ماکرون مسدود کردن ویروس کرونا قبل از کریسمس را تسهیل می کند – POLITICO

[ad_1]

پاریس – رئیس جمهور امانوئل مکرون سه شنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی خطاب به ملت گفت که قوانین مسدود کردن ویروس کرونا به تدریج در فرانسه کاهش می یابد ، از شنبه قبل از تعطیلات کریسمس. وی همچنین گفت هنگام دریافت واکسن COVID-19 اجباری را دریافت نمی کند.

ماکرون در ششمین و مستقیم ترین سخنرانی خود در مورد ویروس کرونا ویروس مارس ، با اشاره به کاهش موارد COVID-19 طی هفته گذشته ، گفت: “اوج موج دوم اپیدمی گذشته است.” “روح مسئولیت مدنی که نشان داده اید م beثر است و ما یاد گرفته ایم که با بیماران رفتار بهتری داشته باشیم. ”

تسهیل قوانین در سه مرحله انجام می شود.

اولی از شنبه شروع می شود. محاصره اصلی در حال حاضر همچنان ادامه خواهد داشت ، زیرا کار در خانه تشویق می شود و محدودیت خروج از آن وجود دارد ، اما کسب و کارهای کوچک مجاز به بازگشایی هستند ، عبادتگاه ها مجاز به خدمت همزمان به 30 نفر و محیط برای سفرهای روزانه هستند. از 1 کیلومتر تا 20 کیلومتر امتداد دارد.

پس از 15 دسامبر – به شرطی که هر روز حدود 5000 مورد جدید COVID-19 وجود داشته باشد و تعداد روزانه موارد جدید در بخش مراقبت های ویژه بین 3000 تا 2500 باقی بماند – قفل برداشته می شود ، اما در عصر بین 21 ساعت قید می شود: 00 و 7:00 صبح ، به جز در شب کریسمس و سال نو. مسافرت مجاز خواهد بود تا افراد بتوانند کریسمس را در کنار خانواده خود بگذرانند و موزه ها ، سینماها و تئاترها می توانند بازگشایی شوند.

ماکرون با بیان اینکه فرانسوی ها باید هوشیار باشند و از فاصله اجتماعی استفاده کنند ، ماسک بزنند و دست های خود را بشورند ، گفت: “اما من احساس مسئولیت شما را می خوانم: مطمئناً این کریسمس مانند بقیه کریسمس نخواهد بود.”

اگر اپیدمی محدود باقی بماند و پس از تعطیلات افزایش نیابد ، رستوران ها ، بارها و سالن های بدنسازی در تاریخ 20 ژانویه باز می شوند.

ماکرون تنها در مورد احیای استراحتگاه های ورزشی زمستانی به هماهنگی با شرکای اروپایی اشاره کرد ، اما اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا بر اهمیت هماهنگی کاهش محدودیت های فعلی ویروس کرونا در اجلاس مجازی شورای اروپا تأکید کرد. ، هفته گذشته برگزار شد.

فون در لاین گفت: “ما یک روش تدریجی و هماهنگ برای لغو اقدامات محدودکننده پیشنهاد خواهیم کرد. این امر برای جلوگیری از خطر موج دیگری بسیار مهم خواهد بود.”

صاحبان شرکت های تعطیل شده در محاصره برای کاهش شوک اقتصادی ، با یک طرح جبران خسارت از طریق دولت ، 20 درصد از درآمد پیش بینی شده خود را در طول دوره (براساس داده های 2019) یا حداکثر 10 ، پشتیبانی مالی اضافی دریافت می کنند. 000 یورو

ماکرون با بیان اینکه “ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا از محاصره سوم جلوگیری کنیم” ، افزود: فرانسه سه ابزار برای تلاش برای اطمینان از وقوع این امر دارد: رفتار شخصی مسئولیت پذیر ، استراتژی آزمایش و ورود واکسن.

ماکرون گفت: “استراتژی ما به چندین واکسن متکی است. برخی از آنها در اواخر دسامبر – اوایل ژانویه در دسترس خواهد بود و نسل دوم در بهار وارد خواهد شد.”

با تردید زیاد در مورد واکسن در فرانسه و افزایش نظریه های توطئه و سو about ظن در مورد سیاست های دولت ، ماکرون تلاش کرد تا مردم را نسبت به اقداماتی که دولت برای اطمینان از ایمن بودن واکسن انجام می دهد ، اطمینان دهد ، از جمله با یک کمیته علمی و یک تیم مدنی. .

ماکرون گفت: “واکسیناسیون باید به روش واضح و شفاف انجام شود ، تمام اطلاعات مربوط به آنچه می دانیم و در هر مرحله نمی دانیم به اشتراک گذاشته شود. من می خواهم روشن باشم: واکسیناسیون را اجباری نمی کنم.”

در اواخر ماه اکتبر ، ماکرون برای جلوگیری از گسترش موج دوم ویروس کرونا ، انسداد دوم را در سراسر کشور اعلام کرد. اما این قفل با باز ماندن مدارس آزادتر از قفل دیگری است که در بهار اعمال شد. با این حال ، رستوران ها ، بارها ، سالن های ورزشی و تئاترها تعطیل هستند.

دولت فرانسه ، مانند سایر دولت های روبرو با این همه گیری بی سابقه ، در تلاش است تعادل مناسبی را بین اقدامات حفاظت از سلامتی مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع ویروس و محدود کردن پیامدهای اقتصادی پیدا کند.

شرایط اقتصادی رو به وخامت است ، به طوری که سازمان های غیردولتی خاطرنشان می کنند که افراد بیشتری از جمله جوانان و دانشجویان بزرگسال در نقاط توزیع غذا حاضر می شوند.

پاتریس بلانک ، رئیس لست رستوس دو کوئر ، یک سازمان غیردولتی که مواد غذایی را توزیع می کند و تازه اقدام به جمع آوری کمک های مالی سالانه خود می کند ، گفت: “ما شاهد افزایش شدید تقاضا از سوی دانشجویان دانش آموز تحت تأثیر بحران هستیم.”

علیرغم بحران ، ماکرون در نظرسنجی ها با 41 درصد نظر مثبت به طور کلی ثابت مانده است ، که طبق نظر آیفو در ماه نوامبر ، هنوز هم به طور قابل توجهی بالاتر از دو سلف خود در همان دوره از ریاست جمهوری است. پرسشنامه.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet