[ad_1]

کمپ با افشای گفتگویی که اوایل روز با رئیس جمهور داشت ، به انتقادات ترامپ پاسخ داد.

“همانطور که امروز صبح به رئیس جمهور گفتم ، من سه بار علناً خواستار ممیزی امضا شده ام (20/11/24 ، 24/11/3 ، 12/3) تا اعتماد به روند انتخابات ما برگردد و اطمینان حاصل شود که فقط آرای قانونی شمارش می شود. در جورجیا # گپول ، ”کمپ نوشت.

این توئیت کمپ پس از آن منتشر شد که روزنامه واشنگتن پست در تماس تلفنی اوایل امروز بین ترامپ و کمپ با جزئیات اعلام کرد. در این گزارش آمده است كه ترامپ استاندار را تحت فشار قرار داد تا جلسه ویژه ای از قانونگذار ایالت را برای لغو پیروزی بایدن در این ایالت برگزار كند ، كه كمپ از انجام آن خودداری كرد.

ترامپ همچنان ادعاهای نادرست جعلی بودن انتخابات گرجستان را ادامه می دهد زیرا مقامات دولتی می گویند هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای رئیس جمهور وجود ندارد. وزیر امور خارجه گرجستان ، برد رافنسپرگر ، جمهوری خواه ، بارها از انتخابات دفاع کرده و تأکید کرده است که هیچ مدرکی از مشکلات سیستمی وجود ندارد.

ترامپ قرار است شنبه شب در گرجستان برای سناتور مبارزات انتخاباتی انجام دهد. کلی لوفلر و دیوید پوردو قبل از شرکت این دو در ژانویه در مجلس سنا. کمپ به دلیل مرگ دستیار حضور نخواهد داشت.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر