[ad_1]

متن نشان می دهد که دکمه قبل از تمرکز بر تسکین باریک ، محدود به سه شهرستان ، مکرراً در دادن هرگونه تخفیف به شاکیان جمهوری خواه در این پرونده تردید داشته است.

پاول و همکارانش در ابتدا خواستار توقیف کلیه دستگاه های رأی گیری ایالت در انتظار اقدامات قانونی بعدی بودند ، اما وکلای ایالتی اظهار داشتند که این امر منجر به ایجاد تعدادی از مشکلات می شود ، از جمله جلوگیری از برخی انتخابات محلی که قرار است در این هفته برگزار شود. و به طور بالقوه در انتخابات دور دوم سنای آمریکا که در 5 ژانویه برگزار می شود دخالت کند.

“آنچه شاکیان به دنبال آن هستند اساساً تجهیزات رأی گیری خاصی را از معادلات انتخابات تعیین شده برای این سه شنبه و همچنین انتخابات تعیین شده برای 5 ژانویه خارج خواهد کرد.شماراس ویلارد پدر ، دادستان کل دادگستری به باتن گفت: “زیرا شاکیان از ما می خواهند که این ماشین آلات را در سطح شهرستان نگه داریم و ذخیره کنیم – نه در اختیار ما ، نه در بازداشت و کنترل ما.”

“در مورد انتخابات فعلی ، پرتاب شکر در مخزن بنزین و انجام کار خواهد بود.”

به نظر می رسید باتن در برابر شاکیان باز است ، و آنچه را “بررسی سریع” ماشین ها خواند ، انجام داد ، در ابتدا پاول خواستار بازرسی ماشین آلات از 10 شهرستان شد. وی گفت که “قسمت اصلی” بازرسی ها می تواند طی سه روز انجام شود.

هنگامی که قاضی احضار شد ، پاول ادعای حیرت انگیز خود را ادعا کرد که ماشین های Dominion Voting Systems تحت تأثیر الگوریتمی قرار دارند که به طور قابل توجهی آرا را برای جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزایش می دهد و آنها را برای ترامپ کاهش می دهد.

“نه تنها داده های ارائه شده از ماشین آلات برای پرونده کلاهبرداری بسیار حیاتی است ، که در سراسر کشور بسیار گسترده است ، بلکه این واقعیت است که الگوریتمی که به اعتقاد ما در ماشین های Dominion بارگذاری شده است که آرا for را برای آن وزن می کند پاول گفت: “آقای بایدن تقریباً 1.22 تا .78 از رئیس جمهور ترامپ پیروز شد. و این مهم است که شواهد کلاهبرداری کاملاً قانع کننده و غیر قابل انکار نیست.”

پاول همچنین ادعا می کند که دومینیون کارهای دستی هوگو چاوز ، مرد فقید ونزوئلائی را انجام می دهد. وی گفت: “این رژیم توسط آقای چاوز با هدف اطمینان از پیروزی وی در انتخابات آینده – هر چقدر هم فسادآمیز باشد” تصور و ایجاد شد.

اظهارات پاول روز دوشنبه با بازتوییت مجدد حتی افراطی تر شد پیام در توییتر که ترامپ را به اعلام قیام فراخوانده ، فراخوان برنامه ریزی شده کالج انتخاباتی در هر ایالت را در 14 دسامبر متوقف کرده و از “دادگاه های نظامی” برای تحقیق درباره ادعای تقلب مربوط به انتخابات تازه منعقد شده استفاده می کند.

Dominion و مقامات انتخاباتی می گویند ادعاهای پاول در مورد ماشین آلات این شرکت بی معنی است. و در جریان دادرسی روز یکشنبه ، ادعاهای وی از نظر وکالت ایالت ممنون بود.

ویلارد گفت: “متاسفم. من عادت كرده ام كه ​​با حقایق و قانون برخورد كنم ، نه با اشارات و اتهامات.” وی همچنین پیشنهاد كرد كه دسترسی پائول خواستار این امر می تواند متخصصان وی را در موقعیت تقلب قرار دهد.

سخنگوی دادستان کل کشور گفت: “این امر امنیت کارمندان پاول را در معرض خطر قرار می دهد تا همه چیز را تصور کنند ، نرم افزار را بارگیری کنند و راهی برای نفوذ در انتخابات آینده طراحی کنند تا نامزدهای مورد نظر آنها برنده شوند.” “این چیزی است که هیچ دادگاه فدرال نمی تواند آن را تأیید کند.”

هنوز هم به نظر می رسید که باتن هنوز نسبت به این ایده باز است ، هرچند که به هر دو طرف اعتراف کرد که در مورد این مسئله رفت و برگشت می کند.

قاضی گفت: “اگرچه آنها ادعا می كنند كه اختلافات زیادی در جهان در رابطه با دستگاه های رای گیری Dominion وجود دارد ، اما این ادعاها با شواهد اندك و پرهزینه پشتیبانی می شوند.”
در حالی که به نظر می رسید دکمه درخواست TRO را رد می کند ، لین پاکت ، همراه پاول صحبت کرد و به نظر می رسید که قاضی را ترغیب می کند که حداقل ماشین آلات را در سه شهرستان برای بررسی احتمالی مسدود کند.

وود گفت: “من هیچ گونه آسیبی در دولت نمی بینم که این اطلاعات را به صورت بسیار محدود ذخیره کند.”

بعداً پاول پیشنهاد بازرسی ماشین آلات در شهرستان های کاب ، گوئینت و چروکی را “حداقل” خواند.

بعد از اینکه ویلیارد گفت که قصد دارد از 11 درخواست تجدید نظر کندشما دادگاه تجدیدنظر منطقه ، باتن سرانجام موافقت كرد كه به سادگی دستور مسدود كردن ماشین آلات در این سه شهرستان را بدهد و جلسه دادرسی شخصی را برای جمعه در آتلانتا تعیین كند تا ببیند آیا اجازه بازرسی ماشین را دارد یا نه.

در جلسه دادرسی ، قاضی همچنین توضیح داد که چند دستورالعمل که وود روز یکشنبه به صورت آنلاین منتشر کرد “پیش نویس دستورات” بود و نه دستورات نهایی در پرونده.

با این حال ، ویلارد بدون اشاره مستقیم به وود ، شکایت کرد که این افشاگری ها شایعات را دامن می زند.

دستیار دادستان کل کشور گفت: “شایعات ، شایعات و اطلاعات غلط زیادی درباره آنچه امروز در تعدادی از دادگاه های کشور و این دادگاه اتفاق افتاده بود ، وجود داشت.” “چندین پیام در شبکه های اجتماعی در مورد دستورالعمل های این دادگاه برای هر دو تصمیم ساخته شده است. “

دکمه انتقاد عمومی از وود را برای انتشار دستورات پیشنهادی ، که قاضی روز یکشنبه به طرفین ارسال کرد ، ارائه نداد.

تا اواخر دوشنبه شب ، هنوز هیچ شکایتی در این پرونده ارائه نشده است.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir