لیبرال ها در بازی دوربین در دادگستری کم رنگ می شوند

[ad_1]

این باعث نارضایتی در مورد اینکه آیا این برای یک سناتور زیاد است ، می شود ، گرچه در حال حاضر دوربین کاندیدایی برای کمیسیون قضایی ندارد. سناتور شلدون وایتهاوس از رود آیلند ، نماینده دموکرات در خط ، روز سه شنبه گفت که مشتاقانه منتظر حل مسئله جانشینی توسط گروه پارلمانی است و افزود: “من به تصمیم کمیسیون انتخابات پایبند هستم.”

دوربین در گروه پارلمانی محبوب است و ممکن است قبلاً به دلیل سابقه کارش شغل خود را تعطیل کرده باشد. اما برخی از ترقی خواهان برجسته به دلیل شهرت وی به عنوان یک رسوایی سیاسی ، وایت هاوس را برای بدست آوردن شغل اصرار می کنند – آخرین مورد از جنگ حزب برای آینده خود در دوران پس از ترامپ.

“هیچ چیز شخصی علیه دوربین نیست ، اما با کناره گیری فاینشتین فکر می کنم او به خون جدید و سبک و رویکرد جدید نیاز دارد. سناتور وایت هاوس می تواند انرژی جدیدی به کمیته بدهد. “” فیض شاکر ، که رهبری مبارزات انتخاباتی برنی سندرز را بر عهده داشت و دستیاری ارشد رهبر سابق حزب دموکرات هری رید بود.

آدام گرین ، بنیانگذار کمیته تغییر پیشرو ، وایتهاوس را “یکی از مبارزان استراتژیک و معقول در حزب دموکرات” توصیف کرد و گفت که انتظار دارد دوربین “از کسی به عنوان سناتور وایت هاوس که نقش اصلی را بازی می کند هیجان زده شود.” نقش قضائی ”

برایان فالون ، رهبر گروه مترقی Demand Justice ، نیز پس از اعلام برنامه های فاینشتاین از وایت هاوس تمجید کرد. فالون پس از دادرسی آشتی جویانه دادگاه عالی ایمی کونی بارت ، خواستار ترک فاینستین شد.

هیچ دموکراتی در کمیسیون قضایی درباره این ماجرا توضیحی نداده است که نشانه حساسیت موضوع است. رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر (DN.Y) ، که زمانی عضو کمیته قضایی بود ، در ملا public عام درباره این شکاف بحث نکرد مگر اینکه از فاینشتاین تمجید کند.

برای دموکراتهای سنا مذاکره درمورد این مسئله در روزهای شکرگذاری دشوار است. اما احتمالاً در مورد اینکه آیا شماره 2 حزب نیز باید کمیسیون تصمیم گیری را رهبری کند ، گفتگویی بین نمایندگان برگزار خواهد شد.

سناتور پتی موری (D-Wash) ، سنا شماره 3 ، دموکرات ، گفت: “باید بحث شود.” “واضح است که ما در گروه و صداهای خود استعداد بسیار خوبی داریم که برای تأثیرگذاری در حد امکان باید در رهبری شنیده و استفاده شوند.”

برخی از گروههای مترقی در خارج از آن باقی می مانند. نان آرون ، رئیس گروه لیبرال اتحاد عدالت ، گفت که او از Durbin یا Whitehouse حمایت خواهد کرد ، و هر دو را “افراد سر سخت” توصیف کرد. مگان هچر-مِیس ، مدیر سیاست دموکراسی برای افراد غیر قابل تقسیم ، جانبداری نکرد ، اما گفت جانشین فاینشتین وظیفه بالایی دارد.

هچر-میس گفت: “آنچه نمی تواند اتفاق بیفتد بازگشت به روزهای بد است ، زمانی که دموکرات ها با قوانین منسوخ شده ای بازی می کردند که جمهوریخواهان به راحتی از آنها استفاده می کردند.”

دوربین یکی از برجسته ترین دموکرات ها در مورد موضوعات تحت نظارت کمیسیون از جمله مهاجرت و اصلاح عدالت کیفری است. وانیتا گوپتا ، یک مقام ارشد حقوق مدنی با رئیس جمهور باراک اوباما ، که اکنون رئیس کنفرانس رهبری حقوق مدنی و حقوق بشر است ، از برنامه های دوربین برای کاندیداتوری قدردانی کرد و وی را “یک قهرمان مدنی و حقوق بشر” خواند.

چندین دستیار گفتند اگر دیگر پشتیبانی از پیروزی را نداشت ، دوربین دوشنبه شب بیانیه ای صادر نمی کرد و تلاش خود را برای این کار اعلام می کرد. به هر حال ، او اصلی ترین طرف احزاب است.

دوربين اندكي پس از اعلام فينشتين گفت: “من 22 سال در كميته خدمت كرده ام و مسن ترين عضو آن هستم كه در حال حاضر در رأس يك كميته سنا ديگر فعاليت نمي كنم.” “ما باید آستین بالا بزنیم و برای جبران آسیب های چهار سال گذشته و حمایت از حقوق اساسی مدنی و انسانی تلاش کنیم.”

دوربین یک عضو مهربان و دوست داشتنی شورای دموکراتیک است ، با روابط بسیار عمیق با جمهوری خواهان ، کالای ارزشمندی در یک دولت تقسیم شده. وی همچنین یکی از پرحرف ترین سناتورهای کاپیتول است که اغلب برای مدت طولانی با خبرنگاران در مورد مسائل روز ارتباط برقرار می کند و پیام حزب را به سبک معمول خود منتقل می کند. او پس از خدمت در اتاق و مجلس سنا ، هر گوشه از کنگره را می شناخت. برخی اوقات هنگام راه رفتن در سالن ها ، داده های امنیتی خود را پشت سر می گذارد.

دوربین دارای یک تجربه طولانی لیبرال است ، اما وایتهاوس مبارز سختگیر دیگری در کمیسیون قضایی است. وایتهاوس دادستان کل سابق رود آیلند ، یکی از متحدان نزدیک سومر است و با صدور امضای خود به پولهای تاریک در سیاست حمله کرده است. اگر وایت هاوس بهترین کار را انجام می داد ، احتمال اتخاذ برخی از تاکتیک های سخت حزب جمهوری خواه دموکرات ها را افزایش می داد. دموکرات ها هنوز درگیر حزب جمهوری خواه هستند ، حزب که جای خالی دادگاه عالی اوباما را مسدود می کند و روزها قبل از انتخابات ریاست جمهوری بارت را پشت سر می گذارد.

وایتهاوس در این ماه در مصاحبه ای گفت: جمهوری خواهان یک نمونه کاملاً واضح و مشخص ایجاد کرده اند: “اگر بتوانیم ، می توانیم”. “اگر شما طبق قانون” اگر می توانیم ، این کار را خواهیم کرد “زندگی می کنید ، پس موقعیت خود را از دست داده اید که اگر هرگز در اکثریت نباشید بعداً برگردید و به اکثریت دیگری بگویید ،” بله ، من می دانم که می توانید ، اما نباید “. . “

در صورت پیروزی دموکرات ها در دو دور دوم دور سنا در جورجیا در 5 ژانویه ، دوربین یا وایت هاوس می توانند رئیس جمهور شوند. حتی در اقلیت نیز ، رهبر عالی قضایی دادگستری مجبور است با رئیس جمهور تازه وارد چاك گراسلی (R-Iowa) برای پردازش نامزدهای بایدن و تلاش برای تمبر بزرگ میچ مک كانل رهبر اکثریت سنا همکاری نزدیک داشته باشد. دادگاه.

دوربین قبلاً ، اخیراً در سال 2018 طبق قانون جدید اصلاح قانون عدالت کیفری با گراسلی معامله کرده است. به دست آوردن شغل عالی در دادگستری ، یک هدف بلند مدت نیز به دوربین بزرگترین بستر او ، که هنوز هم پیرو اصلاحات مهاجرتی است ، می دهد.

دوربین اکنون به عنوان شلاق ، دفتر بزرگی در طبقه سوم پایتخت با نمای خیره کننده از واشنگتن ، به همراه جزئیات امنیتی دارد. وی این پست را از سال 2005 و مدت زمان بسیار خیره کننده ای در اختیار داشت.

این امر تا حدی به این دلیل است که دموکرات ها با ارشدیت متفاوت از جمهوری خواهان سنا رفتار می کنند ، که موقعیت های رهبری را محدود می کنند ، ریاست و رتبه بندی اعضای خود را برای سه دوره کامل انجام می دهند – به استثنای رهبر حزب. هنگامی که سناتور جان تون (RS.D) در سال 2019 آفت را به دست آورد ، از سمت خود به عنوان رئیس کمیته تجارت سنا استعفا داد.

مشخص نیست که آیا دموکرات ها اشتیاق به اصلاح چنین قوانینی دارند یا خیر. و این تصمیمات ، از جمله به طور بالقوه برای پست های کمیسیون ، می تواند به ژانویه موکول شود و منتظر انتخابات گرجستان باشد.

دوربین پیش از این با عدم اطمینان روبرو شده بود. در سال 2016 ، موری از رد نامزدی خود برای شلاق درست قبل از انتخابات حزب خودداری کرد. و سومر و دوربین درگیری طولانی مدت بر سر این که آیا توافقاتی را برای حمایت از یکدیگر در دو شغل برتر پارلمان به دست آورده اند درگیر بودند. در حالی که دوربین نتوانست با سومر برای رسیدن به رهبر حزب معامله کند ، اما در وهله دوم بازداشت شد.

سرانجام ، دموکرات ها ممکن است تصمیم بگیرند تنش ها را در مبارزات کمیته تحمل کنند ، زیرا بایدن برای گرفتن کاخ سفید آماده می شود ، ارزش آن را ندارد. به هر حال بعضی از گروه های بیرون هرگز راضی نخواهند شد. جنبش طلوع آفتاب روز سه شنبه بار دیگر درخواست خود را برای استعفا از فاینشتاین از سنا تکرار کرد ، نه اینکه به سادگی از کمیسیون قضایی استعفا دهد.

ایوان وبر ، مدیر سیاسی این گروه ، گزینه دوربین را نپذیرفت ، اما خواستار “پایان دادن به ریاست کمیته ارشد چاک شومر و دموکرات های سنا” شد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet