انواع باتری نیم قلمی با توجه به قیمت و کیفیت آن ها

پلیمر لیتیوم (Li-Pol). یکی از ویژگی های طراحی این محصولات اتصال Micro-USB است که روی جعبه نصب شده است و از طریق آن با استفاده از کابل موجود در مجموعه تحویل مجدد شارژ می شود. 17 گرم (همراه با کابل USB) ، شامل ویژگی های مجموعه: 1 ، سیستم تک شکاف برای شارژ. در مورد قیمت باتری نیم قلمی کلیک کنید. از ویکی پدیا بخوانید.

و کنترل درگاه ورودی Micro USB DC 5V 2 ، تعیین خودکار قطب باتری (هر قطبی) 3 ، کابل شارژ انتخاب 500 میلی آمپر / 1000 ماهه 4 فعلی ، نشانگر مشتری دیجیتال داخلی نشانگر وضعیت شارژ ولتاژ و جریان 5 در زمان واقعی است ، تعیین باتری باتری های لیتیوم یون و Ni-Mh به صورت خودکار ، دکمه فشار کوتاه را به صورت دستی انتخاب کنید.

حالت باتری IMR (باتری لیتیوم-یون 3.85 ولت) و باتری LiFePO4 (3.2 ولت) 6 ، عملکرد باتری نیم قلمی شارژی برای محافظت در برابر 0 ولت باتری از PCM. دستگاههایی که ولتاژ یکسانی دارند. دستگاههایی که ولتاژ یکسانی دارند اما جریان بالاتری دارند اغلب برای استفاده از باتریهای بزرگتر مانند نوع باتری AA طراحی شده اند. باتریهای AA معمولاً در سلولهای قدرتمندتر که به جریان زیاد نیاز دارند استفاده می شوند. در عین حال ، هیچ وخیمی در بهره وری وجود ندارد.

خرید باتری نیم قلمی شارژی از فروشگاه اینترنتی

باتری نیم قلمی ارزان
پخش عمده باتری نیم قلمی

مدتی است که هر دو تولید کننده آمریکایی برای مصرف کنندگان روسی شناخته شده اند. کدام یک از دستگاه های فوق با قیمت متوسط ​​از تولید کنندگان شناخته شده بهترین شارژر برای باتری های AA و AAA خواهد بود. پس از خرید مجموعه ای از باتری های قابل شارژ و یک شارژر ، خرید باطری نیم قلمی در هزینه های زیادی صرفه جویی خواهید کرد (در مقایسه با تعویض معمولی باتری های استاندارد). به عنوان مثال ، مجموعه ای از دو باتری (هر کدام 400 میلی آمپر ساعت).

Rombica Neo X3 حدود 1000 روبل هزینه دارد. برای مقایسه: شارژر جهانی (AA یا AAA) Robiton Smart S100 ، همچنین برای شارژ همزمان 2 یا 4 باتری طراحی شده است ، 900-950 روبل هزینه دارد.

چنین دستگاهی به شما امکان می دهد همزمان 2 یا 4 محصول را بارگیری کنید. طبقه بندی باتری های قابل شارژ به وضوح اندازه و شکل محصول را با نام الفبا و عددی تعیین می کند (یا کیت تحویل به اصطلاح شامل آداپتور برق متناوب و منبع تغذیه برای اتصال به فندک اتومبیل است).

این به طور قابل توجهی عملکرد محصول) اول از همه ، این ظرفیت است ، باتری نیم قلمی ارزان بر این اساس ، اگر دستگاه به منبع تغذیه کمتری نیاز دارد ، باتری های AAA را انتخاب کنید ، اگر ظرفیت بیشتری لازم است ، در AA متوقف شوید ، در غیر این صورت مقایسه بسیار نادرست است.

بهترین باتری نیم قلمی قابل شارژ در بازار

برای اطلاعات! باتری های لیتیوم یون (Li-Ion) AA و AAA دیگر تولید نمی شوند. باتری های استفاده نشده Duracell AAA 5 سال گارانتی. در بررسی های خود ، آنها دو مدل محبوب باتری AAA را ترجیح می دهند: Duracell Duralock (حدود 200 روبل) و Energizer Extreme (260 روبل). باتری های AAA (با توجه به نظرات خریداران متعدد) توسط GP به دلیل نسبت متعادل قیمت / کیفیت بسیار محبوب هستند.

یک مزیت مهم باتری های Panasonic Eneloop این است که آنها از قبل شارژ پخش عمده باتری نیم قلمی و آماده استفاده به فروش می رسند (آماده استفاده). مهم! در شارژر زیاد پس انداز نکنید ، زیرا این قیمت باتری نیم قلمی کار باعث کاهش عمر باتری می شود. زمان تقریبی شارژ 10-8 ساعت است (اگرچه این رقم تا حد زیادی به میزان تخلیه باتری بستگی دارد).

“خوب ، من از آن زمان با پنج مارک دیگر کار کردم و آنها تقریباً به بهترین دسته نزدیک هستند. باتری ها وقتی دیگر شارژ نمی شوند برای یافتن مکانی برای بازیافت در نزدیکی شما قابل بازیافت هستند. زمان شارژ ، بسته به ظرفیت باتری ، از 1.5 تا 6 ساعت متغیر است.

معرفی باتری نیم قلمی شارژی ارزان موجود در بازار کشور

بنابراین از قبل بارگیری می شود ، آماده استفاده است. پس چرا دستگاه های جدید خود را با مجموعه ای از باتری های AAA تغذیه نمی کنید؟ بنابراین لازم نیست نگران دوام دستگاه های خود باشید. بهترین برند باتری نیم قلمی ظرفیت – باتری های قلیایی سریعتر از باتری های قابل شارژ بهترین برند باتری نیم قلمی قابل شارژ تخلیه می شوند. مهم: ولتاژ باتری های AAA و AA یکسان است.

مهم: هرگز سعی نکنید باتری های AAA را که قابل شارژ نیستند دوباره شارژ کنید ، زیرا احتمال انفجار و آتش سوزی جدی وجود دارد. چرا می توان یک دستگاه قابل شارژ را به جای قلیایی انتخاب کرد؟ آنها گران هستند ، ظرفیت کمی دارند و می توانند در زمان ذخیره سازی نشت کنند.

قیمت باتری نیم قلمی
انواع باتری نیم قلمی

انتخاب این محصولات چه از نظر تولیدکنندگان در بازار روسیه و چه از نظر شاخص قیمت باتری نیم قلمی و قیمت فنی بسیار گسترده است. این باتری های AAA دارای پیشرفته ترین فناوری و فناوری نوآورانه قلیایی ، همراه با شیمی بهینه هستند.

برای اطلاعات! پس از مطالعه کتابچه راهنمای یک “دستگاه” خاص ، می توانید تعیین کنید که کدام یک از باتری های AAA برای آن بهترین هستند. سپس ، بعد از شش ماه که فلش را از قفسه خارج کردید ، می توانید از مشخصات آن کاملا مطمئن باشید.