لامار در آخرین روزهای حضور خود در سنا ثابت قدم استوی افزود: “هر جمهوری خواه این دوران ، حداقل تا حدی در نحوه تعامل وی با دونالد ترامپ مشخص خواهد شد. اما برای لامار ، او یک کار دو طرفه به اندازه کافی عمیق و به اندازه کافی عمیق دارد که این تنها چیزی نیست که در مورد او نوشته خواهد شد “، گفت: سناتور برایان شاتز (D-هاوایی) ، که در مورد مسائل انرژی با الکساندر کار کرده است.

الكساندر در حالی كه خود را برای جانشینی بیل هاگورتی ، سفیر سابق ترامپ در ژاپن آماده می كند ، علائم هشدار دهنده وضعیت سنا را برافروخته می كند. او نگران است که بایدن در تلاش است تا 1200 نامزد خود را که نیاز به تأیید سنا دارند ، بدست آورد. و اینکه سناتورها انرژی خود را هدر می دهند تا لایحه ها و اصلاحیه های بزرگ را در نظر نگیرند.

الكساندر با انتقاد از سناتورهای جداگانه به دلیل امتناع از سازش گفت: “اینكه سناتورها نمی توانند اصلاحاتی را برای صحن مجلس سنا پیشنهاد دهند ، می دانید ، من می گویم این مثل پیوستن به Grand Ole Opry بود و اجازه آواز خواندن را نداشت.” “ما در اینجا بیش از حد استعداد داریم که انگشت را در گوش بنشینیم.”

الكساندر امیدوار بود قانونی را برای محدود كردن صورتحسابهای شگفت آور پزشكی به عنوان سنگ بنایی برای آخرین سال ریاست خود تصویب كند ، اما بعید بود در میان اردك لنگ لنگ ، تصویب كند. او هنوز امیدوار است که فرمهای وام دانشجویی را در روزهای آینده ساده کند ، نوعی قانون جدید متوسط ​​که مناسب یک سناتوری است که زمانی در مبارزات انتخاباتی در تنسی پیراهن چهارخانه قرمز و مشکی را می پوشید (او و کارکنانش اکنون لباس می پوشند) ماسک های همان مدل).

حتما بخوانید:
اجرای پروازهای جام جهانی توسط سه شرکت هواپیمایی داخلی

اما واضح ترین کاری که الکساندر عملگرا در آخرین روزهای فعالیت خود در سنا انجام داده این است که جلوی شلتون را از فدرال رزرو بگیرد. وی گفت: “من قبلاً تصمیم خود را گرفته ام.”

“او مردی ستون فقرات و اصولی است. او علاقه زیادی به چگونگی وزش باد ندارد ، بلکه فقط به مسیری که می رود علاقه دارد. “سناتور میت رامنی (آر-یوتا) ، که همچنین مخالف شلتون است ، گفت. “او مردی اصولی ، با وجدان است. و باید هر از گاهی این موضوع را یادآوری کنیم. “


منبع: https://outsidenews.ir