز می دانند که پر کردن کابینه ترامپ چنین شعاری است ، اگرچه برخی از نامزدهای وی به وضوح ناکافی بودند و دولت به سرعت برای دیگران پرونده تشکیل نداد. دموکرات ها در حال تبخیر نحوه برخورد با نامزدهای اوباما و چگونگی جنجالی رئیس جمهور از طریق قاضی پس از قاضی تحت نظر ترامپ هستند.

بایدن به عنوان مردی که می تواند حس عادی بودن را هم در کشور و هم در سنا برقرار کند ، در این کارزار فعالیت کرده است. برخی از دموکرات ها درمورد نظر مورفی که این امکان وجود دارد مشترک هستند. دیگران بدبین ترند.

– امیدوارم که آنها مدیریت کنند. من انتظار دارم که آنها چنین کنند. اگر این کار را نکنند ، حدس می زنم سطح کاملاً متفاوتی از مانع باشد. “سناتور جان تستر (D-Mont.) گفت. “من فکر می کنم بیشتر افراد آن طرف راهرو افراد خوبی هستند که به دلایل سیاسی کارهایی انجام نمی دهند.”

“من وسوسه می شوم که بگویم آنها باید از شرایط و ضوابط پیروی کنند. اما تاکنون مورد احترام قرار نگرفته اند. بنابراین من نگران هستم ، “سناتور ریچارد بلومنتال (D-Conn.) اضافه کرد. “هدف میچ مک کانل در اولین دوره ریاست جمهوری این بود که اوباما یک دوره رئیس جمهور شود. او موفق به انجام این کار نشد. همین نوع انگیزه های انسداد را اکنون می توان بازی کرد. “

تستر به برخی از نامزدهای کابینه ترامپ رأی داد ، در حالی که بلومنتال با اکثر آنها مخالفت کرد. و از آنجایی که مجلس سنا قوانین خود را تغییر داد تا آستانه 60 رأی بیشتر نامزدها را در سال 2013 حذف کند ، برای تأیید آنها فقط یک اکثریت ساده لازم است.

اما اگر آمریکا سال آینده خود را با یک سنای GOP و یک کاخ سفید دموکراتیک پیدا کند ، آرا line حزب باعث کاهش آن برای بایدن نمی شود. در عوض ، دو حزب باید با وجود همه تلخی های بین خود ، برای استخدام دولت بایدن با هم کار کنند.

سناتور لیندزی گراهام (RS.C) ، که هنوز اعتراف نمی کند بایدن در انتخابات پیروز شده است ، گفت: “اگر او هنوز پیروز شود ، پس او حق داشتن کابینه را خواهد داشت.” “من بدم نمی آید که به افرادی رأی دهم که آنها را انتخاب نکنم یا دیدگاه دیگری نسبت به خود داشته باشم. من به سادگی به یک سوسیالیست رأی نخواهم داد. “

ماریان لو واین در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir