لیز چنی: ترامپ باید به “مقدس بودن روند انتخابات ما” احترام بگذاردچنی با رهبر اقلیت کوین مک کارتی و دیگران در رهبری مجلس ، که عمدتا از ترامپ حمایت کرد ، زیرا نتایج انتخابات را به چالش کشید و بدون دلیل گفت که در این رقابت پیروز شده است ، از او حمایت کرد.

سناتور سوزان کالینز به اقلیت جمهوریخواهان پیوسته است و آماده است تا علیه رئیس جمهور صحبت کند و گفت که ترامپ با امتناع از کناره گیری ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب را از جلسات توجیهی ، فضای اداری و منابع دولتی که در اوایل دفتر کار خود نیاز دارد ، محروم می کند. ردیابی

کالینز همچنین تلاش ترامپ برای “فشار آوردن” به مقامات دولتی که برای تأیید نتایج آنها از جمله پذیرش هیئت نمایندگان میشیگان در کاخ سفید بودند ، را رد کرد.

سناتور ماین گفت: “یک روش درست و غلط برای جمع آوری شواهد و ایجاد انگیزه در برابر چالش های حقوقی در برابر دادگاه های ما وجود دارد.” “راه اشتباه تلاش برای تحت فشار قرار دادن کارمندان دولت در انتخابات است. این اعتماد عمومی به نتایج انتخابات ما را تضعیف می کند ، بدون داشتن مدارک و احکام دادگاه برای حمایت از این ادعاها.”

هنوز هم ، تعداد جمهوریخواهان حاضر در کنگره که می خواهند علیه ترامپ یا پایگاه او بروند ، اندک است. سناتور تنسی ، مارشا بلکبرن ، متحد سرسخت ترامپ ، پس از توصیف بایدن به عنوان “رئیس جمهور تازه انتخاب شده” در مصاحبه روز جمعه با ABC News ، عقب نشینی کرد. بعداً دفتر او به تنسی گفت که “اشتباه” کرده است.

حتما بخوانید:
چگونه با استفاده از این نکات با هر چالش داروهای گیاهی به راحتی کنار بیاییم

در همین حال ، ترامپ بدون ارائه شواهدی همچنان ادعا می کند که تقلب در رای دهندگان صورت گرفته است. “اطلاعات زیادی در مورد کلاهبرداری رای دهندگان در مورد گرجستان وجود دارد. با ما همراه باشید!” او صبح شنبه توییت کرد. جورجیا نتایج خود را در روز جمعه تایید کرد.


منبع: https://outsidenews.ir